Zaloguj się, aby obserwować  
Klara

Jaka firma wykona szybko projekt budowy hali magazynowej

Recommended Posts

W okolicach Warszawy?

Szukam sprawdzonych wykonawców z dużym doświadczeniem w tym zakresie.

Firm jest sporo ale nie radzę patrzeć sie jedynie na cenę ale właśnie na doświadczenie oraz umiejętności. Szczególnie jęśli chcesz aby hala służyła przez długi okres.

Mogę polecić firmę CoBouw. Stawiają oni profesjonalne hale magazynowe : http://www.cobouw.pl/hala-magazynowa - tutaj jest ich oferta w tym zakresie. Wycena będzie zależała od konkretnego projektu tak więc warto jest poprosić ich o to indywidualnie.

Wykonują projekty ale również zajmują się realizacją. Powinni równiez pomóc w załatwieniach formalnych związanych z budową.

Przede wszystkim patrz na ich wcześniejsze projekty, co już wykonali i czy w ogóle mają takie realizacje za sobą. Chyba, że chcesz zatrudniać specjalistów do każdego etapu pracy to inny będzie wykonawca posadzek przemysłowych inny do postawienia ścian, inny do wykończenia i tak dalej. I dlatego wiele zależy od budżetu.

Zapytaj w IR Solid. Nie mam pojęcia jak u nich jest aktualnie z terminami, ale w tym momencie w zasadzie mamy już końcówkę realizacji naszej hali w okolicach Katowic. Nie była to bardzo duża inwestycja, ale akurat wykonawcy szukaliśmy dosyć długo. Na tym etapie jesteśmy zadowoleni, bo rzeczywiście po prostu widać profesjonalizm na każdym etapie. A jakość realizacji ocenimy dopiero za jakiś czas.

Tutaj http://arpanel.pl warto sobie zerknąć. Jest to dobry producent płyt warstwowych. Warto sobie tam zerknąć. Uważam, że należy dobrze rozejrzeć się na rynku i sprawdzić ofertę na wszystkie materiały, które są dostępne na rynku. Izolacyjne płyty warstwowe są bardzo praktyczne.

Wykonaniem projektu oraz budową hali należącej dla mojej firmy zajęła się firma www.globau.com.pl Oferują kompleksowe usługi związane z budownictwem kubaturowym, w którym mają spore doświadczenie.  Są profesjonalną firmą, której można zaufać.

Patrzcie tutaj - http://solidhale.pl/

Ogólnie hale magazynowe w tym momencie mają sens wyłącznie w klasycznej konstrukcji stalowej.

Po prostu hala powstanie najszybciej, będzie najbardziej uniwersalna i będzie mieć najszersze zastosowanie.

Trudno jest mi sobie w takim przypadku wyobrazić inne rozwiązanie. Jak sądzicie? 

zgadzam się z poprzednikiem-stalowa konstukcja będzie solidniejsza i bezpieczniejsza w dalszym użytkowaniu. jeśli chodzi o projekt hali, czy też samej konstrukcji to polecam: https://figura.team/oferta/projekty-konstrukcji mają spore doświadczenie i znają się na robocie, a projekty zawsze dostarczają na czas

Firma SOLID HALE - pewny wykonawca. Najlepiej umówić się na spotkanie, na którym opiszą realizacje i cały proces budowy hali.

Oni realizują to całościowo. Zresztą - ogólnie powinno się brać pod uwagę wyłącznie pewnych wykonawców, których realizacje można skontrolować.'

Jeśli budujecie halę, to nie powierzajcie tego firmie, która po prostu dała najniższą cenę. Kiepsko na tym wyjdziecie. 

W halach czy magazynach coraz częściej znajdują się wszelkiego rodzaju windy towarowe, tak wiec bez dwóch zdań namiar do konserwatora jest potrzebny. Firma el-dzwigsc.pl takie prace serwisowe ogarnia. Zajmują się również dźwigami osobowymi, więc oferta jest 2w1

Ja wykonanie projektu mojej hali magazynowej zleciłem firmie www.promus.com.pl Zajmują się projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji stalowych i mogę wam powiedzieć że są w tym naprawdę dobrzy. Polecam wam się do nich zgłosić.

Polecam kontakt z firmą Commercecon, znaleziony namiar przez internet, google, opinie trochę też pytałam wśród inwestorów.  Stawiają hale magazynowe i produkcyjne na konstrukcji stalowej i z dużym powodzeniem projektują. Mają naprawdę dobry zespół, podchodzą do pracy z pełnym zaangażowaniem. W moim przypadku współpraca zakończona pełnym sukcesem. 

Tak, ze swojej strony jeszcze odpowiem na pytanie osób, które szukają firmy od montażu wind. To musi być firma z doświadczeniem, która działa kompleksowo, zapewnia części, serwis, zajmuje się szybko jakimiś awariami. Tu mogę polecić firmę Windpoldźwig. Spełniają kryteria, o których pisałem.

Też polecam tę firmę Windpoldźwig. Montowali u nas kilka wind tak więc pracy tu było bardzo dużo. Ogólnie współpraca na poziomie, dopilnowali wszystkiego, do tego nie było kłopotów montżowych. Teraz w zasadzie zapewniają serwis, choć na razie są potrzebne tylko okresowe przeglądy, bo wszystko działa jak należy.

Dobrze też od razu  mieć na uwadze firmę, ktora wykona  montaż odpowiednich sprzętów z obszaru automatyki przemysłowej, bez automatyzacji teraz ani rusz. Moge podrzucić od siebie namiar do http://pgsystems.pl/ . WIem,ze moj znajomy byl z nich bardzo zadowolony.

Tak, jak już wspomniałem - macie SOLID HALE. 

Z nimi rozmawiajcie i wszystko ustalajcie. Taka absolutna podstawa w przypadku wyboru wykonawcy takich usług to oczywiście doświadczenie.

Firma musi dawać możliwość weryfikacji swoich zleceń. Jeśli nie macie takiej możliwości od oferenta, to naprawdę sobie odpuśćcie.

Chyba nie chcecie współpracować z kimś, kto się będzie uczyć na waszej realizacji?

Jak już będziecie miec solidny projekt hali magazynowej, to polecam też później kontakt z http://www.plc-system.pl/. Wykonają wam profesjonalny projekt i montaz instalacji elektrycznej - są świetnymi fachowcami, którzy znają się na swojej robocie!