Zaloguj się, aby obserwować  
valencja

prezent dla wybrednej kobiety

Recommended Posts

Moja żona też do 'łatwych' jeśli chodzi o prezenty nie należy. Ale znalazłem jej ulubione perfumy na https://kontigo.com.pl/zapachy/swieze-zapachy-damskie/wody-toaletowe.html i zamówiłem. Była zadowolona, ja też bo nie odczułem mocno ceny a przesyłka dotarła szybko.

Każda kobieta lubi dostawać kwiaty, a dostawa przez taka firmę  [link usunięty]  może sprawić, że poczuje się wyjątkowo. Kwiaty są też idealnym dodatkiem do każdego prezentu, nie ma chyba osoby, która by się nie ucieszyła z takiego prezentu. 

Ale wybrednej w jakim sensie nie łatwo jej dogodzić, nic jej się nie podoba, czy po prostu ma wszystko i trudno i cokolwiek kupić?  Jeśli tak to zobacz może na jakiś fajny pierścionek lub coś z biżuterii. Ja ostatnio sama z narzeczonym szukałam pierścionka zaręczynowego i trafiłam na auroria Diamonds  [link usunięty]  Powiem ci że dużo z nich nie wygląda jak typowo pod zaręczyny więc może coś takiego by się spodobało twojej kobiecie. 

Każda kobieta, chyba nawet wybredna, lubi mieć perfekcyjny makijaż ;) Może postaw na coś właśnie do makijażu, jednak nieco bardziej niestandardowego, czyli zamiast kosmetyków, chociażby akcesoria, jak na przykład pędzle do makijażu. Jeśli nie wiesz, gdzie je znaleźć, albo jakie wybrać, to sprawdź markę Lancrone, spokojnie możesz zamówić je w drogerii online, chociażby tutaj https://puderek.com.pl/89_lancrone i prezent gotowy. 

Zależy jaka to kobieta, ale zakładam, że mega wrażenie można zrobić takim prezentem, zobaczcie - https://prezentmarzen.com/owocowa-uczta-masaz-ciala-dla-dwojga-warszawa-2/

Trzeba to robić z głową, umiejętnie dobierać. Bo jednak dobry prezent nie musi od razu kosztować specjalnie wiele.

Dobrych rozwiązań trzeba szukać z głową. 

To dobry pomysł ale niestety mnie nie stać :/ Za to myślę, żeby zabrać moją kobietę do teatru i znalazłem ten -  [link usunięty]  - może ktoś już tam był i mógłby się wypowiedzieć jak to wygląda? Bo nie chciałbym zabrać mojej żony do jakiegoś słabego teatru ;)

Bon podarunkowy to najlepsza opcja, daje najwięcej możliwości i nie ma strachu, że się nie trafi w gusta. Nie znam kobiety, która by się nie ucieszyła z bonu do dobrej drogerii, jubilera albo sklepu z ciuchami.

Jeśli kobieta jest wybredna to ciężko będzie coś wybrać... może lepiej rozejrzeć się wśród biżuterii? Ale żeby nie było banalnie to może lepiej postawić na złote zegarki damskie ? Jeśli chodzi o wybór to chyba najlepiej patrzeć w https://wkruk.pl/zegarki , mają obszerny wybór marek i modeli, bez problemu coś znajdziesz

Bo trzeba wiedzieć, co paniom kupić :) [link usunięty] najłatwiej znaleźć na Prezentokracja.pl Bony podarunkowe, vouchery weekendowe, bony na zabiegi SPA i wiele innych.  Elegancko i z pomysłem. Ukochana na pewno doceni Twoją kreatywność :)

Wszystko co szczere jest prezentem idealnym. Kwiatek, bombonierka ważna jest pamięć. Ja ostatnio dostałam praktyczny prezent, piękną bluzkę z [link usunięty] i jestem zadowolona z efektu i możliwości.  Fajne kreacje i szczere prezenty to coś co bardzo lubię.

A moze jakies ekskluzywne kosmetyki? Np takie paletki cieni do powiek z http://alilla.com/sklep/ ? One sie super prezentuja, a oprocz tego jeszcze sa hipoalergiczne :) 

Może wybredna jest dlatego, że nigdy nie zaskoczyłeś jej czymś innym, wyjątkowym. Kup jej jakieś [link usunięty] koszulki, najlepiej jak byś jeszcze samodzielnie zaprojektował napis bądź obrazek. Wtedy na pewno będzie zadowolona a co ważniejsze zaskoczona :)

Nie macie wrażenia, że te wszystkie rzeczy typu biżuteria, kwiatki, kosmetyki itp., to już są zbyt (potocznie mówiąc) oklepane? Trochę takie pójście na łatwiznę, ale zero zaskoczenia i niespodzianki. Oczywiście nie mówię, że trzeba zaskakiwać na okrągło, ale od czasu do czasu przydałoby się. Nie musicie też kupować typowego prezentu jedynie dla niej, może bardziej by doceniła gdyby prezent dotyczył was oboje. Myślę przede wszystkim o jakimś fajnym, romantycznym wyjeździe, do jakiegoś malowniczego zakątka. Zobaczcie chociażby jak wygląda Indonezja [link usunięty] Myślę, że to takim prezencie i niespodziance byłaby naprawdę zachwycona, szczególnie, że wspólnie spędzilibyście ten czas w niezwykłym miejscu.

Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: [link usunięty]

To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)

Jestem pewna, że każda kobieta doceni możliwość chociaż chwilowego oderwania się od codzienności i relaksu w przyjaznych okolicznościach :) Proponuję podarować takiej kobiecie voucher upominkowy do salonu COCO-TIME we Wrocławiu :) Solizantka sama wybierze odpowiedni dla siebie zabieg i ustali dogodny termin. Ja sama korzystałam już z tej opcji wiele razy i zawsze się sprawdza :)

A może dobrym pomysłem byłby jakiś ciuszek, albo dodatek do stroju? Przecież jest sporo sklepów internetowych tego typu https://www.dunka.eu/ , gdzie można takie rzeczy kupić w bardzo korzystnych cenach. Moja żona na pewno ucieszyłaby sie z takiego prezentu więc może Twoja też. Moim zdaniem warto spróbować :)