qenik

pomysł na biznes na wsi 7 tyś mieszkańców

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym otworzyć coś własnego, bo z moim wykształceniem (administracja) musiałbym szukać pracy w zawodzie najbliżej w stolicy w jakimś corpo, a jakoś mi się nie widzi wyjeżdżać. Ostatnie 3 lata spędziłem za granicą w celach zarobkowych i już mi się znudziło życie na wyjeździe w związku z tym myślę o czymś własnym.  Problem w tym, że nie wiem od czego zacząć. Może ktoś mnie na coś natchnie ? Mam do zainwestowania ok 100tys zł. 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to agroturystyka.  Mam spory plac na lekkim "odludziu" i stary domek do remontu niedaleko lasu. Chciałbym go wyremontować, ladnie urządzić działke , wykopać stawik itd. Po prostu zrobić taki "kącik" z dala od ludzi do wypoczynku na przysłowiowym "zadupiu" z grillem, basenem i "sztuczną plażą". Ewentualnie wynajmować pod jakieś imprezy okolicznościwe. Pytanie tylko czy to ma szanse wypalić i czy będzie z tego dało się żyć? 
Ewentualnie jakiś nieduży magazyn produkcyjny, cokolwiek. Najgorsze, że o niczym nie mam pojęcia i nie mam nikogo kto by mnie w coś wprowadził. Po co sięgnąć, z czego się uczyć? motywacja jest duża, srodki na start też jakieś są, tylko wiedzy brak. 
Myślałem tez o utworzeniu komisu i sprowadzaniu aut np. z belgi/niemiec doprowadzanie ich do stanu użyteczności i sprzedaż.  

Gmina ok 7tys mieszkańców, najbliższe większe oddalone miasteczko jest o 25km ode mnie 30tys mieszkańców.  

Agroturystyka jest bardzo niepewnym biznesem w obecnych czasach. Ja postawiłbym na uprawę ziemi lub hodowlę zwierząt. Możesz także sprawdzić ofertę firmy www.fermadrobiumarchewka.pl. Zajmują się sprzedażą kur odchowanych, kaczek, indyków, gęsi oraz kurek jednodniowych. Możliwe, że Cię to zainteresuje.

Odezwij  się do mnie  pod numer 690-450-202  i schowaj  te pieniądze na  lepsze czasy. Zaproponuję ci coś  co da ci duże   dochody pod warunkiem  że posiadasz samochód i prawo jazdy. W moim przypadku nie musisz w nic inwestować  ponieważ mam już wybudowaną w pełni infrastrukturę biznesową. 

Idealnym rozwiązaniem będzie między innymi znalezienie inspiracji na stronie internetowej. naturalnebudownictwo.pl To naprawdę świetne rozwiązanie dla każdego. 

Ukraina. Zrebki, zrzyny, trociny od producenta 4 zl/m3. Odpady surowca drzewnego 5 wagonow dziennie. Czernihowski obw. Produkcja zrebkow na cele energetyczne, sortowanie, workowanie, rozdrabnianie drewna. Suche sosnowe zrzyny tartaczne o zroznicowanej szerokosci i dlugosci. Kora, wiory, krawedzie tarcicy, kliny, klocki, koncowki odziomkow. Odpady surowca drzewnego do produkcji plyt drewnopochodnych. Rowniez stale oferujemy europalety, deski, elementy, pellety, brykiety, wegiel drzewny, kamienny, brunatny, torf, nawozy, produkcja rolnicza itp. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: tel:+380505806241 (polsk.), Viber tel:+380660832530 , E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina