ocenka

Zakup mieszkania na kredyt

Recommended Posts

Jeżeli posiadam około 40% wkładu własnego, to czy będę mógł liczyć na to, że koszta kredytu będą mniejsze? Jestem potencjalnie bezpiecznym klientem. Sprawdzałem już sobie na tej - generalnie to mam zdolność kredytową - ale czy warto się w to pchać - na kilkanaście lat?

Pójdź do pośrednictwa kredytowego-najlepiej korzystać ze sprawdzonego może przez znajomych i niech tam ci doradza co i jak jak nie do końca jesteś niezdecydowany.

Uważam, że w obecnej sytuacji na rynku mieszkaniowym należy się dobrze zastanowić i rzeczywiście skorzystać z fachwego doradztwa.

Na pewno będą mniejszcze jeżeli posiadasz 40% wkładu własnego. A co do kredytu to coź, jeżeli to jest dla ciebie to gdzieś mieszkać trzeba, nie biorąc kredytu zostaje ci wynajem na który też wykładasz pieniądze tyle że za niego płacisz do końca życia.

Jeśli chcesz mieć mieszkanie to chyba innego wyjścia nie ma.

Zgadza się. Jeśłi szuka się mieszkania dla siebie, to w pewnym momencie wskazane jest zrobić taki ruch - wziąć kredyt, dołożyć zaoszczędzone pieniądze i kupić mieszkanie.

Jeżeli posiadam około 40% wkładu własnego, to czy będę mógł liczyć na to, że koszta kredytu będą mniejsze? Jestem potencjalnie bezpiecznym klientem. Sprawdzałem już sobie na tej - generalnie to mam zdolność kredytową - ale czy warto się w to pchać - na kilkanaście lat?

Myślę,ze wkład własny jest znaczący. Przy takim poziomie łatwiej jest wziąć kredyt. Niemniej zarobki również są bardzo ważne Obecnie banki nie udzielają kredytów tak chętnie jak jeszcze kilka lat temu.

Na stronie znajduje się dobry artykuł:

http://www.ihouse.pl/news/detal/ile-aktual...ieszkanie/753/4

O tym ile obecnie niej więcej można pożyczyć na mieszkanie. W chwili obecnej 3 osobowa rodzina z dochodami 5 tys netto może zaciągnąć kredyt o wartości 455 tys.złotych.Siła nabywcza oraz zdolność kredytowa Polaków wyraźnie rośnie.

Pozdrawiam.

Myślę że warto kupić mieszkanie i wkład własny wpływa na niższa ratę. Jeżeli jesteś pogodzony z oddaniem banku kilkunastu tys zł to postaraj się znaleźć najlepszą ofertę kredytową bo można trafić korzystniejsze programy kredytowe.

Inwestycja w nieruchomości, to obecnie najlepsze rozwiązanie. Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/idea.html  warto sobie zerknąć. Mieszkania Gdańsk Oliwa, to strzał w 10, zwłaszcza że jeśli chcemy na nim zarabiać, to z powodzeniem będzie można je wynająć. Świetna lokalizacja,  racjonalne wykorzystanie energii cieplnej i elektrycznej oraz piękna okolica, to tylko niektóre walory, 

Kredyt hipoteczny na zakup mieszkania to nie jest głupi pomysł, ale tylko pod warunkiem, że mamy stałe źródło dochodu, dzięki któremu bezproblemowo go spłacimy bez problemów.

Nie trzeba brać od razu kredytu hipotecznego, szczególnie jeśli mamy już jakąś sumę pieniędzy.  Można bowiem zdecydować się na kredyt gotówkowy. Tutaj https://www.ekredytgotowkowy.pl/kredyty/ macie porównywarkę ofert banków.  Myślę, że warto sobie tam zerknąć i zobaczyć który z banków oferuje najniższą ratę i ma najlepsze warunki.

Uważam, że jeśli mieszkanie jest naprawdę warte uwagi, to warto wziąć kredyt, zwłaszcza jeśli chcemy taką nieruchomość wynająć. Tutaj http://alfapark.pl sobie zerknijcie na propozycje na osiedlu Alfa Park . Mieszkanie Gdańsk Morena to dobra inwestycja.