Zaloguj się, aby obserwować  
pawelszabla

Dobry dentysta

Recommended Posts

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?

Ciężko jest trafić na dobrego dentystę...albo w każdym razie ja raczej nie miałam do tej pory szczęścia. Ostatnio dostałam od koleżanki namiar na Klinikę w galerii Polna Park (oni się nazywają KSE, na stronie www.kse.dental jest ich cennik). Byłam, sprawdziłam i jestem pozytywnie zaskoczona. W końcu lekarz z podejściem przy którym się tak nie stresowałam jak zawsze i też trzeba przyznać że pan doktor miał wyjątkowo pewną rękę, nie szarpał się, nie trwało to wieki, nie musiałam się wić na fotelu jak piskorz...co było normą w moich poprzednich wizytach u różnych stomatologów.

Moim zdaniem dobry dentysta to taki, który nie tylko potrafi dobrze wykonać swoją pracę, ale także dba o pacjentów. W moim gabinecie, do którego chodzę regularnie, wprowadzili bardzo ciekawe rozwiązanie dla dzieci. Mianowicie rozdają dzieciakom po zabiegu różnego rodzaju naklejki. Dzięki temu dużo łatwiej jest mi namówić mojego syna na wizytę, bo uwielbia te naklejki. Cały zabieg siedzi grzecznie i nie marudzi, co wcześniej się nie zdarzało. Postanowiłem, że kupię je również do domu i wykorzystam w odpowiedni sposób, aby zmotywować go do codziennych obowiązków. Polecam takie rozwiązanie, bo naprawdę działa, tym bardziej że na stronie - https://naklejkon.pl można zamówić naklejki o dowolnym wzorze i kształcie, za naprawdę atrakcyjną cenę.