ernest

Jaka firma do pozycjonowania e-sklepu?

Recommended Posts

Ja korzystam z usług  [link usunięty]  . Mają profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta.  Świetnie radzą sobie z obsługą i sprzedażą w internecie na portalach takich jak : amazon , ebay, allegro. Dodatkowo zajmują się pozycjonowaniem tworzeniem stron i wiele więcej. Polecam

Pozycjonowanie powoli zostaje zepchnięte na boczny tor poprzez content marketing-  [link usunięty]  . Działania promocyjne marketingu treści koncentrują się na określonej grupie odbiorców w celu uzyskania zainteresowania potencjalnych klientów

[link usunięty] jest istotną czynnością dla naszego biznesy, gdy nie będziemy tego robili nasza strona nie będzie [link usunięty] w wyszukiwarce Google

Osiągnięcie wysokich wyników w Google nie jest łatwe, dlatego ja skorzystałem z usług firmy BauerSEO. Sam nie mam wielkiego doświadczenia w kwestii pozycjonowania, więc oddałem kwestię promocji mojej firmy w wyszukiwarce właśnie im i gorąco polecam ich usługi. Rzeczywiście treści na stronie są bardzo istotne. Sam wielokrotnie rozmawiałem z opiekunem mojego pakietu na ten temat i teksty na mojej stronie są na bieżąco aktualizowane i rozbudowywane tak, aby spełniały wymagania i były wartościowe. Po ilości nowych klientów widzę, że rozpoczęcia współpracy z profesjonalną firmą pozycjonującą było dobrą decyzją. Polecam odwiedzić ich stronę i dowiedzieć się szczegółów - [link usunięty]

My się pozycjonujemy w  Coolbrand  j jesteśmy bardzo zadowoleni. Z miesiąca na miesiąc coraz lepsze efekty i więcej klinetów mamy. Ja się na pozycjonowaniu nie znam, ale mąż się dość orientuje i twierdzi, ze w koncu na profesjonalna firme trafilismy, bo przy poprzednich naszych dwóch działalnościach korzystalismy z innych, które... no, szkoda gadac :P

Polecam skorzystać z usług firmy www.zyrex.pl  - mi w 3 miesiące wypozycjonowali :) Dodatkowo przypominam, że od czasu do czasu trzeba odwirusować stronę www i tu polecam najlepszych -  [link usunięty]  :) Wirusami najczęściej atakowane są witryny oparte o systemy CMS, takie jak WordPress, Joomla i Drupal a także oprogramowanie sklepu internetowego Magento. Powododem jest bardzo duża popularność, a także rozwiązania open source, na których bazują oba silniki... Pozdrawiam

Rzeczywiście tworzenie treści jest bardzo ważne w przypadku pozycjonowania sklepu internetowego. Dzięki temu widoczność sklepu cały czas się zwiększa zarówno na najważniejsze frazy, jak i te z tzw. długiego ogona. Częstym problemem w sklepach jest duplikacja treści lub jej całkowity brak. Stworzenie odpowiedniej strategii content marketingowej w połączeniu z optymalizacją techniczną sklepu i umiejętnym link buildingiem potrafi dać niesamowite efekty nawet w krótkim czasie. Osobom, które szukają sprawdzonej agencji SEO radzimy zwrócić uwagę na doświadczenie , odniesione sukcesy i rekomendacje od klientów. Więcej na temat pozycjonowania sklepu internetowego można przeczytać tutaj  [link usunięty]

witam, podepnę się pod temat bo widzę że ogłaszają się tu firmy z branży SEO

potrzebuję firmy pozycjonerskiej do portalu ogłoszeniowego [link usunięty]

kontakt przez pw

jest mnóstwo ofert, od tych lepszych i gorszych firm. Należy pamiętać aby dokładnie sprawdzić opinie na temat firmy którą mamy na celowniku. Nie kupuj linków z allegro ponieważ może to być strzał w kolano. Dobra strategia + rzetelna firma = wysoka pozycja w google.  Ja obecnie korzystam z usług firmy [link usunięty]

Zapoznajcie się z ich ofertą - http://warszawa.seounit.pl/ . Teraz tych pozycjonerów na rynku to się wielu porobiło, dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które przedstawią konkretny plan działania.

