Zaloguj się, aby obserwować  
siwers88

Warsztat Samochodowy

Recommended Posts

Taki warsztat samochodowy musi być odpowiednio wyposażony. Jeżeli jesteście właśnie na etapie wyposażania swojego warsztatu to zajrzyjcie na stronę www.techsul.pl Zakupiłem od nich większość niezbędnego sprzętu, który był potrzebny w moim warsztacie samochodowym.

Jakie usługi konkretnie będziecie oferować? Czy Wasz serwis będzie nakierowany również na właścicieli samochodów ze skrzynia automatyczną? Jeśli tak, powinniście mieć dobrego partnera biznesowego, który mógłby zająć się regeneracją konwerterów. To niezwykle istotne, aby wybrać prawdziwego specjalistę. Zdecydowana większość firm niestety, ale robi to źle... Jeśli miałabym polecić Ci kogoś konkretnie, na pewno byłaby to firma MVS. Nie jest tania, ale z powierzonych zadań wywiązuje się bardzo dobrze, czyli: kompleksowo regeneruje konwertery, a nie udaje tylko, że to robi. 

Taki warsztat musi uważać przy wymianie żarówki po czasie pracy.
Na pewno, musi wyglądać profesjonalnie i dawać poczucie pewności, przy czym musi mieć konkurencyjną cene.

Nowe auta powinno się naprawiać w autoryzowanych serwisach, starszych już się nie opłaca. Przy wyborze warsztatu warto zwrócić uwagę nie tylko na cennik, ale i wyposażenie warsztatu, jakość obsługi klienta. W Pruszkowie auto można tanio i dobrze naprawić w Auto-Dukat, na http://www.autodukat.pl można sprawdzić dojazd.

Jeśli o Morąg chodzi to autoryzowany serwis napraw powypadkowych z którego ja korzystałem to Morąg Centrum z Dzikiej. To zdecydowanie solidny warsztat blacharsko-lakierniczego, do tego załatwiają wszelkie formalności z ubezpieczycielem, pomagają w holowaniu uszkodzonego samochodu, a na czas naprawy udostępniają zastępczy.  Działają kompleksowo, ja byłem z ich usług zadowolony.

Ja mogę polecić firmę Em-Ka Auto w miejscowosci Gałków Duży w woj Łódzkim  ,która prowadzi usług takie jak naprawa regeneracja belki skrętnej, które są najczęściej stosowane w autach marki Citroen SAXO, XSARA, XSARA PICSSO, BERLINGO. Firma oferuję również inne usługi z zakresu mechaniki .  

Jeżeli szukacie specjalistów od aut francuskich to polecam kontakt z warszawskim auto serwisem Moto Partner. Kompleksowa oferta duża dostępność części zamiennych, prawidłowa realizacja usług. Dla mnie auto serwis godny polecenia

Jeżeli ktoś z was prowadzi warsztat samochodowy i potrzebuję fachowych maszyn i urządzeń to warto zapoznać się z ofertą firmy MotoHurtownia z Kłobucka. W firmie znajdziemy takie maszyny jak maszyny  wulkanizacyjne, wyważarki, montażownice, podnośniki, urządzenia do geometrii, obsługi klimatyzacji oraz testery diagnostyczne.

Warsztatowi przyda się namiar na firmę, która hurtowo sprzedaje zderzaki samochodowe:) W końcu pewnie nie raz przyjdzie taki zderzak wymienić ;) Wiem,że na pewno https://www.bumpers.pl/ zajmuje sie własnie taką hurtową sprzedażą.  Bez problemu można też ich produkty znaleźc na Allegro i wygodnie zamówić przez internet.

Znam ten punkt  Em-Ka Auto w miejscowosci Gałków Duży w Łódzkim i również  tam jechaliśmy z naprawą w naszym aucie.  Warsztat jest jednym  z niewielu w tym rejonie, który zajmuję się tego typu naprawami regeneracją. 

Ja ostatnio dopieszczałem już mój warsztat, jestem z Bielska i otwierałem razem z bratem niedawno właśnie nasz biznes. Teraz tylko ostatnie dopracowania,  pojemniki na szpargały, materiały potrzebne do lepszego odnajdywania się w warsztacie. Jeśli chciałbyś w finalnej fazie swojego warsztatu go uzupełnić, to dobrym pomysłem jest zapoznanie się z pojemniekami Q-Box. mi uratowały przestrzeń i funkcjonalność warsztatu 

Ogromny wybór wysokiej jakości sprzętu wyposażenia warsztatowego znajdziecie w firmie http://www.darkomp.com.  Ja kupiłem u nich w świetnej cenie montażownicę automatyczną do kół. Jestem bardzo zadowolony.

Jeżeli zdecydujecie się na otworzenie własnego warsztatu samochodowego to polecam wam zgłosić się do www.promus.com.pl  Firma ta zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych w tym warsztatów usługowych.

Ja również znam ten warsztat Em-Ka  i powiem wam, że  w łodzi nie ma wielu takich warsztatów, które specjalizują się w regeneracji tylnej belki w tych typowych autach  typu Citroen, Renault, Peugeot. 

Prowadzenie własnego warsztatu samochodowego to całkiem niezłe wyzwanie. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.martextruck.pl Od nich zakupicie niezbędne wyposażenie warsztatowe.

Ja mam do polecenia świetny warsztat z Lublina - https://sabat.lublin.pl/ . Znają się na wszystkim - zajmują się mechaniką samochodową, geometrią, diagnostyką, instalacjami gazowymi, klimą i wieloma innymi rzeczami! Mają nawet stację kontroli pojazdów i załatwią wam dobre ubezpieczenie samochodu, jeśli bedziecie mieć taką potrzebę.

Jeżeli w prowadzonym przez was warsztacie samochodowym będziecie zajmowali się naprawianiem instalacji gazowych, to polecam wam nawiązać współpracę z firmą https://agsklep.com/ Oni zajmują się dostarczaniem części do samochodowych instalacji gazowych. Zaopatrują mój warsztat, więc wiem że można na nich polegać.

Z ostatnią usterką trafiłam do warsztatu www.autobielat.pl. Znajomy polecił mi to miejsce i jestem mu ogromnie wdzięczna. W końcu trafiłam na prawdziwych fachowców, którzy zajęli się moim autkiem przyzwoicie i nie ściągnęli kupę kasy.

Warsztaty samochodowe nie narzekają na brak klientów, więc wejście w ten biznes nie jest złym pomysłem. Jeżeli się na to zdecydujecie to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy https://techsul.pl/ Oni zajmują się wyposażaniem warsztatów samochodowych w niezbędne narzędzia i urządzenia.