Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
marcinko

Strona internetowa

8 postów w tym temacie

Zastanawiam się jaki jest koszt zrobienia dobrej strony internetowej. Dla przykładu jak szukałem podręczników do matematyki liceum dla dziecka to spodobała mi się ta strona. wiem, że jest złożona z wielu podstron co automatycznie daje większe koszty ale to chyba jedna z form dotarcia do klienta. Czy orientujecie się może jakie to są koszty??

Nie da się wycenić "dobrej strony internetowej", bo to za mało informacji. Jedna może kosztować tysiąc, a inna dziesięć tysięcy albo i więcej.

Donbra wiadomość jest taka, że można zrobić stronę z systemem zarządzania treścią (właściwie jest to dzisiaj norma) i sam sobie te podstrony z czasem pododajesz. :) Nie musisz więc płacić za każdą z nich komuś.

W razie czego - polecam się. Zerknij na przykład tutaj: http://krawczykowski.net.pl/strony-internetowe

Mi stronę internetową robi firma : http://www.e-builders.pl/ znają się na rzeczy robili stronę mojemu znajomemu teraz mi robią bo potrzebuje do swojego biznesu jednak dość łatwo idzie pozyskać klientów  z internetu wiec trzeba rozszerzyć działalność.

Jeśli zależy Ci na stworzeniu byle jakiej strony w ogólnodostępnym systemie to za wiele nie zapłacisz ;P Musisz podać więcej informacji, jaka tematyka, co chcesz nią osiągnąć. Musisz pamiętać że sama strona to po prostu dziura w sieci, trzeba ją wypromować, wypozycjonować, musisz wiedzieć czego oczekujesz. Polecam Ci zajrzeć tutaj  Ahrefs dowiedzieć się chociaż podstawowych rzeczy o działaniu w sieci, o widoczności w google, o słowach kluczowych. Pozdro!

Możesz skorzystać z kreatora stron, ale taka strona nie będzie zbyt rozbudowana. Takie  strony internetowe  z wieloma funkcjami, to już są indywidualne projekty na zamówienie realizowane przez agencje.

Zgodzę się z przedmówcami - warto podać więcej szczegółów na temat tego czego oczekujesz od strony WWW i do czego jej potrzebujesz. Ceny mogą się dość mocno wahać, w zależności od wymagań. Sama ilość podstron nie generuje aż takich kosztów a stopień ich skomplikowania i różne inne udogodnienia. Zwykła wizytówka nie jest dużym wydatkiem, ale na przykład skomplikowany portal to już kilkanaście tysięcy złotych. Jeśli masz pomysł, najlepiej zgłosić się do firmy zajmującej się tworzeniem stron, poprosić o wycenę i podjąć decyzję. Jeśli nie znasz żadnej solidnej firmy, to z chęcią polecę Ci Interfeo - Profesjonalne strony Internetowe.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0