Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Majkaja

Fajne dekoracje do mieszkania - jakie polecicie?

38 postów w tym temacie

Ja tam uznaję tylko dzieła sztuki jako dekoracje. Mam bardzo klasyczne mieszkanie. Tutaj http://desa.pl często sprawdzam jakie licytacje przeprowadza dom aukcyjny i wyszukuję prawdziwe perełki!

Ja bardzo chciałabym sobie kupować prawdziwe obrazy do domu. Ale podobnie jak Wy na razie nie mam na to funduszy tak wiec jestem zmuszona sobie takie właśnie zakupy odpuścić. Za to co jakiś czas kupuje sobie różne drobiazgi, tańsze które tak samo skuecznie potrafią budować nastrój.

Ciekawe lampiony ma w swoim sklepie Black Red White: https://www.brw.com.pl/dekoracje/swiece-swieczniki-lampiony/

Na przykład taki skromny:

THK-058864_E,k1uUwl-cZlOY5YVUlA.jpg

Ewentualnie takie w kształcie owoców:

THK-060112_E,k1uUwl-cZlOY5YVUlA.jpg

Ewentualnie możesz zamówić parawany drewniane, mogą posłużyć jako ozdoba w mieszkaniu i dodadzą uroku wnętrzu. Oprócz tego parawan może pełnić praktyczną funkcję, dzięki niemu można wydzielić kącik dla dziecka, lub miejsce do pracy.

Jest bardzo wiele mozliwości

poduszki na kanapie

fototapeta

czy też jakieś drobiazgi

Warto jest przegladać sobie na pewno rózne blogi dekoratorskie oraz gazety ponieważ znajduje się w nich bardzo wiele inspiracji). Warto jest równeiż zadbać o wystrój okna . Obecnie wiele osob rezygnuje z firanek chociaż moim zdainem jest to ciekawy element wystroju. Oryginalnie na oknie prezentują się makarony:

https://firaneo.pl/firany-makarony

Dekoracje do mieszkania trzeba wybrać tak, żeby nie wyglądały tandetnie i pasowały do całości. Ja zanim zabrałam się za kupowanie dodatków i dekoracji przejrzałam strony o urzadzaniu wnętrz aby zobaczyc jakie są najnowsze trendy wnętrzarskie. Sporo fajnych pomysłów na urządzenie mieszkania oraz dobór odpowiednich dodatków znalazłam na blogu DekoArchitekci http://dekoarchitekci.pl/. To miejsce skupiające projektantów i dekoratorów  wnętrz. Ich pomysły można zobaczyć na zdjęciach umieszczonych na blogu. 

Przede wszystkim takich nawet pięknych dekoracji nie może być za dużo ale w takiej formie jak lampa industrialna  czy jakiś ciekawy zegar na ścianę , może fotel czy pufa nie może zabraknąć w żadnym interesującym salonie

Chciałbym poruszyć temat dekoracji i dodatków. W dzisiejszym czasie warto zwrócić uwagę na naturalne drewno, które doskonale pasuje do każdego wnętrza. Idealnym dodatkiem są tutaj np. znaki dekoracyjne w postaci imienia lub nazwy ulicy.Doskonale pasują one do wnętrza skandynawskiego lub każdego urządzonego w stylu nowoczesnym. Napis Sweet Home albo Nasz Kochany Domek dodaje uroku i ociepla wnętrze.

Dodatkowo możemy również spersonalizować pokój naszych pociech ustawiając napis tworzący imię na półce lub parapecie. Są to małe dodatki ale kompletnie zmieniające klimat pomieszczenia. Zapraszam do witryny www.godekmeble.pl gdzie można obejrzeć wspomniane aranżacje. 

Bardzo duży wybór dekoracji do domu można znaleźć na stronie www.sklep.dastal.com.pl Mają tam tekstylia, świece, lampiony, poduszki i wiele innych ozdób, którymi można upiększyć dom. Polecam wam przejrzeć ich ofertę.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0