Aniaq2

Jakie gadżety reklamowe?

Recommended Posts

My doszliśmy do wniosku, że lepszym rozwiązaniem niż gadżety jest robienie regularnych imprez dla naszych klientów - tych obecnych i potencjalnych. Programy lojalizacyjne są niesamowicie ważne w utrzymaniu klienta - ich potencjał uświadomiła nam firma, którą zatrudniliśmy do organizacji pierwszego eventu - [link usunięty] Po tym pierwszym sukcesie korzystaliśmy z ich usług regularnie i za każdym razem mieli coraz ciekawsze pomysły.

U mnie sprawdzają się słodycze reklamowe od Lolly Polly. Firmę poznałam własnie na targach Rema Days w tym roku.

Mają w swojej ofercie krówki, landrynki, trufle reklamowe i powiem wam, że w smaku są obłędne. Klienci zawsze pytają skąd mamy tak pyszne trufle!

Także polecam!   [link usunięty]

Powinna zainteresować Cię agencja interaktywna oraz ich usługi, które genialnie sprawdzają się w przypadku reklamy internetowej. Przy ich pomocy szybko podbijesz swoją pozycję w wyszukiwarce.

Oj nie wiem czy smycze to dobry pomysł raczej są już takie oklepane, może jakieś inne gadżety reklamowe zajrzyj na artigraf.pl tam mają sporo gadżetów reklamowych bardzo fajna sprawdzona firma z długoletnim stażem. Z własnego doświadczenia mogę polecić może coś z galanterii reklamowej, u mnie sprawdziła się organizer na kalendarz.

Myślę że warto teraz mieć oryginalne gadżety reklamowe np. kubki termiczne, plecaki. Polecam bloga  [link usunięty]

Na spokojnie zajrzyj na stronę ST Drink - mają duży wybór napojów energetycznych. Jako gadżet będzie na hura 

Mi sie baardzo podoba w kwestii uatrakcyjniania oferty zastosowanie nowych technogii. Pozyczylem sprzet i probowalem sam wykonac wirtualny spacer ale niezbyt mi to wyszlo wiec w koncu stanelo na tym, ze zatrudnilem do wykonania  [link usunięty] . I vh9c nie iest t9 absolutna nowosc to wciaz malo osób z yego korzysta, a mozna uzyskac przeciez darmowa wycene. Wspolpraca bardzo dobra, w dodatku bardzo cenne uwagi i sugestie pana ktory to wykonywal. Pełen profesjonalizm, pozniej sie dowiedzialem ze stronki, ze ten wykonujacy projekt ma rekomendacje od samego wujka google street viev.