Zaloguj się, aby obserwować  
Zosia_K

Biuro w domu

Recommended Posts

Co myślicie o tym, żeby swój biznes prowadzić z domu? Na początek przydadzą się oszczędności z wynajmu lokalu, które można zainwestować w rozwój lub przystosowanie mieszkania do pracy. Podoba mi sie taki wystrój:  [link usunięty] . Wygląda przyjaźnie i profesjonalnie.

Sa zalety i wady ja pracuje juz od roku i chwale sobie, zaoszczedxzone paliwo i czas na dojazdy.

__

Croatia Hotels -  [link usunięty]

Cześć! Polecam zainwestować w system CRM od Firmao. [link usunięty] Mam ten system u siebie w firmie i świetnie się sprawdza. Ja korzystam z takich opcji jak ewidencja czasu pracy, prowadzenie księgowości, kontakty z kontrahentami. Ułatwia życie, polecam! 

Jeśli chcesz prowadzić swój biznes z domu to polecam Ci Firmao CRM.  Oprogramowanie jest bardzo intuicyjne i można go używać z każdego urządzenia. Z tego co widzę u nich na stronie to mają 14 dni testowania za darmo, więc naprawdę warto spróbować [link usunięty]  

To tymbardziej jak mamy biuro w domu to warto pomyśleć o tym, aby po prostu nie wydawać za dużo i ograniczać koszty. Co do drukowania, polecam oczywiscie mieć dobrą drukarkę, ale też dobre zamienniki. Ja preferuję te z Asarto. Bardzo dobra jakosć, dostępność, ceny też spoko

I warto dodać, że odpowiednie działanie. Do biura, home office, do szkoły. Można efektywnie i bez problemu drukować. Korzystam regularnie z zaminników tej marki i jestem zadowolony. Łądny druk i zero problemów

Wszystko jest ważne otwierając działalność, teraz dużo firm pracuje zdalnie więc możesz pracowników kontrolować przez internet.
My w firmie wprowadziliśmy system rcponline.pl i takiej wygody w pracy to już dawno nie miałam.

Myślę, ze każdy da radę go obsłużyć ten bo jest banalnie prosty a przydaje się i to bardzo. Jedyny minus to fakt, że kilku pracowników przez to zostało przyłapanych na oszustwie, jednak nie można ufać. Warto trzymać rękę na pulsie. Powodzenia z działalnością

Pracowałam zdalnie prze kilka miesięcy ale jednak wolałabym czasem wpaść doo biura. Tak np. dwa dni pracy zdalnej i trzy w biurze byloby ok. Zdziczeć w domu można

Jeśli chcesz pracować z domu, prowadzić swój biznes online polecam Ci zapoznać się z Firmao. W tym systemie możesz zarządzać wszystkimi działaniami w firmie w jednym miejscu. Trzymasz wszystko w chmurze. Na ich stronie możesz przetestować program za darmo http://firmao.pl/ds.