Zaloguj się, aby obserwować  
ramona

Pomysł na biznes

Recommended Posts

Witam. Moja koleżanka wpadła na pomysł by założyć coś takiego jak Klinika Panaceum, gdzie wykonują badanie na grzybice http://panaceum-waw.pl/oferta/grzybica-badanie-leczenie . Jest ona lekarzem, więc się trochę na tym zna. Co wy na to ? Dobry pomysł ? ;) Taka klinika chyba zawsze w mieście się przyda ;)

Hej, mam do was ogromną prośbę co sądzicie na temat biznesu lakierni samochodowej. Mój chłopak się uparł, że otworzy, co prawa ma za darmo magazyn i plac (od ojca) ale sprzęt nie jest tani [link usunięty] Co sądzicie na ten tamat, czy z tego do się utrzymać, dodam, że w naszym rejonie nie będzie miał dużej konkurencji.

a na przykład firma z naczyniami jednorazowymi? opakowania, sztućce itp? zaopatrzenie w dużych firmach (np. [link usunięty] . myślicie, że miałoby to sens i zbyt?

Witam. Moja koleżanka wpadła na pomysł by założyć coś takiego jak Klinika Panaceum, gdzie wykonują badanie na grzybice [link usunięty] . Jest ona lekarzem, więc się trochę na tym zna. Co wy na to ? Dobry pomysł ? ;) Taka klinika chyba zawsze w mieście się przyda ;)

Specjalistyczna klinika jest jak najbardziej świetnym pomysłem na biznes, o ile nie ma konkurencji w okolicy (myślę że obszar 100 km trzeba wziąć pod uwagę). Sprawdź konkurencję, poza tym trzeba się liczyć z kosztami uruchomienia takiej kliniki (sprzęt, produktu potrzebne do zabiegów, ubrania, itd.) + koszt personelu. Nie orientuję się jakie są koszty usług, dlatego zrób sobie bilans kosztów i ewentualnych przychodów i zobacz jak to będzie wyglądać, czy warto w to wchodzić.

--------------------

[link usunięty] szyte na miarę!

a na przykład firma z naczyniami jednorazowymi? opakowania, sztućce itp? zaopatrzenie w dużych firmach (np. [link usunięty] . myślicie, że miałoby to sens i zbyt?

W każdym markecie można do dostać

Co do dużych firm to myślę, że stać je na normalne naczynia

ciężko się wypowiedzieć czy dany biznes jest opłacalny, na to składa się wiele czynników, które trzeba przebadać i sprawdzić, min. analizy i badania, statystyki..

ciężko się wypowiedzieć czy dany biznes jest opłacalny, na to składa się wiele czynników, które trzeba przebadać i sprawdzić, min. analizy i badania, statystyki..

Przecież na to trzeba wydać sporo floty na początek, radzę się poważnie zastanowić bo można skończyć z długami

może pomyśl o jakimś sponsorze żeby chociaz czesc kasy Ci dorzucil albo zrobic to pod jakąś inną firmą na poczatek a pozniej po kilku latach sie oddzielic.