Klara

Jaka drukarnia najlepsza?

Recommended Posts

Dobrą drukarnię trzeba samemu poznać, gdyż dla jednego jedna drukarnia będzie dobra, a dla innego słaba. Zależy na jakim papierze drukujemy i jaką wizytówkę szukamy ;)

Dziś trudno mówić o najlepszych, bo składa się na to kilka czynników.  Przede wszystkim cena, termin wykonania oraz kompleksowość. Jakość dużych drukarni jest już na podobnym poziomie, ponieważ park maszynowy jest zbieżny a różnice w druku znikome.  Sprawdźcie konkurencyjność tych cen oraz dostępność produktów na [link usunięty]    Wzorowy musi być też kontakt z drukarnią,  a wielu miejscach jest to wciąż problemem. Zajrzyjcie tu, a miło się zaskoczycie! :) 

Sporo ich ostatnio. Sam korzystam z tej:   [link usunięty]  i nie mam powodów do narzekania. Wszystko na czas i w dobrym stosunku jakości do ceny. 

My wszystko zamawiamy na  [link usunięty] . Mają w zasadzie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o realizację naszych potrzeb - drukujemy kompleksowo wszystko, czego nam trzeba; służą bardzo dobrej jakości wsparciem graficznym, co się nieraz przydaje, przy tym oczywiście jakość druku jest naprawdę bardzo dobra, a ceny atrakcyjne. No i obsługa klienta, która zdecydowanie wyróżnia ich na tle konkurencji :) 

Jeżeli drukarnia 3d to zdecydowanie http://www.3dprint.com.pl/ z resztą taki druk 3d można wykorzystać nie tylko przy branży reklamowej, ale również przy dekoracji wnętrz chociażby. Super technologia, bardzo szerokie możliwości. 

Ja do tej pory najczęściej korzystałem z  [link usunięty]  Mają bardzo wysokiej jakości materiały i zawsze wszystko wykonują tak jak należy. Cenię sobie u nich również szybki czas dostawy. :)

Bardzo dobrą drukarnią 3d jest [link usunięty] mam do nich zaufanie, bo terminowo realizują wszystkie zlecenia (nawet te bardzo terminowe), do tego też ten druk jest naprawdę bardzo dobrej jakości, wykonywany jak mam wrażenie na bardzo dobrym sprzęcie.

Ja polecam drukarnię internetową Labcreation -  [link usunięty] . Drukujemy u nich wszystko :) Super obsługa, świetna jakość, bardzo dobre ceny, sprawna obsługa - czego chcieć więcej? :) Żadna z drukarni w naszym mieście, a jest ich wiele i wiele sprawdzaliśmy, nie gwarantowała nam takiego pakietu korzyści :) 

Ja dużo dobrego mogę powiedzieć o drukarni http://www.viperprint.pl/ Drukarnie internetowe stają się coraz popularniejsze – głównie ze względu na atrakcyjne ceny oraz wygodę zamawiania. Korzystając z drukarni online – jak na dłoni widzisz całą ofertę, warianty i cenę. W razie pytań możesz domówić szczegóły na czacie, przez telefon lub mail. A gdy już się zdecydujesz: klikasz i czekasz, aż świeżutkie wydruki wylądują na Twoim biurku. Zamiast w pocie czoła biegać po mieście, możesz robić to, siedząc w ciepłym fotelu, biurze czy tam w wannie – i to 24/7.

Jeśli chodzi o http://www.fanatycydruku.pl/roll-up-standard  - ów to na pewno warto takie zadanie zlecić drukarni Fanatycy Druku. Mają niskie ceny, szybkie terminy realizacji i są w stanie wydrukować nawet duże ilości. Poza tym na pewno dużym ich atutem jest to, że mają kompleksową ofertę.  

Bardzo dobrą drukarnią z usług, której sam korzystam jest http://www.lemongrass.com.pl Oferują między innymi druk wielkoformatowy, który jest potrzebny w mojej firmie. Drukarnia zawsze wykonuje swoją pracę bardzo dokładnie, więc polecam ich wam.

My też należymy do grona klientów Labcreation i również jesteśmy bardzo zadowoleni. Wcześniej mieliśmy różne doświadczenia z drukarniami, a to kiepska jakość druku, a to błędy w wydrukowanych materiałach, np. brakujące strony :o, a to wygórowane ceny, a to problem z dostawą... Tutaj wszystko jest w porządku i naprawdę jesteśmy zadowoleni z oferowanej jakości usług. 

Drukarnia Anex z Wrocławia. Kompleksowa oferta, dobre ceny, szybka realizacja zadań. Do tego stawiają na jakość tego, co robią i do tego są jak najbardziej terminowi. Warto wejść na stronę, sprawdzić ofertę no i oczywiście podjąć współpracę.

Dnia 19.02.2018 o 14:15, cluksenZ napisał:

Właśnie - gdzie zakupić w Warszawie farby drukarskie?

W Kolorgraf.  To dystrybutor farb drukarskich. Dobra jakość, farby dobrych producentów, nie jakiś szajs. Można je wykorzystać do drukowania między innymi na kubkach. Polecam wysłać do nich @ z zapytaniem do dostaniesz konkretną odpowiedź.

Ja lubię korzystać z usług drukarni drukarni offsetowej Anex we Wrocławiu.  Drukarnia oferuję  usługi z zakresu druku offsetowego-arkuszowego czyli  oferują metodę  polegającą na przeniesieniu obrazu na papier (lub inne podłoże). W drukarni można zamówić : plakaty – w formatach B1 – B0, arkusze – do kaszerowania na potrzeby producentów standów i displayów reklamowych,  mapy – falcowane, ścienne,  broszury, instrukcje, katalogi, książki, ulotki falcowane  i inne materiały. 

Na aaprint.pl jest dobra drukarnia cyfrowa i offsetowa, która oferuje m. in. druk ulotek, plakatów folderów, broszur i książek. Zapytajcie się o współprace jeśli ktoś zainteresowany kontakt widnieje na stronie. My niejednokrotnie u nich drukowaliśmy, bardzo w porządku cennik.

Ja zamawiałam ulotki i gadżety do firmy tutaj https://store.drukarnia247.pl/ muszę przyznać że są świetni. Jestem bardzo zadowolona , wykonali świetną robotę w bardzo dobrej cenie.  Jakość druku świetna i szybki czas realizacji. Polecam Ci ich !

My zamawiamy wszelkie materiały reklamowe przez stronę drukarni Labcreation, zależy nam na wysokim poziomie materiałów reklamowych, a oni go nam zapewniają, dodatkowo są terminowi, zamówienia realizują bardzo sprawnie, tak samo organizują dostawy. Ja jestem z nich bardzo zadowolona :)

Openprint i to zdecydowanie

szybka realizacja zlecenia

dobre ceny

i jakość wydruku ( papier gruby , kolory wyraźne)

Współpracuję z nimi już od dłuższego czasu i jak na razie nie mam ochoty zmieniać firmy na żadną inna.  https://www.openprint.pl/