Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kintaro

100 000 zł na biznes, Internet

4 posty w tym temacie

Witam,

Mam 30 lat, odłożone 100 tys zł. Chciałbym tą kwotę wykorzystać na własny biznes. Da rady coś z takim kapitałem stworzyć? Mieszkam w mieście około 30 tys mieszkańców. Od 10 lat pracuje w sklepie internetowym. Więc najmocniej czuje się w tej dziedzinie,. Ogólnie sprawy związane z Internetem. Po tych 10 lat na pewno nabrałem doświadczenia, ale mam dosyć już, chciałbym spróbować czegoś swojego, żeby być szefem dla siebie. Czy z tą kwotą coś można zdziałać? Myślałem nad otwarciem punktu ksero, itp + kupić ploter i realizować druk wielkoformatowy. Chociaż jest dość mocna konkurencja (jeżeli chodzi o druk wielkoformatowy) w moim mieście, dwie firmy, które są na rynku od dobrych kilku lat, więc mają już renomę mają. Jako typowy punkt ksero, to są też dwie konkurencje, które są od kilku lat. Dorabiam też na allegro na zasadzie dropshoppingu, wyciągam około 500 zł miesięcznie, na nadrukach na koszulkach i kubkach. Pojęcie jakieś mam. Chciałbym się zwolnić i robić coś swojego, dlatego byłbym wdzięczny za porady, może ktoś coś podpowie, chętnie przeczytam każde posty, pozdrawiam i miłego wieczoru

Ksero i wydruki radzę sobie odpuścić - zbyt duża konkurencja i klienci, którym od czasu do czasu coś nie pasuje. 
Za dużo zabawy w stosunku do efektów. 

Jeśli pracujesz w firmie, która ma swój sklep internetowy to masz bardzo dobry wgląd jak to robią, co i w jakiej ilości się sprzedaje. 
Zrób analizę rynku, zobacz na co jest popyt w internecie i spróbuj to sprzedać np. w dropshippingu. 

Najprostsze rozwiązanie - poszukaj platformy do szybkiego zbudowania sklepu internetowego typu sky-shop, redcart itp (jest tego dużo). 
Wybierz hurtownię, zaimportuj z niej produkty i wydaj np. 500 - 1000 zł na marketing lub spróbuj samemu rozreklamować i zobaczysz jaki będzie efekt - da Ci to do myślenia odnośnie dalszych kroków :) 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0