Zaloguj się, aby obserwować  
Gośka99

Poprawa urody

Recommended Posts

Ja powiększałam usta w Klinice Zakrzewscy i dr Magdaleny Zakrzewskiej i jestem bardzo zadowolona z efektu. Już drugi raz miałam uzupełnianie i za każdym razem bardzo podoba mi się rezultat. Moje usta wyglądają znacznie lepiej.

Również korzystam z medycyny estetycznej, uważam, że wszystko jest dla ludzi :) Tylko ważne jest, aby z zabiegów korzystać rozsądnie i mieć wsparcie w rozsądnym lekarzu :) Mam takie szczęście, że chodzą do dra Migały w Klinice Sfera - ma duże doświadczenie, zmysł estetyczny i wyczucie :) No i szeroki wachlarz wykonywanych zabiegów, zobaczcie na http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna

Najczęściej poprawianiem urody zajmują się kobiety. Niektóre nawet tego nie potrzebują, ale jednak ciągle usilnie starają się to robić.  Ja na przykład kiedyś znalazłem u mojej Jadwigi taki adres internetowy jak http://pieknieizdrowo.pl/konturowanie-twarzy-krok-po-kroku-przewodnik-dla-poczatkujacych/ . No i powiem wam, że ja samemu sobie tam sporo przeczytałem artykułów, bo naprawdę bardzo ciekawie i fajnie mają to opisane wszystko.

Poprawić urodę można sobie super tak naprawdę kosmetykami dobrymi. Ja wiele takich znajduje w sklepie internetowym na: https://esentire.pl/ . Mają tam wiele ciekawych propozycji. Zawsze otrzymuje jakieś dodatki i nigdy się nie spóźniają z przesyłką. Kosmetyki dobrze opisane i zamawiam kiedy tylko chcę. 

Poprawiać urodę można na różne sposoby i niekoniecznie mam tu na myśli zabiegi medycyny estetycznej. Jeśli na przykład nie wiesz co zrobić z włosami, zobacz tutaj a przekonasz się jaką suszarkę powinnaś wybrać. Przy cienkich włosach sprawdzi się ta z dyfuzorem, tylko trzeba pamiętać, by jej nie nadużywać. 

Dnia 31.01.2018 o 12:32, balbinkaa napisał:

Również korzystam z medycyny estetycznej, uważam, że wszystko jest dla ludzi :) Tylko ważne jest, aby z zabiegów korzystać rozsądnie i mieć wsparcie w rozsądnym lekarzu :) Mam takie szczęście, że chodzą do dra Migały w Klinice Sfera - ma duże doświadczenie, zmysł estetyczny i wyczucie :) No i szeroki wachlarz wykonywanych zabiegów, zobaczcie na http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna

Zgadzam się, sprawdzony i zaufany lekarz to jest podstawa! Koniecznie trzeba wziąć pod uwagę, że zły wybór może rzutować na nasz wygląd... 

Ja do tej pory odważyłam się na makijaż  permanentny usta, brwi, kreski na górnych powiekach .  Dzięki temu że zdecydowałam się na najlepszą  linergistkę Dominikę Kossakowską z warszawskiego salony Jest Pięknie  mój makijaż wygląda bardzo naturalnie. A to dlatego  że Dominika posiada duże doświadczenie, jest bardzo dokładna i rzetelna i to tego niezwykle miła. 

W ostatnim roku dość sporo schudłam, prawie 20 kilogramów, z czego się bardzo cieszę, jednak nie odbiło się to bez negatywnych efektów na twarzy i szyi. Dlatego zdecydowałam się na zabieg wolumetrii. Szukałam dobrej kliniki w Krakowie lub okolicach i tak trafiłam do Centrum laseroterapii Neonia neonia.com.pl/medycyna-estetyczna/wolumetria-twarzy/ zabieg sprawdził się bardzo dobrze, tu możecie więcej o nim poczytać.

