optimusnaczelny

Ile kosztuje firmowa strona internetowa?

Recommended Posts

Szukam jakiegoś sprawdzonego skryptu na stronę internetową. Zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości. Najlepiej z opcją panelu administracyjnego, aby można było samodzielnie aktualizować. Możecie polecić mi cos z tego zakresu?

Koszt uzależniony jest od zastosowanych technologii oraz ilości czasu jakiego trzeba poświęcić na stworzenie witryny na gotowo.

Ceny uzaleznione są rownież od zastosowanej technologii. Tańsze są witryny statyczne, a cena rośnie jeżeli zachodzi potrzeba zastosowania witryny z systemem bazodanowym (mysql).

Zapoznaj się jeszcze z ofertami i usługami takimi jak: https://akamadr.pl/

Niedrogo. W Serocku możesz zamwówić taksówkę np. pod adresem [link usunięty]    Można umówić się na cenę za kurs z góry także to jest fajne... 

Strony to temat rzeka. Ale jeśli piszesz, że szukasz skryptu, to zapewne szukasz Wordpress 🙂

A ceny... jak to usługach. Znajdziesz kogoś kto Ci stronę zrobi za 300 zł, a możesz też mieć witrynę za 5 czy 6 tysięcy.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest Wordpress. Daje on bardzo szerokie możliwości - można z niego zrobić małą prywatną stronę lub rozwinięty kombajn. Stworzenie strony jest tylko kwestią czasu. Gdybyś potrzebował pomocy przy uruchomieniu serwisu daj znać. Mogę się tym zająć.

Wszystko zależy od tego jaka to ma być strona, jak bardzo rozbudowana i zaawansowana.

Dla przykładu mój ostati projekt strony firmowej dla Ekowiert - www.ekowiert.com 

Strona oparta na cms Joomla!  Strona główna, 8 podstron. Strona responsywna, dostosowana do urządzeń mobilnych. Przyjazna dla wyszukiwarek, zoptymalizowana pod SEO. Unikalna szata graficzna, nie gotowy szablon.

Cena za całość takiego projektu u mnie: 1300 zł netto. Każdy sobie oceni czy cena adekwatna do usługi. 

Gdyby ktoś był zainteresowany odsyłam na www.dj-studio.pl 

Jeśli chodzi o skrypt to polecam WordPress, ale nie wordpress.com tylko na własnym serwerze czyli wordpress.org. Kupujesz hosting jakiś za ok 100 zł / rok na początek, własna domena kilkanaście złotych za pierwszy rok (potem ok 50 zł/rok) wpisujesz w google albo youtube - "jak stworzyć stronę internetową na wordpress" i gotowe 😉 albo najlepiej szukaj hostingu z panelem DirectAdmin, one już mają instalator wordpress więc strona z 10 minut gotowa i potem tylko edytowanie menu, szablonu więc proste rzeczy 🙂

Oczywiście możesz zlecić zrobienie mega profesjonalnej strony, ale już za to zapłacisz i pytanie czy potrzebujesz takiej PRO strony czy prostego bloga/strony.