domna

Najmniej ryzykowne inwestycje?

Recommended Posts

Ukraina. Produkujemy olej slonecznikowy 1-3-5L PET pod marka, etykieta zleceniodawcy. 2000 ton miesiecznie. Spozywczy doskonalej jakosci rafinowany, nierafinowany. Opakowanie butelki plastikowe roznej pojemnosci, cena 5 litrow ~4 $. Duze ilosci luzem flexitanki, cysterny, kontenerze. Dostarczania na export, private label sieciom handlowym pod wlasna marke, etykiete. Oleje jadalne, grupa spozywcza. Do zaoferowania orzechy wloskie luskane, skorupa, pestki, ziarna dyni, sruta, lupina spirytusowa, olej sojowy, rzepakowy, pellety slonecznikowe w dobrej cenie. Dowozimy wagonami po szerokich torach Hrubieszow-Slawkow-Katowice. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Przy obecnych stopach procentowych zysk z lokat na czysto, czyli po odliczeniu podatku Belki oscyluje w granicach 2% w skali roku. Trochę więcej bo około 5 do 10% w skali roku można uzyskać z wynajmu mieszkania. 

Jeszcze większy zwrot, ale obarczony dużo większym ryzykiem jest inwestowanie w złoto, waluty, inwestycje giełdowe. 

Ale pytanie jest o najmniej ryzykowne, więc konta oszczędnościowe lub lokaty. Wrzucam odnośnik na http://www.tanie-konto.pl/promocje/ warto śledzić, bo często można trafić na jakieś interesujące promocje i przeceny. 

Bez żadnego ryzyka obecnie znajdziecie nie tylko dochód pasywny  [ ok 80 % rocznie ] ale i czynny, wszystko do sprawdzenia  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset-%2C-biznes%2C-nauka.htm  i bezpośrednio - skype janubers1

Ukraina, Kijow. Wspolpraca, kontakty handlowe Polsko-Ukrainskie. Zapraszamy do zapoznania sie z naszym rynkiem nieruchomosci, a takze ze sfera inwestycyjna. Gospodarstwa i grunty rolne, lesne, agroturystyczne; domy, mieszkania, dzialki budowlane; lokale uzytkowe, obiekty handlowo-komercyjne zlokalizowany w okolicach Kijowa zamieszkalym przez okolo 5 mln. ludzi.  Mozliwosc wynajecia powierzchni w 60 najwiekszych centrumach handlowych miasta. Udzielanie pomocy przy rekrutacji pracownikow i wynajmie mieszkan. Wyszukiwanie producentow, odbiorcow, dostawcow i kooperantow. Kampanie ogloszeniowe w mediach ukrainskich. Dystrybucja materialow reklamowych. Korespondencja handlowa. Tlumaczenia, uslugi doradcze, prawnicze, adwokackie, reklamowo-poligraficzne, audyt, ksiegowosc, rejestracja spolki oraz przedstawicielstwa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych.  Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net    Skype:IgorKijow

Myślę o tym coraz poważniej - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/obligacje-korporacyjne-czym-sa-moga-gwarantowac-bezpieczny-zysk/

Chociaż część oszczędności planuję na to wyłożyć. Jak to widzicie? Jest potencjał? Wydaje mi się, że na logikę można wyciągnąć tak niezłą kasę. 

Najlepsze jest to, że zabezpieczenie jest tutaj warte trzy razy więcej niż obligacja. Czy nie jest to trochę dziwne?

Myślę, że najmniej ryzykowne będzie inwestowanie w nieruchomości, ALE w miejscu takim jak nasza stolica. Wkładając pieniądze w [link usunięty] będziesz mógł zainwestować, wynająć i czekać na pieniądze od najemców :))

Ukraina. Skrzynie,opakowania europalety drewniane. Od 5 zl/szt. Oferujemy najwyzszej jakosci palety z drewna, opakowania transportowe, skrzynie, palety euro, przemyslowe wlasnej produkcji. Wedlug specyfikacji na zadany wymiar po obrobce termicznej. Stosujemy drewno fitosanitarne, suszone w komorach suszarniczych. Sosna, jodla, olcha, brzoza, topola, osika, klon itp. Szerokie zaplecze techniczne umiejscowionych fabryk produkcyjnych z duza powierzchnia magazynowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net    Skype:IgorKijow

A co myślicie o inwestycjach w nieruchomości? Coraz wiecej osób decyduje sie na te forme inwestycji i ostatnio sama zaczełam sie nad tym zastanawiać. Z tym, że nie mam doświadczenia w tej branży, dlatego zastanawiam sie nad tym jak to zrobić. Co myślicie o firmach takich jak agge.pl które doradzają w inwestycjach? Warto skorzystać z takiej pomocy?