Dnia 11.01.2018 o 15:58, Wojciechh napisał:

Teraz tych pozycjonerów na rynku to się wielu porobiło, dlatego warto wybierać sprawdzone firmy, które przedstawią konkretny plan działania.

:)  taka prawda...a konkretne plany mają firmy z doswiadczeniem, wiedzą na czym polega praca i jak poruszać się krętymi drogami skutecznego pozycjonowania.

Szukajcie takich firm, które liczą sie na rynku, na przykład https://www.facebook.com/pg/bizzitsa/about/

Dnia 3.03.2018 o 10:22, ernest napisał:

A możecie polecić kogoś do Google Adwords? Czyli linków sponsorowanych...

W zasadzie to większość agencji specjalizujących się w pozycjonowaniu, zajmuje się również linkami sponsorowanym (mam tutaj na myśli Google Adwords).

Na początku należałoby wytypować frazy które generują największy ruch, następnie określić budżet - dolna granica to zwykle są kwoty od około 500-600 zł miesięcznie, górnej granicy raczej nie ma.

Proponuję tutaj dopytać: https://bizsol.pl/linki-sponsorowane

Tam w pakiecie za 1250 zł dają kupon promocyjny na start o wartości 600 zł. Usługa jest kompleksowa, bo zajmują się wytypowaniem fraz, konfiguracją kampanii, przygotowaniem graficznych banerków na potrzeby sieci reklamowych itd.

Zgłoś się do https://www.premiumdigital.pl/ . Na ich stronie masz podany cennik ale najbardziej podstawowy pakiet pozycjonowania zaczyna się  u nich od 799 zł / miesięcznie. W to masz wliczony m.in. podstawowy audyt strony i jej analizę, optymalizację wstępną, 3 frazy kluczowe, SEO copywriting, dodawanie do indeksu Google etc. Są też bardziej rozbudowane pakiety - zależy od Twojego budżetu.

nie szukaj polecenia bo każdy będzie chwalił swojego "znajomego, partnera" czy jakkolwiek to określić. zbierz oferty i sam porównaj. z pewnością nie polecam TENS .

Prowadzimy z bratem sklep internetowy i aby zwiększyć sprzedaż skorzystaliśmy z pomocy firmy estima.group  która oferuje usługi marketingu internetowego włącznie z pozycjonowaniem. Powiem tak, od 7 miesięcy faktycznie widzę że tych osób na stronie przybywa włącznie z zamówieniami także wszystko jest na dobrej drodze. Jeżeli ktoś będzie szukał to warto wziąść tą firmę pod uwagę. Pozdrawiam 

Na pewno taki sklep internetowy powinien być dobrze wypozycjonowany. W dzisiejszych czasach bez tego ani rusz. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonalistom, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie . Koniecznie zapoznajcie się bliżej z ich ofertą.

Mój sklep zaprogramowała agencja interaktywna https://solv.pl/ oni również zajmują się jego reklamą, dzięki temu zaoszczędziłem trochę pieniędzy, a pozycjonowanie jest wykonywane najefektywniej, ponieważ oni dobrze znają kod strony i wiedzą , że jest odpowiednio zoptymalizowana. 

Dobrym rozwiązaniem będzie [link usunięty]  .Oferują to, co spotyka się tak rzadko, czyli indywidualne podejście do każdego projektu.

Agencja marketingowa E-prom pozycjonuje strony. Moją nawet tworzyli  i zajęli się działaniami seo co owocuje ogromnym ruchem i dużą ilością zamówień ze sklepu. 

[url]https://e-prom.com.pl/[/url]