spider103

Lyconet- czy warto w to wchodzić?

Recommended Posts

Witam. Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość:

Od niedawna coraz więcej słyszy się o Lyconet (następca Lyoness) i teraz mam pytanie do tych osób które już w tym są lub były. Czy tak naprawdę warto w to wchodzić? Czy rzeczywiście to co obiecują zwolennicy ma przełożenie na rzeczywistość? Czy rzeczywiście Cashback ma przyszłosć? Czytałem, że chcąc być marketerem (czerpać wynagrodzenie) trzeba działać w ramach własnego PRZEDSIĘBIORSTWA czy rzeczywiście to prawda? Jak wiadomo po Lyoness i licznych wyrokach itd. pozostał wielki SMRÓD....i ogólnie Lyoness nie wypaliło na przestrzeni 10 lat.....dlatego w 2008 roku powstał Lyconet z siedzibą niby w Krakowie....mają trochę inne warunki porozumienia, nie trzeba już inwestować tak potężnej kwoty 9000 zł...no i oficjalnie Lyoness nie jest piramidą finansową jak zarzucano mu.........Bardzo proszę wszystkich którzy naprawdę mają pojęcie o tym, żeby wyrazili swoje opinie...... Czekam na opinie. Pozdrawiam.....

Czy cashback ma przyszłość ? Wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie: chcesz kupić drożej czy taniej ? Ile ludzi korzysta z kart stałego klienta i co z tego maja? Punkty, miski, kawę... Korzyści nie wymierne do tego ile wydają. Z aplikacją cashback mają zwrot kasy i konkretne rabaty.  Cashback to tylko jeden z projektów firmy. A jeśli ktoś ma wątpliwości co do legalności firmy to czy wielkiego korporację i klubu Sportowe by to reklamowały i chciałby być kojarzone z bublem? Ludzie muszą zrozumieć że model biznesu i sposób zarabiania pieniędzy się zmienia, a to czego nie rozumieją nie zawsze jest złe.

Żeby działać jako marketer nie trzeba mieć swojego przedsiębiorstwa. Niczego tak na prawdę nie potrzebujesz żeby wystartować.

Edytowano przez Sylwia.dominika

Zadam Ci pytanie. Dlaczego pytasz o to na forum na ķtorym zazwyczaj ludzie nie mają żadnego doświadczenia. Jak myślisz co osoba, która nie ma pojęcia na temat funkcjonowania tego projektu co ona może ci podpowiedzieć? Jeśli szukasz jakiejś opinii to warto udać się z nią do specjalisty która się zajmuje tym tematem od jakiegoś czasu. Na przykład ludzi którzy zarabiają w tym systemie. Myślę że oni mają zdecydowanie większą wiedzę niż osoba która o firmie nie ma zielonego pojęcia. Powodzenia!

Ja bym z tym uważał Lyconet, mają zatargi z prawem np.  na facebooku jest tekst :

Sąd Apelacyjny z kantonu Zug przeanalizował w szczegółach Lyconet – „kanał sprzedaży” Lyoness. Przyczyną był pozew osoby która od października 2014 do września 2015 wpłaciła do systemu Lyoness niemal 4500 franków CHF (obecnie ok 4,2 tys EUR). Oprócz różnych innych produktów osoba ta kupiła tzw. “discount vouchers” a gdy zażądała zwrotu swoich środków - Lyoness odmówił. Sąd w dwóch instancjach orzekł iż odmowa ta jest bezprawna i że powód miał rację.

Lyconet to mlm i jak w każdym mlmie są ludzie którzy zarabiają sporo oraz tacy którzy tylko tracą - zależy kiedy wejdziesz i jak bardzo się "starasz".  Co do tego konkretnego mlmu, to od kilkunastu już lat obiecują że za 2, 3 lata system się zamknie, ruszy reklama na wielką skalę a największe sklepy takie jak Biedronka czy Kaufland będą wydawały własne karty cashback... I tak od ponad już 10 lat system zamyka się i zamknąć się nie może. Moim zdaniem "biznes"będzie się kręcił jeszcze długo, bo Lyconet jest zupełnie nie znany osobom które nie zostały przez kogoś wprowadzone i dużo osób się nabiera i wpłaca kasę, bo przecież biznes wygląda wręcz idealnie. Będzie się kręcił i miał dobrze, no chyba że wcześniej wyroki go wykończą. Ogólnie nie polecam.