Każda inwestycja niesie za sobą pewne ryzyko, akurat nieruchomość to ciekawy pomysł na ewentualny biznes np: pod wynajem, jednak początkowy kapitał jaki musisz posiadać też musi być dosyć pokaźny. Moim zdaniem jeżeli chcesz w to inwestować to najpierw ustal dogodna lokalizację na zakup takiej nieruchomości.

Żadnej inwestycji nie można uznać za w pełni bezpieczną - dlatego tak ważne jest, aby inwestować wyłącznie swoje oszczędności, a nie zaciągać w tym celu kredytów, jak robią niektórzy. Takim nieustannie rozwijającym się rynkiem jest rynek kryptowalut. Zresztą, idealnie obrazuje to ten wykres: https://pl.tradingview.com/symbols/BTCUSD/ który przedstawia wzrost wartości BITCOIN'A. Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że w kryptowaluty inwestować warto!

A zna może ktoś coś takiego jak  [link usunięty] ? Wygląda to na dobry sposób na inwestycję, nie wiem tylko dokładnie na jakiej zasadzie to działa i czy handel takimi akcjami jest faktycznie na tyle prosty na ile się to w pierwszej chwili wydaje ? Bo w sumie te waluty internetowe teraz się rozwijają szybko... Dużo ludzi mówi że to jest dobry sposób właśnie na nowoczesne inwestycje, ale nie wiem czy na pewno.

Ukraina. Gospodarstwo rolne, grunty pod uprawe drzew owocowych, wierzby energetycznej. Szklarnia, budynki, stajnie, domki letniskowe na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Ziemia rolna pod inwestycje. Gospodarstwo 3tys. hektarow. Nabycie udzialow w spolkach bedacych wlascicielami ziemi. Nalezy do klasy II-III, bonitet 75. Produkcja roslinna. Czesciej uprawiana na zielona pasze dla zwierzat, w powierzchni zasiewow duzo plonow ziarna. Dzialka o najwiekszym areale ma status rolno-siedliskowo-rekreacyjnej i jest polozona miedzy innymi gospodarstwami zabudowanymi. Wspolne pasowiska i laki. Gleby pod uprawe drzew owocowych, ogorka, pomidorow w gruncie, pierscieniach torfowych, balotach slomy z podloza nawozowa. Szklarnia o powierzchni 5000m2, kociol opalany mialem weglowym. Budynki gospodarcze, stajnie, obory, garazy, domki letniskowe. Przez harmonijnie rozlegly teren gospodarstwa przeplywa rzeka Desna. Piekna okolica, duzo wolnej przestrzeni, stale dostepne surowce drzewne. Gospodarstwo otoczone dookola lasem, znajduje sie w dolinie parku krajobrazowego. Wedkowanie, zbieranie grzybow i owocow runa lesnego, mleko kozie, kulig jazda konna. Dojazd droga asfaltowa. Cena sprzedazy, wynajmu do uzgodnienia. Zapraszamy zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Ryzyko to ryzyko, mniejsze czy większe. W biznesie trzeba być przygotowanym na wszystkie możliwości, bo nie zawsze dzieje się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. W każdej branży jest jakieś ryzyko, tak samo w inwestycjach, nawet jeśli inwestujemy w nieruchomości, co wiele osób poleca i uważa za pewniak. Nigdy nie można być wszystkiego pewnym. Można za to starać się od wszystkiego ubezpieczyć, jak tylko się da. Np. młodzi przedsiębiorcy biorący udział w przetargach mogą skorzystać z różnego typu zabezpieczeń oraz pomocy. Więcej informacji w tym temacie na stronie  [link usunięty] . Zanim podejmie się pochopne działania warto wszystko przemyśleć :)

