Zaloguj się, aby obserwować  
ernest

Meble przez internet

Recommended Posts

Ja podobnie. Internet akurat obfituje w różnorakie pomysły na dekoracje. Ale mebli bym chyba w ten sposób nie zamówiła. Dla mnie jednak http://mebest.pl/ to takie pewne miejsce, gdzie mogę przyjść, zobaczyć, popytać osobiście itd. Czuję większe zaufanie do stacjonarnej formy

Osobiście jestem zdania, że jeżeli chcemy kupić meble, które będą pięknie prezentowały się przez długie lata, przede wszystkim warto postawić na produkty drewniane. Bardzo bogatą ich ofertę można znaleźć w https://meblezych.pl/ , przy czym mamy tutaj do wyboru zarówno meble idealnie nadające się do wnętrz, urządzonych w stylu skandynawskim, jak i prowansalski, a co więcej prezentują się niesamowicie.

Nie widzę nic złego w kupowaniu mebli przez internet. W mojej ocenie niewiele się taki zakup różni od tego co oferują nam stacjonarne salony meblowe. W takich salonach też przeważnie z katalogów wybieramy meble i dopiero są one sprowadzane. A w sieci można trafić na bardzo korzystne oferty. Tutaj na przykład [link usunięty] dostępne są meble dla dzieci w bardzo dobrych cenach. Myślę, że w lepszych niż w sklepach stacjonarnych.

Zgadzam się w zupełności z przedmówcą. Ja znalazłem stronę z meblami kuchennymi, które bardzo mi się spodobały [link usunięty] i zastanawiam się nad zamówieniem u nich mebli kuchennych na wymiar.

Często w sieci znajdziemy to czego nie ma w pobliskich sklepach, to jeden z plusów przemawiających za kupowaniem online. U nas w okolicy słabo jest z meblami biurowymi toteż szafy metalowe nabyłem tutaj [link usunięty] w dobrej cenie.

Kupowałam przez internet mebla dla dziecka. Polskie, drewniane, bardzo ładne. Najbardziej obawialiśmy się, że będzie problem ze złożeniem, ale byliśmy bardzo miło zaskoczeni. Składają się idealnie - dobra jakość. Cały zakup odbył się szybko i wygodnie  [link usunięty]

My z żoną jakiś czas temu kupiliśmy kilka nowych mebli do mieszkania. Stacjonarnie nie mogliśmy znaleźć nic ciekawego, w jednym ze sklepów internetowych żona znalazła to czego szukała. Ale pojawił się problem z transportem. W końcu znajoma poleciła nam Pogotowie Paczkowe [link usunięty] . Generalnie usług wykonana szybko i sprawnie, konkurencyjne ceny a my możemy się już cieszyć naszą nową aranżacją mieszkania

Kupowanie mebli przez internet to trochę ryzyko, ale kto nie ryzykuje ten śmietanki nie pije :) Więc jeśli chcemy mieć oryginalne i niedostępne stacjonarnie meble, to musimy zaryzykować. Tyczy się to również mebli kuchennych, które najlepiej oczywiście wyglądają w wykonaniu na wymiar. Jest w sieci wiele konfiguratorów, dzięki którym możemy sobie przeanalizowac jakie szafki będą nam potrzebne i ile to mniej więcej będzie kosztowało. Weźmy np  [link usunięty] gdzie jest możliwośc zmiany dosłownie każdego wymiaru i ogromny wybór kolorów płyt. To naprawdę bardzo dobre rozwiązanie jeśli zależy nam na indywidualnym projekcie.

Zależało mi na meblach innych, oryginalnych, ale jednocześnie eleganckich i stylowych. Mimo dużego wyboru mebli w sklepach stacjonarnych i internetowych, to nie udawało mi się znaleźć czegoś, co spełni moje potrzeby. Ostatnio trafiłem na [link usunięty] i muszę przyznać, że są bardzo fajne i ceny też niewygórowane w porównaniu do wielu innych. Chciałbym też dokupić do kompletu krzesła barowe.

Owszem do firmy zamawiałem nie raz jak również do domu od czasu do czasu się coś kupi.
Jeśli chodzi o firmowe meble to takie szafy brałem  [link usunięty]  u nas w mieście próżno szukac takiej oferty.

Meble w sklepach internetowych są tańsze, a wybór jest znacznie, znacznie większy, także obstaję przy kupowaniu mebli w sieci. Wart uwagi jest m.in. sklep edinos.pl, widziałem tam wiele ładnych, nowoczesnych mebli, choćby takie http://www.edinos.pl/meble/lawy-i-stoliki/lawy-szklane ławy i stoli kawowe do salonu.

Kupowanie mebli przez internet ma sporo zalet - meble są tańsze, a wybór modeli większy - jednak też wiele wad, najważniejsza to moim zdaniem niemożliwość sprawdzenia jakości wykonania, ani rzeczywistego wyglądu. Mając taką możliwość lepiej poszukać mebli w stacjonarnych salonach meblowych - w Poznaniu zwłaszcza w BlackArt, tu  [link usunięty]  można obejrzeć ich meble, niektóre robią spore wrażenie, są nowoczesne i bardzo eleganckie.

Ja korzystałem z usług tej strony:  [link usunięty]  i nie mogę powiedzieć złego słowa. Raz że wygodnie, dwa sprawnie, a trzy szybko. Ogólnie kupowanie przez internet się opłaca :D

Hej,

ostatnio projektowałam pokoik dla mojej Juli. Skończyła już 5 lat, z mężem skorzystaliśmy ze świetnego sklepu z mebelkami  [link usunięty] spójrzcie sami, mają bardzo bogatą ofertę mebelków. Julcia jest uradowana po dokonanych zmianach w jej pokoju :) Polecam 

Dnia ‎18‎.‎07‎.‎2017 o 11:43, zestumilowegolasu napisał:

I super wybór mebli. Stacjonarnie nigdzie takiego nie ma.

Zgadzam się, jakoś w Internecie zawsze jest większy wybór i bardziej różnorodny. Od czasu do czasu kupuję meble on-line, lecz wolę najpierw je zobaczyć na żywo a potem po prostu zamówić przez Internet, czasem wychodzi tak, że zamawiając je przez internet jest taniej niż jakbym miała kupić w sklepie stacjonarnym i to się naprawdę opłaca. Teraz planuję remont sypialni i przeglądnęłam już kilkadziesiąt ofert różnych sklepów internetowych. Jednak oferta sklepu Martimeble najbardziej przyciągnęła moją uwagę. Tutaj - [link usunięty] - są prześliczne łóżka do pokoju.