jagielonka

Dobre miejsce na konferencję

Recommended Posts

Ciekawą ofertę jeśli chodzi o organizację konferencji ma też Rezydencja Luxury Hotel z Piekar Śląskich  http://www.rezydencjahotel.pl/pl/konferencje/oferta-konferencyjna/konferencje-na-miare. 6 przestronnych sal, które mogą pomieścić nawet 400 uczestników spotkania. Dodatkowo kameralne sale VIP, parking i wiele dodatkowych atrakcji. Warto też zainteresować się ofertą noclegową w luksusowych apartamentach. Konferencja w tak prestiżowym obiekcie na pewno wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy. 

Hotel chyba najlepiej sprawdzi się na konferencję, oczywiście tylko taki z odpowiednimi salami  i wyposażeniem. Organizując konferencję w hotelu mamy bowiem zapewniony catering i nocleg, wszystko na miejscu - to sporo ułatwia. Jeśli szukacie hotelu na konferencję pod Warszawą, to powinien się nadać Hotel Afrodyta **** Business & Spa -  można go sprawdzić na http://www.afrodytaspa.pl/biznes

w Gorzowie Wielkopolskim polecam nowoczesną i dużą salę konferencyjną firmy impuls24.pl na 110 osób. Mają całe wyposażenie multimedialne, więc nie trzeba nic wynajmować dodatkowo, obsługa jest bardzo sympatyczna, cenowo też rozsądnie, polecam  

Hotel jest chyba najodpowiedniejszym miejscem na konferencję - wszystko jest bowiem w jednym miejscu, sale konferencyjne, restauracja, nocleg, a to sporo ułatwia. W okolicach Warszawy mogę polecić Hotel Afrodyta http://www.afrodytaspa.pl/biznes - na konferencję będzie idealny, ma nowoczesne, w pełni wyposażone sale, w sumie na setki osób.

A znacie platformę sharespace ? Jakiś czas temu organizowałam u nich konferencję dla kilku kontrahentów. Bardzo komfortowe warunki, miła atmosfera. Platforma daje możiwość porówniania różych przestrzeni do pracy od pojedyńczych biurek poprzez zamkniete biura aż do sal szkoleniowych. Rezerwacja zajmuje doslownie chwile łącznie z platnością online.  Plus za pomoc doradcow w zakresie wyboru miejsca - zupełnie gratis :).

Hejka wszystkim forumowiczom. Mam pytanie do Was, liczę na pomoc bo nigdzie jej nie mogę uzyskać. Pochodzę z Wrocławia, a mam za zadanie zorganizować konferencję w Stolicy :)
Czy macie jakieś miejsca które byście mogli mi polecić?
Ogólnie wg tego  http://konferencje24h.pl/art-sale-szkoleniowe-we-wroclawiu---na-co-warto-zwrocic-uwage-wybierajac-odpowiedni-obiekt-,995.html potrzebuję sali na: 
1. 150-200 osob 2. ekrany, rzutnik,projektory oraz dostęp do szybkiego internetu 3. obsługa obcykana w technicznych sprawach 4. każdy musi mieć stolik do pisania

We Wrocku mam sprawdzone sale, ale w Warszawie nie mam nikogo kto by mi pomógł. Kojarzycie coś? Help please

Termin na za 2 miesiące buu! :(

Niedaleko Łodzi przy trasie Łódź-Wrocław znajduje się hotel, który posiada centrum konferencyjno-szkoleniowe www.dzikiewino.com.pl Posiadają 4 sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny. Po za świetnym miejscem do organizacji szkoleń znajduje się też tam restauracja, która ma przepyszne jedzenie.

Profesjonalne sale konferencyjne w wyjątkowym wypoczynkowym miejscu położonym w górach Beskidu Sądeckiego, wysoki standard wyposażonych pokoi, strefa SPA&Wellness, największy aqua park w regionie i smakowite dania  przygotowane przez mistrzów kuchni. To wszystko znajdziecie w naszym Hotelu Klimek w Muszynie. Jeśli więc chcecie pozytywnie zaskoczyć swoich pracowników serdecznie zapraszamy ;)

Jak ktoś z was decyduję się na  organizacje konferencji na miejscu  w firmie i potrzebuje wynająć stoły , krzesła, pokrowce, obrusy lub też sprzęt cateringowy i bankietowy to warto skonsultować się z  firmą  cateringowa J.B. Catering z Otwocka.  Firma znajduje sie na ulicy  Szkolna 41 i oferują bardzo dobre ceny. 

Wszystkim osobom, które poszukują odpowiedniego miejsca na organizację konferencji w województwie łódzkim polecam Dzikie Wino www.dzikiewino.com.pl Znajdziecie tam 4 świetnie wyposażone sale konferencyjne. Miejsce to znajduje się pod Łodzią w miejscowości Wiewiórczyn.

My jakiś czas temu organizowaliśmy szkolenie i konferencje  w hotelu Solec w miejscowości koło Piaseczna. Hotel gwarantuję miejsce na konferencję i gwarantuję dwie ładnie urządzone sale z wygodnymi krzesłami i pełnym wyposażeniem. 

Jeżeli ktoś z was jest z okolic Trójmiasta to warto skorzystać z oferty jaką oferuję  biurowiec BCB niedaleko lotniska w Gdańsku. My kilka razy korzystaliśmy z  ich sal  konferencyjnych i zawsze byliśmy pod wrażeniem tego miejsca.  Na miejscu zawsze czekał na nas najnowszy sprzęt do prezentacji i tym podobne.