Ukraina. Owce kozy miesne 140 zl/szt, jagniecina 3 zl/kg + 10tys.ha niekoszonych nieuzytkow do zagospodarowania pod fundusze, dotacji UE. Utworzenie gospodarstwa ekologicznego zajmujacego sie chowem i hodowla koz rodowodowych rasowych. Oferujemy bardzo cenne mleko, ser twardy, bryndza i twarog. Koszary, stragi do dojenia, warzenia serow w wyjatkowym otoczeniu muzealnej wsi. Owce, kozy welnisto-miesne 140zl rasy mieszanej wypasane na wielu rozleglych nieuzytkach. Wylesiane torfowiska, chwasty, trawy na terenach cennych przyrodniczo do hodowli pszczol, krow, krolikow, kur. Potrzebujemy wspolfinansowania dla rozwoju innowacyjnej gospodarki, farmy wielkostadnej koz mlecznych. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow

Obligacje są bezpieczne, tak samo jak niektóre pary walutowe, które mają stabilne wzrosty i spadki na giełdzie. Również część instrumentów pochodnych, jak np. opcje, są dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem dla początkujących, bo mają tak jakby od razu zainstalowaną dźwignię finansową, która ogranicza straty.

Mało ryzykowne wydaje się być inwestowanie w złoto oraz w kamienie szlachetne. Takie rzeczy zawsze będą miały sporą wartość. Od siebie mogę polecić wam http://www.att-invest.pl Tam można inwestować w złoto i kamienie szlachetne.

myslicie że ten program [link usunięty] nie jest ryzykowny? jak ocenić własnie ryzyko takich programów, żeby nie wtopić? macie jakiś swój kodeks i punkty na które zawsze zaracacie uwage przy wyborze programu parnerskiego? chętnie dowiem się, bo jestem jeszcze w tym temacie zielona.  

Myślę, że ciężko określić ryzykowność inwestycji, gdyż wszystko zależy od konkretnego przypadku. Oczywiście ogólnikowo można powiedzieć, że najbezpieczniejsze będą lokaty o małym zysku, a mniej bezpieczne obligacje lub akcje spółek, jednakże o większym możliwym zysku. Jeśli sami staramy się zainwestować środki musimy posiadać pewną wiedzę, gdyż bez wiedzy i umiejętności może być nam ciężko osiągnąć zysk. Polecam zerknąć sobie na stronę  [link usunięty] na której znaleźć można więcej informacji na temat inwestowania w akcje spółek.

Dobre zyski można osiągnąć dzięki inwestycjom w fundusze inwestycyjne i w odróżnieniu od innych produktów finansowych fundusze są znacznie mniej ryzykowane. Poczytajcie sobie o nich - moim zdaniem warto. Na tej platformie http://www.viennalife.pl/strefa-inwestowania/platforma-funduszy/ można inwestować w fundusze, przeróżne, zarówno krajowe, jak i zagraniczne.

Koniecznie poczytajcie o inwestycjach w surowce i towary. Na stronie https://www.tms.pl/oferta/surowce-i-towary znajdziecie mnóstwo informacji na ten temat. Czytałam, że to świetna opcja na dywersyfikację portfela inwestycyjnego - okazji do zysków jest naprawdę wiele.

Ja skorzystałem z pomocy specjalistów którzy pomogli mi wybrać nieruchomość na moją kieszeń i dalej prowadzą ją jako wynajem krótkoterminowy. Świetna sprawa i jestem bardzo zadowolony. Zero wysiłku z mojej strony i co miesiąc pewny zwrot. Kiedyś inwestowałem w różne rzeczy z wymiernym skutkiem teraz nie widzę innej opcji niż takie inwestycje. Naprawdę polecam. 

Rok temu zainwestowałem w pierwsze mieszkanie a już teraz będziemy brać następne :)

A co myślicie o wejściu w obligacje korporacyjne? W sensie - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwestora/obligacje-korporacyjne-czym-sa-moga-gwarantowac-bezpieczny-zysk/ ?

Jakieś konkretne doświadczenia? Szukam inwestycji, która nie będzie się wiązać z żadnym ryzykiem. Podpowiecie coś takiego? Gdzie takiej inwestycji szukać?

No i właśnie - dlaczego tutaj oferują aż takie zabezpieczenie? Inwestycja jest warta przecież 3 razy mniej niż właśnie to zabezpieczenie...