Zaloguj się, aby obserwować  
Noella

Kosmetyki z sieci?

Recommended Posts

warto zawsze wypróbować więc odradzałabym kupowanie niewypróbowanych kosmetyków z sieci...warto najpierw gdzies o probkę poprosic czy od kogoś na próbę, ale kupowanie w ciemno to nienajlepszy pomysł

Ja zawsze zamawiam w sieci krem do rąk i to w takich większych ilościach, jak trzy, cztery tubki, bo zużywam go naprawdę dużo, pracuję w gastronomii, więc moje ręce wiecznie są wysuszone i chyba jak na razie najlepiej działają kremy z Farmony, więc każdemu polecam takie http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-do-rak-pl/ , jeśli ma problemy z wysuszonymi dłoniami. 

W sieci znajdziecie zawsze coś ciekawego. Ja nie mam zbytnio czasu wiec tylko takie zakupy mi pozostały ale odpowiada mi taka forma :) Ostatnio znalazłam super pędzelki do makijażu Hakuro https://www.jpcosmetics.pl/produkt/hakuro-h56/ .Działają bez zarzutu a samo malowanie się przy ich pomocy to czysta przyjemność, bardzo mięciutkie włoski, a sam pędzel widać, że jest odpowiednio dopracowany.

ja lubię kupować kosmetyki z sieci, bo szybko, tanio i kupuję wtedy kiedy mi pasuje. Mam je dobrze opisane, mogą na spokojnie o nich poczytać. Fajnie kosmetyki widziałam na: http://www.natinati.pl/16_mokosh , sklep oferuje naturalne kosmetyki. Te glinki, sole czy olejki to super sprawa na stworzenie domowego spa. 

Tyle jest kosmetyków w sklepach kosmetycznych , drogeriach  więc nie ma potrzeby kupować kota w worku. Nie ma to jak się obejrzy, powącha, dotknie .wówczas można kupić.

Faktycznie, standardowe sklepy nie cieszą się zbyt dobrą opinią. Ja zawsze kupuję w sieci, bo tam zazwyczaj perfumy są tańsze. Są sprawdzone perfumerie online takie jak Perfumesco, w których śmiało możecie robić zakupy z pewnością, że dostaniecie produkty najlepsze jakości. Zawsze wybierajcie właśnie takie miejsca o nieposzlakowanej opinii. Mi się to sprawdziło :)

Niektórzy zdobywają hurtowe ilości kosmetyków i je sprzedają przez Internet. Muszą się zaopatrzyć tylko w małe buteleczki do kosmetyków. Moja siostra zajmuje się tym i buteleczki do kosmetyków zamawia na www.purocosmetics.pl Jeżeli interesuje was ten biznes to polecam wam się u nich zaopatrywać.

Moja siostra kupuje w taki sposób na potęgę, ciągle przychodzą do niej dostawy pudełek różnych rozmiarów, czasem mnie też coś kupi (ale tylko w porozumieniu ze mną). Sklepy internetowe mają taką prawidłowość, że wystarczy cena niższa o kilka złotych albo darmowa dostawa, a już jest ruch zapewniony, a to jest spora konkurencja dla sklepów stacjonarnych. Akurat wydaje mi się, że kosmetyki z aptek będą powoli wychodzić, bo nakładane są na nie takie wymogi i niedługo będzie je można dostać tylko w drogeriach albo w internecie. Na pewno ten sposób zakupów jest wygodny, bo można zrealizować szybko transakcje, minusem jest to, że czasem faktycznie jest potrzebne sprawdzenie testera, a tego przez internet nie zrobisz.

Moim zdaniem warto kupować w sklepach internetowych - przede wszystkim ze względu na o wiele większy wybór i dostępność produktów. Niektórych marek w ogóle nie można dostać stacjonarnie, a sa to kosmetyczne perełki. Kiedys jakimś cudem dorwałam stacjonarnie olejek do włosów na indyjskiej recepturze i już potem nigdy więcej nie widziąłam niczego podobnego, a czynił on cuda na moich włosach. No i znalazlam go, ale w tylko w jednym sklepie www.bombaybazaar.pl - całe szczęście!

Dziwię się osobom, które mają jakieś problemy z kupowaniem kosmetyków online. Często przecież zdarza się, że takie produkty są o wiele lepsze i skuteczniejsze niż te oferowane w przeróżnych marketach. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Dzięki sieci poznałam takie marki jak naturalna  Calluna Medica , z bogatą ofertą różnorakich maseczek mocno oddziałujących na skórę. Moim zdaniem nie ma co zamykać się na produkty internetowe.