Zaloguj się, aby obserwować  
Thierry

Remont w domu

Recommended Posts

A moze przy okazji remontu wymienicie swoje ogrodzenie? Ja chcialam w koncu zamontowac nowa brame, automatyczna bo szczegolnie w zime uporczywe jest wysiadanie z auta i otwieranie jej reczne. Przy okazji cale ogrodzenie wymienilam. Zrobila to dla mnie firma http://euro-fences.pl wybrałam nowoczesne aluminiowe ogrodzenie

Przy okazji takiego remontu moim zdaniem warto od razu zainwestować w coś takiego jak czujnik wody. Dzięki niemu można uniknąć sporych kosztów związanych z ewentualnym zalaniem mieszkania lub domu podczas awarii instalacji.

a ja przychodzę do was z pytaniem o bramy przeciwpożarowe. jesmy aktualnie na etapie wymiany bram w magazynach męża kawałek od głównej ulicy) i spodobały mi się  bramy z torsystem butzbach. słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat staranności ich wykonania i oczywiście trwałości podczas eksploatacji, co mnie zdecydowanie przekonuje. ktoś z was kupował stamtąd bramy? polecacie? :)

Ja przy remoncie starałam się zaopatrzyć we wszystkie potrzebne kontakty do specjalistów, gdyby były jakieś problemy. Szukając w sieci znalazłam nawet stronę www z ofertą dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.  Nigdy nie wiadomo, kiedy takie usługi mogą się przydać. Remont porządnie zaplanowałam w zeszycie - wypisałam, co nam potrzebne i jak to wszystko powinno się rozłożyć w czasie, żebyśmy zdążyli przed przyjazdem córki. Wiadomo, jak zwykle są opóźnienia, ale jestem spokojniejsza ze swoją listą telefonów i listą spraw do załatwienia. 

Jak remont w domu to proponuję postawić na drewno. Drewno zawsze się świetnie prezentuje - drzwi wewnętrzne czy schody z drewna dodają wnętrzu charakteru. Polecam więc zajrzeć na stronę pracowni stolarskiej http://kornik.com.pl/ i zapoznać się z ich ofertą.

A może spróbuj agregatem malarskim? my tak malowaliśmy i naprawdę jesteśmy zadowoleni z efektów. Nie stać nas na sprzęt, ale już na wynajem owszem, więc postanowiliśmy go po prostu wypożyczyć. A robiliśmy to w tej firmue pagat ze szczecina bardzo dobra jakość i warunki wynajmu. Warto się zainteresować