Zaloguj się, aby obserwować  
Maciuszek87

Pomoc prawna w firmie

Recommended Posts

Cześć, firma mi się trochę rozwinęła, konkretnie spółka i szukam kancelarii, w której zlecę kilka spraw. Jak macie namiary na dobrego adwokata to bardzo proszę o kontakt.

Ja współpracuję z Kancelarią Ożóg Tomczykowski. Specjalizują się sprawach spółek , firm w sprawach podatkowych. Z pewnością będą bardzo pomocni . Ja jestem zadowolona ze współpracy z nimi.

Zgłaszałem się po statut spółki oraz kluczowe regulaminy do kancelarii [link usunięty] i według mnie opłacalna współpraca. U mnie eksport głównie wchodzi w grę, więc trochę dylematów prawnych występuje, więc zgłaszam się regularnie do prawnika. Dość opłacalne partnerstwo i przynajmniej nie muszę siedzieć ciągle nad przepisami.

Obsługa prawna zajmuje się kancelaria mec. Cejrowskiego z Tczewa. Wiele spraw tego typu udaje się załatwić na odległość, postaw zatem na doświadczenie i fachowe podejście do kwestii, o które Ci chodzi. Tu masz tego pewność. Od ponad 40 lat mecenas pomaga w wielu dziedzinach prawa, kwestie umów, należności i windykacji czy antywindykacji ma w jednym palcu

Od roku współpracuję z firmą Lion's Care i jak dotąd nigdy mnie nie zawiedli. Miałem w firmie kilka trudnych caseów, w tym problemy z RODO, ale dzięki nim wyszedłem na prostą. Polecam kontakt z nimi - na pewno będziecie zadowoleni. 

Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl pomaga firmom, które zanjdują się w spirali długów, na skraju bankructwa i utraciły płynnośc finansową. Pomagamy chronić przed wierzycielami, pośredniczymy w znalezieniu kontrahenta gotowego przejąć Twoją zadłużoną spółkę. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl to grupa ekspertów, która zgodnie z literą prawa pomoże znaleźć skuteczną i realną pomoc tym, którym windykatorzy nie dają żyć i nękają wizytami, telefonami oraz wezwaniami do zapłaty. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl zabezpiecza swoich klientów przed problemami związanymi ze spłatą długów i ich konsekwencjami. Kupno zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl chroni majątek osobisty prezesa i członków zarządu. Obsługujemy spółki zadłużone u kontrahentów, w ZUS i US. Skup zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl ma bogate doświadsczenie w prowadzeniu trudnych typu spraw i gwarantuje pomyślne rozwiązanie kłopotliwej sytaucji. Kupno zadłużonych spółek Warszawa www.ltdbroker.pl to rozwiązanie Twoich problemów. Zapraszamy do kontaktu.

margo903 słyszałem o tej kancelarii i to nie od kogoś z Trójmiasta, więc mec. Cejrowski rozszerza obszar pracy 🙂 I dobrze, bo to doskonały prawnik i firmy, których obsługa prawna sie zajmuje jego kancelarii nie mają wątpliwości co do prawidłowych zapisów umownych czy w przypadku jakichkolwiek spraw urzędowych

Ja mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. My jako firma często korzystamy z jego pomocy i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Konkretne i fachowe podejście. 

Dzień dobry, ja zaufałem poradni prawnej online: https://porady-prawne.info.pl/.  Po skontaktowaniu się z prawnikiem z poradni otrzymałem szybką i profesjonalną odpowiedź. Gorąco polecam każdemu, bo pierwsza porada jest darmowa, a ceny oferowanych pakietów są w bardzo przystępnych cenach.

Dnia 12.10.2020 o 17:12, Majkaaa napisał:

Ja mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyk z JST. My jako firma często korzystamy z jego pomocy i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Konkretne i fachowe podejście. 

Sam niedawno miałem okazję korzystać z pomocy Pana Tomaszczyk i byłem zadowolona. Konkretne i wsparcie, widać, że zna się na rzeczy i wie co robi.