Nie ważne, za jaki biznes sie bierzesz, trzeba zapieprzać, żeby osiągnąć w nim sukces. Póki co, nigdzie nie płacą za obijanie się. W tym biznesie nie można stracic bo kazda inwestycja sie zwraca. 🙂

Kwestia projektów oraz ich "zamknięcia". Od razu widać, ze nie masz pojęcia na temat tego, co akutalnie dzieje sie w firmie, Shiro. Co kilka miesięcy, a nawet częściej, powstają nowe projekty, na których ludzie, tzw. marketerzy, moga zarabiać. Sa tu również możliwe inwestycje, które nie są ani obowiązkowe, ani konieczne do tego, żeby sie wzbogacić. I tak jak na inwestycje przystało, należy odczekać kilka miesięcy bądź lat, na to, aby inwestor zarobił. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Po prostu, budowanie dochodu pasywnego. 

Kolejna sprawa, do której koniecznie trzeba sie odnieść, to karty lojalnościowe. Nie wiem czy sie orientujesz, Shiro, ale Biedronka oraz Kaufland, mają swoją kartę lojalnościową w CashBack'u.  🙂 Są one w aplikacji, w postaci tzw.  evoucher'ów  lub jako zwykła, plastikowa karta. W innym razie, oznaczałoby to, ze pieniądze zaoszczędzone w aplikacji, po zakupach w np. sklepie Biedronka, to moja wyobraźnia. 

Jezeli chodzi o system, to on sie nigdy nie zamknie. Zakupy to proces stały. Ludzie robia je codziennie i zawsze beda robić. W Lyconet mozna zarobić na kazdej, codziennej czynności. 🙂

I chyba najważniejsza rzecz. "Wplacanie kasy" do biznesu. Orientujesz sie może, po co te pieniądze sie wplaca? I czy wiesz o tym, ze cala wpłacona kwota do Ciebie wraca? Plus dodatkowo, masz aktywa, które beda Ci wypłacać pieniądze do końca życia. Jest to również inwestycja. Poza tym, nie słyszałam, żeby ktoś otworzył swój własny biznes, nie wpłacając i nie inwestując, żadnego kapitału.

Jeżeli chodzi o kwestię wyroków to, osoby zainteresowane, poczytajcie sobie jak sprawa sie ma naprawdę, ale z porządnych źródeł. Jeszcze niczego tej firmie nie udowodnili i nie udowodnią. 

Shiro, radzę Ci, zebys sie nie wypowiadał/a na tematy, bazując tylko na "moim zdaniem" bo nikogo tu nie obchodzi twoje zdanie. Liczą sie fakty 🙂

Pozdrawiam

Marketerka Lyconet 🙂

Ostatnio bardzo dużo taki konsultantów do mnie wpisze, chcąc zachęcić mnie do różnego rodzaju mlmów. Wśród nich są nawet moi znajomi ze szkolnych lat. Skoro wiedzą, że zachęcają nas do mlmów to jak im tak po ludzku nie jest z tym faktem źle? Może i jest to sposób na zarobek ale chwilowy. Nie wiem sama co o tym myśleć

Zależy od tego, jaki to jest mlm. Pamiętaj, że sa mlm'y w których musisz cos sprzedawać produkt, żeby zarobić. Ale sa takie, w których niczego nie sprzedajesz, budujesz organizację, wypracowujesz raz poziomy kariery, z których zarabiasz do końca życia. I nie wygląda to na zasadzie tego, ze osoba pod Tobą bedzie zawsze zarabiać mniej od Ciebie. Znam osobiście bardzo dużo osób, które przewyższyly zarobkami swoich upline'ów. 

A jeżeli sie martwisz o to, czy im nie jest wstyd, to zadaj sobie pytanie, jak by wyglądał świat, gdyby inni nie polecali sobie nawzajem nowości. Fakt, zarabiają na tym ale nie ma tu czego sie wstydzić.  Szanuje ludzi, którzy robią legalny mlm.  Praca jak kazda inna. I żadna nie hańbi, jak to mówią.

Mam Do sprzedania konto premium z tzw włoskim caud-em zapraszam do kontaktu możemy się dogadać co do ceny na pewno będzie atrakcyjniejsza niż przypadku zakupu  bezpośrednio od firmy , Sprzedaję z powodów osobistych rozwód potrzeba pieniędzy na szybko etc . Osobę rekomendującą można zmienić także nie będzie problemu z przynależnością strukturalną. Pozdr

