klarowna

Trudno jest ogarnąć Forex?

Recommended Posts

Też nie jestem pewna, chociaż zastanawiałam się nad tym, żeby pójść nad jakieś szkolenie.

Na przykład tutaj: http://gregsecker.pl/bilety?source=brand1 jest ciekawa opcja. Wstęp kosztuje jakieś 47 zł, a więc nie jest to jakoś bardzo dużo, chociaż słyszałam już opinie, że za te pieniądze to tylko ściema.

Podobno na tym szkoleniu można się dowiedzieć jak wykorzystać specjalne oprogramowanie, które pozwala stwierdzić, co jest bardziej opłacalne, a co mniej.

ja się nauczyłam to i każdy inny może :) trzeba się jednak do tego przygotować. Jest fajna książka "ryzykować trzeba umieć. Inwestorzy od kuchni o Forexie i o giełdzie". Do tego polecam też platformę xSocial na początek, gdzie można zobaczyć jak grają inni - bez żadnych konsekwencji :)

zależy jak kto szybko łapie i czy też ma w sobie odrobinę żyłki ryzykanta. Do reszty zgadzam się z @izaela. Ale dobrze by było gdybyś poszła jeszcze na szkolenia np Trading Academy

Dużo ludzi opowiada o tym, jak to można zarobić sporo inwestując na Forexie.

Jestem ciekawa czy to rzeczywiście jest takie różowe, jak to wygląda.

Nie, większość przegrywa.

Inwestowania na forexie nie jest specjalnie trudne (wystarczy trochę nauki), ale inwestowanie tak, aby na tym zarobić nie jest już tak łatwe - większość inwestujących na forex bowiem traci. Przed rozpoczęciem inwestowania dobrze jest więc dowiedzieć się o takim inwestowaniu jak najwięcej i pójść na specjalne szkolenie, pomocne mogą być też odpowiednie narzędzia, jak systemy transakcyjne na http://debarex.pl - znacznie ułatwiają inwestowanie.

Niestety inwestowanie w waluty na forexie jest dość skomplikowane, a bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia można sporo stracić. Dobrą alternatywą dla inwestycji w waluty są inwestycje w opcje binarne - to taki prostszy forex, w dodatku mniej ryzykowny. Zajrzyjcie na https://exbino.com/pl/ - mają tam platformę, na której można inwestować w opcje - jest nowoczesna i intuicyjna w obsłudze.

Ja się na inwestycjach giełdowych nie znam ale to chyba najszybszy sposób na zarobienie jakiejś konkretnej gotówki. Mam znajomego, który namiętnie ogarnia takie tematy i powiedział mi, żeby zacząć swoją przygodę z Forexem od nauki korzystania z platformy. Są specjalne dema - symulatory: https://www.tms.pl/praktyczne-wskazowki/rac...ie-i-demo-forex które mogą pomoc laikom przetestować swoje umiejętności. Bez możliwości straty realnych pieniędzy. To chyba bardzo przydatne narzędzie, prawda?

Nie jest to banalne, wymaga czasu, budowania doświadczenia - jak wszystko, tym bardziej że tutaj jednak chodzi o obracanie sporymi pieniędzmi. Chociaż oczywiście zdecydowanie na start polecam wersję demo. Spróbujcie tam gdzie ja jestem teraz - w EasyMarkets. Naprawdę przyjemnie się to ogarnia - na demo przechodzicie klikając po prawej stronie taki zielony button, a panel transakcji wygląda tak jak na scrennie - pobawcie się opcją dealcancellacion - tak w prawym górnym rogu to widać. Można anulować operację w ciągu 60 minut od zawarcia i to już fajny temat.

ScreenSho_aehhxex.png

A jeśli ktoś po prostu nie ma czasu na naukę a mimo to chce zarabiać to zapraszam. Mam dobrego tradera z rynku Forex. Na giełdzie Nowojorskiej, jego wynik historyczny to 14,5 % miesięcznie. Kontrakty minimum 1 rok, doświadczenie - 10 lat. Więc zarabiam tam spokojnie. Sądzę że dochód miesięczny od 7 do 15 % zadowoli wiele osób. [ 609 583 837 lub pracapewna@gmail.com ]

Korab, Janusz - odsyłam do EasyMarkets, tym bardziej jeśli szukacie kogoś naprawdę doświadczonego. U nich to przebiega naprawdę profesjonalnie. Załóż konto, zerknij na to, jak wygląda system, oceńcie go od środka, będziecie znacznie mądrzejsi - zapewniam. Można swobodnie testować demo ich systemu i w sumie na tej podstawie ocenić, czy się do tego nadajecie.

Nie lubię eksperymentować na swych pieniądzach - lubię zarabiać. Jeśli ktoś chce mieć stały i pewny dochód minimum 10 % miesięcznie to zapraszam. Wystarczy bezpiecznie pomnażać pieniądze z Forex - ale nie sam. Nie eksperymentuj na sobie i swoich pieniądzach. Najprostszą i bezpieczną metodą jest przekazanie zarządzania naszymi finansami dobremu traderowi. Który zajmuje się tym zawodowo. Fakt że uzyskamy mniejsze dochody w granicach 8 do 15 % miesięcznie ale za to pewne. Mam bardzo dobrego tradera z 10 letnim stażem na giełdzie nowojorskiej - możesz zarabiać razem ze mną. Jego średni historyczny wynik to 14.5%. Otrzymasz kontrakt od 1 roku wzwyż i masz zawsze pewność dochodu. Umożliwiam bezpośredni kontakt, wszelkie materiały.

