Zaloguj się, aby obserwować  
valencja

prezent dla wybrednej kobiety

Recommended Posts

Ja ostatnio dałem swojej kobiecie bukiet, który zamiast kwiatów miał włożone różne kosmetyki do pielęgnacji paznokci. Moja dziewczyna uwielbia o nie dbać, co widać. Kupiłem między innymi odżywkę zapobiegającą łamaniu się paznokci, której opis znalazłem na tej stronie  [link usunięty]

Bardzo teraz modne są portmonetki. Mało się ich nosi, ale coraz więcej osób je posiada. Mała , zgrabna i poręczna. Taka portmonetka damska, nie musi być nudna i beznadziejna. Sprawdza się idealnie pod wieloma względami. Fajne ostatnio nawet widziałam na;  http://supergalanteria.pl/ona-produkty-dla-kobiet/portfele-damskie/modna-portmonetka-damska-giulia-pieralli-m289 , sklep ten ma naprawdę ekstra propozycje godne uwagi. 

Żadna kobieta, nawet ta najbardziej wybredna nie pogardzi czymś co zrobiliście własnymi rękami.  Mi mąż ostatnio sprawił pyszny i nawet w miare ladny tort :D Bardzo mi sie to podobalo, moze wiec cos takiego? Zerknijcie na bloga  [link usunięty]  w poszukiwaniu inspiracji

Ja podobno jestem wybredna ale idealnym prezentem dla mnie była http://www.kinga.com.pl/na-dzien-na-noc/kolekcja-koszulki-nocne :) To jest chyba zależne od tego co kto lubi i jakie ma wymagania :P

Książki jest zawsze dobrym pomysłem. Zobacz tą pozycję http://www.taniaksiazka.pl/czeresnie-zawsze-musza-byc-dwie-magdalena-witkiewicz-p-850347.html  jak trafisz w gust to sukces murowany.

Moim zdaniem dobrym pomysłem dla "wybrednej kobiety" jest szal. Na przykład taki jak tutaj:   [link usunięty]  . Ja ostatnio zamawiałam właśnie z tej strony - wzory są piękne a jakość jeszcze lepsza, mogę polecić. A taki szal to według mnie niezobowiązujący, ale bardzo praktyczny prezent, który można wykorzystać na wiele sposobów i w wielu sytuacjach. Zarówno latem czy na jesień. Sama miałam okazję kupować prezent dla wybrednych osobników i wiem, że lepiej nie ryzykować na przykład z książką, jeśli nie jesteśmy w 100% pewni jaką literaturę lubi obdarowywany. 

Jeśli kobieta jest wybredna to kup jej książkę -Wszystko co w tobie kocham Samanty Young.  http://www.taniaksiazka.pl/wszystko-co-w-tobie-kocham-samantha-young-p-849994.html

Bardzo fajnym prezentem będą z pewnością zdjęcia. Ja osobiście polecam albumy ze strony  [link usunięty]  :) Jest tam naprawdę masa pięknych rzeczy, które z pewnością spodobają się Twojej wybrance :) Jeśli jest wybredna - nie powinna wybrzydzać zdjęć, to wspomnienia w końcu ;) 

Szukacie bardzo dobrej jakości opcji na prezent i sami nie wiecie co wybrać ? Ja ostatnio mega trafiłem z prezentem wybrałem taki orbitrek do ćwiczeń dla mojej kobiety,  [link usunięty]  tutaj znalazłem zestawienie najlepszych w sieci, polecam wam taki zakup, mega sprawa - każda kobieta chce być teraz FIT !

zobacz sobie do Via Della Spiga nawet najbardziej wybredna kobieta nie pogardzi taki markowymi szpilkami jak te od Loriblu  [link usunięty]

Może dobrym pomysłem byłby jakiś ładny ciuszek. Tylko jeśli rzeczywiście jest wybredna to może najpierw sprawdź co na swoich blogach piszą  [link usunięty] , żeby później nie było problemów, że kupiłeś coś nieładnego ;p

Powiem tak u mnie sprawdzają się zawsze kosmetyki, ale już takie z wyższej półki. Takie kosmetyki kupi się przez internecie albo w sephorze. Raczej nigdzie indziej ich się nie znajdzie.  Do tego sprawdzają się jeszcze perfumy, ale kupuję tylko te, które wiem, że używa. Raczej nie ryzykuje z nowymi zapachami. A najbardziej sprawdza się biżuteria. Chyba najbardziej cieszy się z biżuterii z  [link usunięty]  . Są to rzeczy, z których kazda kobieta, nawet ta najbardziej wybredna się ucieszy. A po za tym je dość łatwo kupić. 

Mój mężuś zrobił mi prezent w postaci bonu do SPA  [link usunięty]   przy okazji oby dwoje spędziliśmy bardzo romantyczny dzień !! tak cały dzień w spa pierwsze były masaże obiad w pobliskiej restauracji potem rytuały saunowe coś pięknego !! było to 3 lata temu a teraz wracamy z mężem raz na jakiś czas chwile relaksu po pracy kazdemu sie przyda ;) 

My kobiety lubimy dostawać prezenty. Rodzaj prezentu zależny jest od okazji i od zainteresowań. Jeśli twoja kobieta lubi gadżety albo lubi być zaskakiwana to odpowiedni prezent znajdziesz dla niej na  [link usunięty] . Znajdziesz tam prezent bezpośrednio dla niej lub do domu.