Zaloguj się, aby obserwować  
jagielonka

Tablet na komunię - dobry pomysł?

Recommended Posts

Co myślicie o tym, żeby dać dziecku w prezencie komunijnym tablet?

Tutaj: http://www.morele.net/wiadomosc/tablet-dla...ak-wybrac/1481/ czytałam o czymś takim. Są tam wskazówki jakie modele warto wybrać jeśli zależy nam, żeby to było coś, co nada się nie tylko do rozrywki, ale też do nauki.

Ja z kolei cały czas się waham, czy to dobry pomysł na prezent. Co sądzicie?

Ja nie jestem zwolennikiem dawania dziecku elektroniki na prezent komunijny. Zorganizowałem mu za to dzień pełen atrakcji. Między innymi  wynająłem animatorów od Wrocławskiej firmy www.kaczki-dziwaczki.pl, którzy zabawiali dzieci na przyjęciu komunijnym. Polecam wam ich, jeżeli chcecie organizować przyjęcie komunijne, urodziny dziecka lub inną imprezę dla dzieci.

Mój chrześniak był mega szczęśliwy, gdy dostał tablet! Jeśli uzgodnisz ten prezent z rodzicami i się zgodzą, to kupuj. Nie znam dzieciaka, który byłby niezadowolony:)

Współcześnie wszystko ewoluuje... Z jednej strony prezenty dawane dzieciom, z drugiej - sama impreza komunijna, nieraz prawdziwe przyjęcia z pompą. Także stroje komunijne są nieraz bardzo wytworne i eleganckie. A wracając do tableta... moim zdaniem OK, choć ja wolałabym, aby moje dziecko dostało tradycyjny rower :) 

Takie prezenty dawane na komunie chyba juz nikogo nie dziwią. Nawet można znaleźć w internecie porady https://www.morele.net/wiadomosc/jaki-smartfon-do-1000-zl-kupic-jak-wybrac-jakie-parametry/1419/ jaki telefon lub tablet do konkretnej kwoty najlepiej kupić. W takich przypadkach chyba warto z nich korzystać. Jak uważacie?

Tablet jest już raczej melodią przeszłości. JEżeli chcemy koniecznie dać drogi prezent lepszy będzie dobry smartfon (ma wsyztskie funkcjonalności tabletu) albo laptop (moze być z funkkcją dotyku)

Dnia 31.01.2018 o 15:55, balbinkaa napisał:

Współcześnie wszystko ewoluuje... Z jednej strony prezenty dawane dzieciom, z drugiej - sama impreza komunijna, nieraz prawdziwe przyjęcia z pompą. Także stroje komunijne są nieraz bardzo wytworne i eleganckie. A wracając do tableta... moim zdaniem OK, choć ja wolałabym, aby moje dziecko dostało tradycyjny rower :) 

Zgadzam się, teraz wszystko wygląda inaczej niż przed laty, przyjęcia komunijne to już prawdziwe bankiety. Ale moim zdaniem tablet to też fajny pomysł na prezent, jeśli tylko pod mądrym nadzorem rodziców :) 

Dnia 3.02.2018 o 16:50, miszak81 napisał:

Jak dla mnie najlepszy rozwiązaniem jest powrót do przeszłości. Tak jak kiedyś podarować zegarek i rower.

Problem w tym ze dzieciaki nie bardzo chcą chodzić teraz w zegarkach;) A rowery większość z nich ma. Mój chrześniak ma komunię w maju i kupiłam mu drona na https://e-oko.pl/ Myślę ze to fajny pomysł i ma co robić "powrotów do przeszłości" w kwestii prezentów bo przeciez świat idzie do przodu:)

Dnia 27.02.2018 o 20:03, agnik napisał:

Problem w tym ze dzieciaki nie bardzo chcą chodzić teraz w zegarkach;) A rowery większość z nich ma. Mój chrześniak ma komunię w maju i kupiłam mu drona na https://e-oko.pl/ Myślę ze to fajny pomysł i ma co robić "powrotów do przeszłości" w kwestii prezentów bo przeciez świat idzie do przodu:)

Tutaj masz w 100% racę świat idzie do przodu i od nas też tego wymaga, w kwestii prezentów również nie warto zostawać w tyle. Ja planuję chrześniakowi kupić w tym roku aparat na komunię.  Chłopak ma naprawę talent do robienia zdjęć więc taki sprzęt będzie idealny na prezent. Widzę że e-oko posiada w ofercie też aparaty muszę zerknąć dokładniej na ofertę 

Wiem, że ciężko się postawić światu i nie ulec w kwestii prezentów, ale nie jestem zwolenniczką kupowania tabletów, telefonów itp. Aparat jest dla mnie dużo lepszym pomysłem.

A nie lepiej aparat? zerknij sobie na oferte sklepu e-oko.pl masz tam spory wybór aparatów znanych marek. Sama kupowałam do firmy aparat za ok 12tyś na raty oczywiście ale już zostały spłacone. Aparat bardzo dobrej jakości zdjęcia wychodzą świetne, dodatkowo sklep oferuje dogodne raty dla klienta jak i leasing. 

W dzisiejszych czasach tablet to normalka jako prezent. Tablet jako zabawka to wciąż fajny pomysł. Szczególnie teraz, gdy dość mocno staniały

Ja właśnie rozważam kupno tabletu na prezent komunijny, mam już nawet upatrzony model  - Smartview 8 LTE- i ostatecznie chyba go kupię :)

Dnia 2.05.2018 o 06:59, zux napisał:

Ja właśnie rozważam kupno tabletu na prezent komunijny, mam już nawet upatrzony model  - Smartview 8 LTE- i ostatecznie chyba go kupię :)

Muszę przyznać, że całkiem fajny model. Kupiłaś?