NIKT, nawet mocno zaangażowani marketerzy nie wiedzą co się teraz dzieje w firmie. A zarabiają tylko Ci którzy "działają", a działanie to polega na wciąganiu do biznesu nowych ludzi którzy będą co miesiąc wpłacać kasę do systemu i wciągać kolejnych ludzi, bo tylko wtedy ten "biznes" będzie się kręcił. Ci którzy wciągają tylko osoby robiące zakupy z cb  zarabiają jakieś grosze (dosłownie) albo tylko tracą. To najlepiej pokazuje na czym polega ten biznes. Teraz niby wszystkie pieniądze które wpłacasz do systemu idą na zakupy ale w ich sklepie, gdzie większość rzeczy jest sporo droższa niż gdzieś indziej. Cóż z czegoś musi być wypłata dla osób którzy mają pod sobą setki, tysiące marketerów. To jest biznes dla ludzi pozbawionych sumienia dla których nie mam szacunku 😉

A zakupy z cb to jakaś porażka, żaden kasjer czy to w Żabce czy w Biedronce, czy w Kauflandzie nie ma pojęcia co to za aplikacja, nie umie jej obsłużyć, a nierzadko i odmawia obsługi. Setki razy zatrzymywałam kolejkę, ucząc kasjerkę jak ma obsłużyć voucher a i tak często się to nie udawało. Ponadto w wielu sklepach w których już wcześniej kupowałam z cb te same kasjerki odmawiały ponownej obsługi cb. Poza tym, teraz UWAGA, wiem bezpośrednio od Żabki że Lyconet nie jest ich partnerem handlowym tylko odkupuje od Żabki bony towarowe 😉

Hah powiedział co wiedział nieprawda typie!!!!!bardzo dobrze wiedza nawet sam kupowalem bilet w flixbusie  i dostałem zwrot także że powiem miło nie wiesz nie gadaj!!!!!!!

5 godzin temu, Shira napisał:

A zakupy z cb to jakaś porażka, żaden kasjer czy to w Żabce czy w Biedronce, czy w Kauflandzie nie ma pojęcia co to za aplikacja, nie umie jej obsłużyć, a nierzadko i odmawia obsługi. Setki razy zatrzymywałam kolejkę, ucząc kasjerkę jak ma obsłużyć voucher a i tak często się to nie udawało. Ponadto w wielu sklepach w których już wcześniej kupowałam z cb te same kasjerki odmawiały ponownej obsługi cb. Poza tym, teraz UWAGA, wiem bezpośrednio od Żabki że Lyconet nie jest ich partnerem handlowym tylko odkupuje od Żabki bony towarowe 😉

Bo bilety na flixbusa kupujesz online. Jak kupujesz stacjonarnie kasjerki są nie przeszkolone. Ja też długo byłam zapatrzona w ten cudowny biznes, na szczęście nie zdążyłam zainwestować w te niesamowite chmury i nie straciłam dużo pieniędzy. Moi znajomi, którzy po LATACH bycia w tym biznesie, w dodatku z dobrymi wynikami, zaczynają otwierać oczy, w dużej części dużo bardziej popłynęli. Ogólnie im szybciej się obudzicie tym mniej stracicie. A najlepiej wcale nie wchodzić w tą niesamowitą możliwość.

Dnia 26.07.2020 o 14:00, Shira napisał:

Bon do Żabki, Biedronki czy Kauflandu to własny bon tych że firm. Nieumiejętność obsługi tej formy płatności nie ma nic wspólnego z kontem czy aplikacją CB. Bony można po prostu zakupić gdziekolwiek jednak kupując przez aplikację CB otrzymuje się zwrot pieniędzy i punkty zakupowe. Najczęściej tak bywa, że coś nowego dla ludzi jest trudne do zaakceptowania. Kiedyś ludzie nie wyobrażali sobie płatności kartą, teraz jest to normalność. Z Cashback i płatnością telefonem będzie to samo, obojętnie czy z Tobą czy bez...

Dnia 11.08.2020 o 21:27, world83 napisał:

Bon do Żabki, Biedronki czy Kauflandu to własny bon tych że firm. Nieumiejętność obsługi tej formy płatności nie ma nic wspólnego z kontem czy aplikacją CB. Bony można po prostu zakupić gdziekolwiek jednak kupując przez aplikację CB otrzymuje się zwrot pieniędzy i punkty zakupowe. Najczęściej tak bywa, że coś nowego dla ludzi jest trudne do zaakceptowania. Kiedyś ludzie nie wyobrażali sobie płatności kartą, teraz jest to normalność. Z Cashback i płatnością telefonem będzie to samo, obojętnie czy z Tobą czy bez...