Jeśli chodzi o powiększenie ust to tylko kwas hialuronowy i tylko w centrum medycyny estetycznej Neonia w Krakowie. Zabieg ten wykonywany jest u nich przez doświadczoną panią doktor, dokładniej lekarza dermatologa, panią Ewę Kopycińską. Efekt takiego powiększania ust jest bardzo naturalny.

Jak narazie zdecydowałam się na makijaż permanentny . Wykonałam go u linergistki Dominiki Kossakowskiej z warszawskiego salonu Jest Pięknie . Polecam ją wam bo poza dużym doświadczeniem, dokładnośćią i precyzją ma to coś co sprawia, że potrafi wyczarować coś pięknego :)

Jesteś tym co jesz. U mnie cera znacznie się poprawiła odkąd zaczełam patrzeć na to co jem. Nie przyszło to lekko bo sama sobie nie poradziłam, skorzystałam z pomocy doradców żywieniowych https://diet4u.pl/zamowienie/catering-dietetyczny-gdansk/. Ci też ułożyli mi jadłospis no i świetnie dzięki temu się czuję a skóra jest bardzo odżywiona, ogólnie samopoczucie znacznie mi się poprawiło. Polecam takie zadbanie o siebie plus aktywność fizyczną, dużo wody pić. No i jeszcze codziennie w diet4you dbają o mój jadłospis przywożąc mi jedzenie do domu 

moim kompleksem zawsze byly zęby, tzn chcialam zeby były bielsze. usmiech to wizytowka kobiety.  stwierdzilam ze zanim zdecyduje sie wydac mnostwo kasy u stomatologa, to sprobuje wybielania w domu, w tym  celu kupilam nakladki wybielajace iWhite i powiem wam ze to faktycznie działa, jestem po kilku aplikacjach, a zeby wyraznie bielsze. mega sie ciesze 

A ja z kolei miałem inny problem. Może nie był on widoczny na pierwszy rzut oka, gdyż dotyczył on moich stóp. Mowa tutaj o pękających piętach. Pewnie wiele osób spotkała ta nieprzyjemna dolegliwość, która nie tylko nieestetycznie wygląda, ale także może sprawiać sporo bólu i dyskomfortu podczas chodzenia czy biegania. Co więcej, było to w czasie, gdy wraz z żoną mieliśmy jechać na wakacje w ciepłe kraje. Nie chciałem, żeby podczas tego wypadu, ten problem zatrzymał mnie przed swobodnym spacerowaniem i zwiedzaniem. Na szczęście znajomy polecił mi świetny gabinet podologiczny - https://satin.pl/zabiegi-podologiczne/pekajace-piety/ Bez problemu umówiłem się na odpowiadający mi termin, a cały problem został usunięty już na pierwszej wizycie. To właśnie dzięki nim, moje wakacje mogłem spędzić w sposób jaki mi odpowiadał, bez bólu czy dyskomfortu. 

Dnia 16.12.2018 o 15:15, aneczka9 napisał:

Jeśli chodzi o powiększenie ust to tylko kwas hialuronowy i tylko w centrum medycyny estetycznej Neonia w Krakowie. Zabieg ten wykonywany jest u nich przez doświadczoną panią doktor, dokładniej lekarza dermatologa, panią Ewę Kopycińską. Efekt takiego powiększania ust jest bardzo naturalny.

Słyszałam o Magicznej Klinice, tam podobno stosują najnowsze i oryginalne kwasy do modelowania ust. Znajoma robiła tam zabieg i przyznam, że zazdroszczę jej obecnego kształtu i koloru ust.

Zuzia.gola a w jakiej lokalizacji jeśli można dopytać robiony był zabieg modelowania ust? I jeśli byś mogła dopytać, jakim kwasem? Słyszałem, że Juvederm  się sprawdza, zona chce bardzo usta, więc może jej sprezentuje taki zabieg na urodziny? Magiczna Klinika jest i u mnie w Kielcach