Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Sauna i solarium - mini spa

Recommended Posts

Myślicie, że można te dwie rzeczy połączyć i mieć z tego zysk? Później oczywiście doszłyby może jakieś dodatkowe "atrakcje", ale na początek solarium i sauna.

Okazuje się, że saunę można zainstalować w dowolnym miejscu równie łatwo jak solarium właśnie, zresztą dokładniej tu można poczytać: http://www.wandex.com.pl/

Znacie kogoś kto próbował takiego biznesu i możecie powiedzieć, jak mu poszło?

Zgadzam się. Biznes wydaje się być ciekawy, a zyski również powinny być w miarę wysokie jeżeli zadbasz o jego odpowiednią lokalizację.

Sauna ok, ale soraium.... no nie jestem przekonany. Tyle tego jest i mam wrażenie, ze się zamyka coraz więcej bo mało dochodowe :) Solarka już nie jest w modzie.

sauna jak najbardziej, wydaje mi się, że ludzie często na to chodzą, a w aquparkach i innych takich jest drogo, wiec moglabys sie przebic, tylko musisz trafic do klienta. mysle, ze warto pomyslec o pojawieniu sie na frespo.pl bo portal wyglada bardzo obiecujaco. zrzesza ludzi, ktorzy umawiaja sie na sport i szukaja obiektow sportowych, ale z tego co widzialem jest rowniez miejsce na saune :) zainteresuj sie tym, bo to moze przyniesc duze zyski

Super pomysł, a wiesz co by jeszcze do tego pasowało ? Na przykład salon masażu, wystarczy przeznaczyć na to jeden pokój, leżanka drewniana , albo składany stół do masażu, no i oczywiście wprawny masażysta. Myślę, że to by się dobrze komponowało z Sauną i Solarium :)

Pomysł bardzo fajny tylko czy orientowałaś sie moża jak to jest z rozliczeniami? Czy podpadasz wtedy ze względu na usługi pod kase fiskalną czy nie ? Bo wiem że np w pewnych branżach trzeba już na starcie wyposazyć firmę w taką kasę. Ja póki co nie muszę bo jeszcze nie przekroczyłam progru, ale moj wujek który ma warsztat już musi mieć i własnie szuka takowej. Póki co tutaj znaleźliśmy fajne i nie duże kasy http://sklep.kotrak.pl/ i pewnie zdecydujemy się na taką przenośną i małą.

Wydaje mi się, że to fajny pomysł, szczególnie jeśli to miejsce byłoby zlokalizowane, np. przy jakimś hotelu, który takich usług nie ma, bo klienci na wakacjach korzystaliby z tych udogodnień u Ciebie :)

Można wzbogacić też ofertę o urządzenia od http://bodyspace.pl/  . Są rewelacyjne, przykuwają uwagę, zdecydowanie jedyne w swoim rodzaju. Współpraca z firmą jest bardzo przyjemna i prosta. Osoby zainteresowane powinny zajrzeć na stronę, tam wszystko ładnie opisane – polecam! :)

Nie każdego stać na saunę w domu, więc zainwestowanie w coś takiego nie jest złym pomysłem. Sporo saun do wyboru znajdziecie w ofercie AMS Sauna. Oferują całkiem spore sauny ogrodowe i domowe.