Zaloguj się, aby obserwować  
pawelszabla

Drzwi

Recommended Posts

Dzień dobry. Witam się ze wszystkimi serdecznie i od razu przechodzę do pytania. Mianowicie szukam opinii o firmie www.safedoor.pl. Chcę kupić i zamontować drzwi zewnętrzne w Krakowie i Nowej Hucie (w sklepach) i zastanawiam się nad wyborem tej firmy. Z góry dzięki za pomoc.

Tak się składa, że byli u nas na montażu w tamtym tygodniu. Poradzili sobie ze wszystkim w jeden dzień. Zaznaczę jeszcze, że montowali nie tylko drzwi zewnętrzne firmy Martom, ale też okna od firmy Drutex i z tych okien to jestem naprawdę bardzo zadowolony. Były droższe, niż budżetowe alternatywy, ale naprawdę widać, że mają znacznie lepszą jakość.

a co sądzicie o drzwiach drewnianych ? Ja takie posiadam i uważam, ze są najlepszym rozwiązaniem. Nie dość, ze są dobre jakościowo to jeszcze nadają wnętrzu takiego przytulnego i sielskiego charakteru 🙂 Ja zamawiałam je w firmie Kris Drzwi, tu realizują zamówienia indywidualne, wszystko jest robione pod wymiar i zgodnie z życzeniami klientów.

Ja odradzam drewniane. Na prawdę, szkoda pieniędzy. Impregnowaliśmy, konserwowaliśmy według zaleceń, sama to z mężem robiłam i niestety drzwi są spróchniałe w wielu miejscach, skrzypią no i te korniki, których ja się panicznie boje. Szpachlowaliśmy drzwi za każdym razem jak widzieliśmy dziurki ale bezskutecznie. Teraz już kilka miesięcy mamy drzwi aluminiowe i uważam, że to był bardzo dobry wybór. Namiar na producenta Aluhaus mieliśmy z polecenia więc sprawdzona firma. Chcieliśmy jednak, by drzwi wizualnie wyglądały jak drewniane, dlatego zamówiliśmy drzwi z możliwością polakierowania. Efekt bardzo ładny, a drzwi są szczelne oraz ciepłe. 

Potwierdzam poprzedniczki wypowiedź. Też jestem po przejściach z drzwiami drewnianymi. My również zdecydowaliśmy się na drzwi aluminiowe z Aluhaus. Nie mieliśmy namiaru od nikogo. Ja sam rozeznałem temat stolarki drzwiowej i uznałem, że drzwi tego producenta będą najlepsze dla nas. Póki co bardzo dobrze się sprawują, są eleganckie, nowoczesne i ciepłe co najważniejsze.