firmowiec

Odpoczynek od pracy - Wasze sposoby :)

Recommended Posts

Kolejny luźny temat. jak odpoczywacie po ciężkim dniu spędzonym na pracy?

ja najczęściej siadam przed komputerem, wkładam słuchawkami i wsłuchuję się w dźwięki muzyki :)

Potem gorąca kąpiel, papcie, telewizor i spanko. Nic specjalnego, ale dla mnie te chwile są bezcenne :)

Czy zdarza się Wam pracować po pracy? Ja staram się tego unikać jak ognia, ale niestety zdarza się...

Ja spędzam czas z rodziną, a potem w samotności oglądając filmy na dvd :) Taka mała pasja... Ale często też odpoczywam w pracy (tak jak teraz, kidy czasem znajdzie sie chwila wolnego czasu i krótka przerwa). Nie ma to jak byc szefem samego siebie :D

Zależy jak ciężka praca. Jeśli bardzo to kąpiel, tv i ziuiu, a jak mniej to mogę nawet iść biegać, by poprawić nieco kondycję ;)

Najczęściej jest tak, że po pracy przeglądam prasę i oglądam tv, potem jakiś spacer z dzieciakami, kąpiel i do łóżka po dobranoce :D

Ja po pracy... Pracuję zwykle... Ale już nie tak ciężko, właściwie łączę przyjemne z pożytecznym, pisząc np. artykuły czy też bawiąc się na BAHu. Co nie znaczy, że nie znajduję czasu na odpoczynek - to byłoby niedopuszczalne ;)

Ja póki co jakoś ciężko nie pracuję, ale bardzo lubię relaksować się grając w gry wideo i słuchając muzyki. Takie rozładowanie agresji i energii...

Poza tym kąpiel i wyjazd nad jeziorko, jeśli pogoda piękna - to podstawa (i koniecznie rowerem ;))

Meczyk, piwko, kobieta. To najlepsza w świecie kombinacja jaką znam. Nie zdarza mi się pracować po pracy i nigdy tego mam nadzieję nie będę musiał robić (chyba, że założę pismo o którym marzę, wtedy będę jednocześnie odpoczywał i pracował ;)).

Wsłuchuje się w moją muzykę, głównie klasyczną, którą uwielbiam, sam nie wiem dlaczego, bowiem wielkim miłośnikiem 'wysokiej' kultury nie jestem. Ale to niesamowicie mnie relaksuje i daje nowe tchnienie. Do tego wyjście na kebaba - ciekawe połączenie, prawda?

Ja również relaksuje się przy muzyce. Najlepiej się wtedy położyć i zapalić świece. Nic nie dodaje mi nowej energi jak właśnie taka chwila relaksu. Wystarczy że przez krótki czas pobęde ze swoimi myślami i odrazu wchodzi we mnie nowa energia :P Również ciepła kąpiel z dodatkiem olejków działa świetnie.

Natomiast ja lubie sobie pooglądac dobry film na dvd, do tego paczka chipsów i nic więcej nie jest mi potrzebne :P

Czasami zajme się pożyteczniejszym relaksem i wtedy poczytam książke ale to raczej jest bardzo rzadko i jak już to wieczorkiem moge sięgnąć po książke.

Jak tylko mam chwilke czasu i jestem sam w domu zabieram się do gier komputerowych. Potrafie tak grać kilka godzin wtedy zapominam o rzeczywistości i jestem w innym świecie. Niestety coraz mniej mam czasu na taką przyjemność. Na pierwszym miejscu obowiązki, a pozniej przyjemności.

Kwestia co kto lubi :)

U mnie zależy to od dnia, najlepiej działa na mnie chyba pójście na siłownię, fitness, mimo, że czasami wolałabym w tym czasie poleżeć w domu z książką, to po powrocie mam jeszcze więcej energii niż przed wyjściem, a przede wszystkim poprawia mi się humor, polecam! Ale oczywiście uwielbiam też spotkać się z przyjaciółmi, pójść na zakupy czy nadzwyczajnie spędzić czas w domu z najbliższymi. :)

Ja chodze na zakupy z żoną xD"... dziwne wiem, ale mnie to naprawde relaksuje... Teraz poszukujemy jakieś buty damskie na zimwe i płaszczyk i może jakieś dodatki ;) dla mnie nowe swetry i koszule ;)

No nie, a mnie zakupy wcale nie relaksują - a powinny. DLa mnie są one tylko przykrym obowiązkiem, ratują mnie zakupy w sieci :), ostatnio najczęściej bywam w

klubie zakupowym - tam poluję na promocje i wyprzedaże, no i nie muszę wałęsać się po sklepach.

Ja po pracy wykładam się na kanapie, biorę psa pod pachę, kota na kolana, narzeczonego obok i tak sobie wszyscy leżymy :D

Albo zaszywam się w kuchni i robię jakieś dobre jedzonko, albo piekę ciasteczka - bardzo mnie to relaksuje, a i domownicy zadowoleni :D