Baju, baju, będę w raju... Sam chcę inwestować, no chyba że dajecie gwarancję zysków i macie np. jakieś gwarancje finansowe, jak banki?

Działam przez easyMarkets bo właśnie dają mi bezpieczeństwo, ale po prostu u nich mając pojęcie o temacie, faktycznie to ryzyko się minimalizuje. Jeśli ktoś umiejętnie korzysta z narzędzi jakie daje system, przerobił podstawy forex, wie dokładnie jak to wszystko działa, to nie widzę podstaw, by sobie nie poradził. Nie radzą sobie ci, którzy nie mają odpowiedniego przygotowania do inwestowania.

Korab - sory, ale nie wierzę w takie bajki i tutaj zgadzam się z forumiakiem, bo też inwestuję na easyMarkets. Tak jest o wiele łatwiej, konkretniej i sami odpowiadamy za swoje inwestycje. System daje na tyle wiele narzędzi, mających wpływ na bezpieczeństwo, że naprawdę wystarczy dobrze znać zasady działania tego wszystkiego, żeby nie doprowadzić się do poważniejszych strat. 

Łatwiej to raczej nie jest, bo inwestując sama, sama ponosisz ryzyko,  sama analizujesz rynek, decydujesz i nie tylko. Więc ciężko tutaj mówić o łatwości. Po prostu w takiej sytuacji jak opisuje kolega, nie mamy pojęcia komu dajemy środki do inwestowania. Kiedy działam sobie w easyMarkets to sam o wszystkim decyduje. Inna kwestia to system, przez jaki przechodzą te inwestycje. W easyMarkets mam dealCancellation, stałe spready, gwarancję salda, gwarantowany stop loss. Skąd mogę wiedzieć, jakie narzędzia ma ich system i czy chroni środki? A przecież dla każdego rozsądnego inwestora to absolutna podstawa.

Na pewno zanim zaczniesz na poważnie myśleć o Forexie warto zdobyć elementarną wiedzę z nim związaną. Ja na przykład korzystam z pomocy https://www.tms.pl/. Zerknij na ich ofertę, wiele praktycznych wskazówek i narzędzi, dzięki którym można zacząć inwestować i nie stracić. 

Co do easyMarkets - jeśli działanie na ich systemie to koniecznie  pobierzcie sobie ich aplikację na smartfony. Mega zmiana w inwestycjach - znacznie szybsze podejmowanie decyzji dzięki powiadomieniom. Przychodzi coś, możesz w ciągu minuty zareagować i tak to powinno wyglądać. Przecież na forexie sekundy robią różnicę. A przy okazji - aplikacja ma oczywiście wszystkie funkcje wersji systemu na komputery - łącznie z dealCancellacion, więc chyba nie ma się nad czym zastanawiać, ale to już sami oceńcie.

Forex to trudna sztuka do opanowania, bo nawet doświadczeni inwestorzy, którzy znają systemy giełdowe od poszewki, nie są w stanie przewidzieć tego, jak zachowa się rynek, a to jest mimo wszystko dość ważne, jeśli chce się zarabiać na poważnie w notowaniach. Rzadko która giełda ma dłuższe okresy stabilizacji, wszystkie są dynamiczne i wystarczy tak naprawdę ułamek sekundy, by wszystko stracić. Z Forexem wiąże się większe ryzyko, ale też większa szansa na zysk, dlatego tyle osób decyduje się próbować swoich sił z inwestowaniem. Trzeba przede wszystkim poznać czynniki wpływające na wahania notowań, a także mechanizmy pozwalające na płynne i bezpieczne lokowanie swoich pieniędzy. Warto też znać charakterystyki instrumentów, w które inwestujemy, bo bez tego przejedziemy się na małych kruczkach, o których się nie wiedziało. Każdy instrument reaguje inaczej na to, co się dzieje w całości rynku, mało jest takich pewniaków, które będą reagować w taki sam sposób. Zgłębianie swojej wiedzy z tych zakresów pomoże lepiej zrozumieć działanie Forexu, ale w tym przypadku warto połączyć teorię z praktyką, czyli otworzyć konto demo w jakiejś platformie forexowej, aby uczyć się transakcji. W demo nie traci się realnych pieniędzy, a przez miesiąc można poznać tajniki zawierania każdej możliwej transakcji, bez wkuwania tysięcy książek.

Wiem że wiele osób po prostu lubi forex i sama decyduje o swym zarabianiu. Ja osobiście nie lubię ryzykować więc zarabiam z Expasset, mam średnio 20 % miesięcznie od wkładu i nie ponoszę żadnego ryzyka. A jak problem uwierzyć to proszę  - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset%2C-biznes%2C-nauka.htm   A jak dalej problem to kontakt na stronie, tel. i skype - janubers1   Dokładnie wyjaśnię dla czego tu nie ma ryzyka a jest konkretny zysk. 

Może dodam że moja grupa obecnie to ponad 150 osób. Osobiście zarobiłem do tej pory, od połowy czerwca ponad 6 tys $. Jak na dochód pasywny gdzie praktycznie nic nie robię to sądzę że wynik jest dobry.  [ mój wkład osobisty to raptem trochę ponad 1000 $ ]   Więc widać że na pewno warto sprawdzić tę ofertę.