A po co ten cały cyrk z wchodzeniem do cashbacka kolejnych dużych sklepów czy punktów usługowych? Skoro mogą od razu kupić bony towarowe bez pajacowania na pokaz tylko po to żeby zwabiać nowych członków którzy wpłaca choć trochę kasy do systemu. Właściciele nawet nie wiedzą że Lyconet rozgłasza że jest ich partnerem handlowym, co jak dla mnie jest zrozumiałe bo jak na razie ponad 10 lat minęło, a ta firma jest kompletnie nie znana. Musisz zostać zaproszony przez członka żeby doznać wtajemniczenia. 

Gdyby ktoś jeszcze zastanawiał się czy wejść w ta niesamowitą możliwość to ostrzegam że jak to zrobicie, na 99% stracicie oszczędności życia. Członkowie Lyconet to zwyczajni sku*wiele którzy żerują na swojej rodzinie, przyjaciołach, znajomych, znajomych znajomych itd. Mając po kilka tzw. chmur, bez masowej rejestracji wszystkich ludzi wokół Ciebie, członkowie będąc w tym "biznesie" przez lata cały czas tylko tracą, ewentualnie dostają jakieś grosze że niby system się kręci. Pokazuje to na czym tak na prawdę ten "biznes" się opiera. Zakupy z cashbackiem to tylko przykrywka na początek, z czasem dociera do takiego członka że jak nie będzie masowo naciągał ludzi na wejście do Lyconet i wpłacanie kasy to g*wno zarobi. Niestety Baranów chętnych na naciągnięcie się nie brakuje, więc "biznes" będzie się jeszcze długo kręcił i mnóstwo osób straci na nim oszczędności swojego życia... Jeżeli więc nie jesteś sku*wielem którego nie interesuje że Twoi bliscy stracą na tym kasę, jesteś kontaktowy i pasuje Ci naciąganie ludzi na kasę to to jest"biznes" dla Ciebie. Jeśli tak nie jest, to się głęboko zastanów.

Cześć Shira, właśnie ostatnio odezwał się mój znajomy, i zachęca mnie do wzięcia udziału w tym niesamowitym projekcie, pokazał prezentację jak to miało by wyglądać całe zarabianie i konstruowanie teamu, bardzo jest nakręcony na ten model biznesu, już dwóch znajomych w to wkręcił. Ja z kolei jestem przezorny bo kiedyś jeden gość już chciał mnie wkręcić w polecanie bankowe i zarabianie na tym gotówki. Co o tej sytuacji myśleć jak przestrzec znajomych przed tym że to może być piramida finansowa. Za wszelkie porady dziękuję 😉

Niestety wchodząc w ten biznes każdy jest przekonany że chodzi w nim o budowanie "społeczności zakupowej", ponieważ tak ten biznes jest przedstawiany przez prowadzących. Prawda jest taka że namawiając ludzi do robienia zakupów z cashbackiem zarobisz może jakieś grosze, przy okazji cały czas musisz wpłacać co miesiąc kasę do systemu, bo sam nie jesteś tylko klientem ale marketerem lyconet. Właśnie o to chodzi w tym biznesie. Nie o zakupy, a o werbowanie ludzi do zostania marketerem bo marketer już wpłaca kasę do systemu i Ci co są nad nim dostają za to już konkretną wypłatę. Oczywiście marketów musisz mieć setki żeby poczuć że faktycznie coś zarobiłeś. Jeśli chcesz przestrzec znajomych możesz im pokazać moje komentarze ale wątpię że to coś da bo pamiętam jak na początku sama byłam nakręcona i nie przyjmowałam do wiadomości żadnych słów krytyki pod adresem tego cudownego, niesamowitego biznesu 🔥🔥🔥💪💪💪🙂. Każdy musi sam się obudzić, mi pomogło poluzowanie kontaktów z członkami lyconet i rozpoczęcie samodzielnego myślenia.

Dobre biuro wirtualne www.optioffice.pl udostępniają prestiżowy adres biurowca w Warszawie. Oferują kompleksowe wsparcie sekretarskie, administracyjne, prawne i księgowe. Odbiorą pocztę, powiadomią o niej i w razie potrzeby odeślą pod wskazany adres. Zeskanują maile, umówią na spotkanie lub je przesuną w Twoim imieniu. Dodatkowo biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl można skorzystać z profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych dostępnych na godziny. Otrzymujesz rónież numer telefonu stacjonarnego, numer faksu oraz w razie potrzeby w Twoim imieniu wypełnią i złożą wnioski do KRS i US . Warto wynjąć biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl bo mają niskie ceny i elastyczne warunki dopasowane do potrzeb klienta. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl wspierają swoich klientów na każdym etapie prowadzenia ich działalności, by mogli odnieść sukces i realizować swoje marzenia.