Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Thierry

Transport za granicę

65 postów w tym temacie

Jeśli potrzebny wam dobry przewoźnik zagraniczny to polecam zajrzeć na http://transmaster.pl/ , są na rynku juz dość długo i nabrali niezłego doświadczenia w tej branży. Mają rozbudowaną, nowoczesną flotę i dobrych kierowców. 

A jeśli chodzi o transport towarów za granicę, to jak wg Was sprawdza się infrastruktura kolejowa? Czytałam trochę na ten temat na łamach Polskiej Gazety Transportowej, chętnie się dowiem, jakie są Wasze opinie? 

Właśnie jak szukacie takiej dobrej, praktycznej firmy, która oferuje przewozy to firma http://www.sebo-trans.pl/ jest tu moim zdaniem bardzo dobrym doświadczeniem. Mają wiedzę, dobrych kierowców, są terminowi i do tego właśnie też mają odpowiednie zaplecze (busiki), które sprawiają, że jazda jest mega komfortowa.

Warto sprawdzić, jakie rozwiązania logistyczne dla firm stosuje dana firma. To wiele mówi o tym, czy przedsiębiorstwo działa w nowoczesny sposób i stosuje rozwiązania, które mają na celu optymalizację pracy i obsługi Klienta. 

Ja korzystam z serwisu kierowcazadzwoni.pl. Możesz szybko i łatwo znaleźć odpowiedniego przewoźnika. Po pierwsze bezpiecznie po drugie szybko i łatwo, a co więcej w dowolnym momencie możesz dodać trasę przejazdu jaka Cie interesuje. Polecam :)

Co do firm zajmujących się transportem zwierząt to od siebie mogę wam polecić www.brt-transport.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Oferują transport krajowy i międzynarodowy.

Z usług air taxi warto korzystać, bo wtedy towar jest u klienta najczęściej tego samego dnia. Takie małe samoloty czarterowe często mają sporą ładowność. Mogę zarekomendować Call&Fly, również korzystałem z ich usług transportując dla klienta między innymi części do samochodów sportowych

Plusy Call&Fly? Według mnie: brak ukrytych kosztów, transparentna współpraca, brak opóźnień, szybka organizacja lotu. W kryzysowych sytuacjach, gdy klientowi zależało na szybkim dostarczeniu towaru oni mnie po prostu nie zawiedli

Jeżeli poszukujecie transportu do Niemiec lub Holandii to polecam wam zgłosić się do firmy www.rysbus.pl Zajmują się przewozem osób oraz paczek. Zatrudniają doświadczonych kierowców, którym można zaufać.

A ja chętnie podpowiem jeden pomysł, jak można w szybki i łatwy sposób rozkręcić własną firmę transportową. Sporo osób robi tak, że samochody dostawcze/ ciężarowe przerabia sobie na busy. Są specjalne firmy, które oferują taką przebudowę. Polecam zajrzeć na przykład na http://zabudowabusa-hitbus.pl/

W temacie firm transportowych  ważne są szkolenia. Ja i mój brat szkoliliśmy się z takich tematów jak obsługa  pojazdów i urządzeń, szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców w branży transportu drogowego, kursy ADR (przewozu towarów niebezpiecznych) w firmie Danwoj z Poznania.  Warto skorzystać z ich kursów i nawet dojechać. 

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się transportem międzynarodowym to skontaktujcie się z www.qpackprzeprowadzki.pl Firma ta zatrudnia doświadczonych kierowców i ma w pełni sprawne pojazdy.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0