Zaloguj się, aby obserwować  
Klara

Szukam dobrego dentysty w Warszawie

Recommended Posts

Tutaj przyjmuje bardzo dobry dentysta -  [link usunięty]  - Piotr Lipnicki leczę się u niego i jestem zadowolony. Jest dokładny i ma spore doświadczenie. A co najważniejsze bezboleśnie leczy moje zęby :). W ogóle bardzo dobre centrum stomatologiczne. Profesjonalnie podchodzą do pacjenta i mają bardzo dobrze rozbudowaną obsługę. Polecam

Śmiało jedź na Ursynów na Romera 4b - najmilsza i bardzo profesjonalna stomatolog do jakiej chodziłam, a boje się ich jak ognia - doktor Paula Sztejna potrafil zająć się mną w odpowiedni sposób i od tej pory chodze regularnie.

W centrum polecam Varsovia Dental. Jestem po leczeniu kanałowym. Szybko, bezboleśnie, skutecznie 🙂 Mój poprzedni dentysta nie chciał leczyć tylko wyrwać, a tu ząb uratowany 🙂 Bardzo polecam.

Regularnie chodzę do Stomatologia Borowski w Starachowicach. Co kilka miesięcy na wizyty kontrolne u stomatologa, a co miesiąc- do doktor Tyszczuk, bo noszę aparat ortodontyczny i to właśnie ona zajmuje się moim leczeniem.  Nie mam żadnych uwag do tej kliniki, mają przystępne ceny, obsługa przemiła, pomocna, a ząbki w coraz lepszym stanie 🙂

Jeżeli chodzi o dobrego dentystę to mogę polecić Ci dr Dariusza Nowackiego. Przyjmuje w tej klinice  [link usunięty] . Bardzo dobry specjalista.  Mają własny parking także nie ma problemów z parkowaniem. 

Na ul Mochnackiego przyjmuje super stomatolog - Magdalena Tworek klinika nazywa si e Dental Fratenity.  Od dziecka się bałam dentystów i zawsze odkładałam wizytę. Ale odkąd trafiłam pod opiekę dr Tworek to już nie mam z tym problemu a maję zęby wreszcie są w porządku. 

Dent-Sm na Bemowie 🙂 Chodzimy tam całą rodzinką 🙂 Szczerze polecam! Świetni specjaliści, szeroki zakres usług, nowoczesne gabinety, a przede wszystkim super podejście do pacjentów, także do tych małych 🙂 Teraz w tych trudnych czasach koronowych bardzo profesjonalne przygotowanie gabinetów, co się przekłada na komfort podczas wizyty. 

Hej! ja ze swojej strony moge polecić elektoralna dental Clinic :) Klinka w centrum, nie ma stresu ani bólu, cały personel sympatyczny a Pani Stomatolog profesjonalna, uprzejma i empatyczna. Jestem pacjentką od około 10 lat. Pani doktor dżulietta to pierwszy dentysta po którego pracy nie robi mi się próchnica pod plombami. Specjalista w każdym calu. Polecam gorąco każdemu.