Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
irena29

Opakowania firmowe

14 postów w tym temacie

Na pewno, ale nie zawsze kształt opakowań jest taki ważny co kolory czy to co na opakowaniu się znajduje, ale rzeczywiście jest to pierwsze na co klient patrzy i jak go nie zachęci to nawet jak jest w środku świetny produkt to go nie kupi. Sami ostatnio szukaliśmy przez graffpak (http://www.graffpak.pl/opakowania_kaszerowane.html) jakiś nowych inspiracji do naszych opakowań.

Jeśli wysyłacie umowy czy jakieś materiały reklamowe, to warto zdecydować się na tego typu tuby kartonowe https://opakowania24.eu/tuby.html . Niewątpliwie naprawdę super się sprawdzają. Nic nie jest pogniecione. Takie tuby są naprawdę dobrym rozwiązaniem. Świetnie zabezpieczają dokumenty i nie tylko. 

Ja zdecydowałem się na zwykłe opakowania kartonowe, na które naklejam taśmy opakowaniowe z nadrukiem. Wtedy też wiadomo że opakowanie pochodzi od mojej firmy. Co do kartonów to zamawiam je od www.crosspack.pl Jest to producent kartonów i materiałów opakowaniowych.

Jeśli chodzi o grafiki na opakowania wszelakiego rodzaju to zapraszam na www.nielada.co - Nasi graficy już temperują ołówki

Nie wydaje mi się by to był konieczny pomysł. Ludzie i tak wyrzucają opakowania zaraz po otwarciu. Polecam ci zainwestować w jak najlepsze materiały opakowaniowe, które dobrze zabezpieczą towar. Ostatnio podjąłem współpracę z firmą www.foliapetroplast.pl  Oferują bardzo solidną folię do opakowań technicznych.

Firm takich jest wiele na rynku, wystarczy wpisać to co potrzebujemy w Google i naszym oczom ukarze się długa lista firm :)

W porządne kartony zaopatrzysz się w firmie  www.karton.com.pl. Mają dobrej jakości towar i cenowo są bardzo konkurencyjni. Kartony mocne i solidne. 

Trwałe opakowania kartonowe można dostać u www.zapakujemy.pl. Mają dobrej jakości towar i cenowo są bardzo konkurencyjni. Współpracuję z nimi od dłuższego czasu i jestem zadowolony. 

W folie pakowne polecam zaopatrzyć się u www.zgrzewaniezfolii.pl. Materiały wysokiej jakości i w bardzo dobrych cenach. Sprzedawca dba o klienta i przygotowuje promocje cenowe dla stałych klientów. Współpraca bez jakichkolwiek problemów. 

Jeżeli jesteście zainteresowani opakowaniami firmowymi to też powinniście zainteresować się taśmami klejącymi z nadrukiem. Wykonywaniem takich taśm zajmuje się firma www.totalmarket.pl Będziecie mogli zabezpieczać wasze produkty taśmami z logo waszej firmy.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0