Zaloguj się, aby obserwować  
arek32

Oryginalny prezent dla faceta

Recommended Posts

Myślę, że oryginalny będzie taki prezent, który trafi w gusta mężczyzny i pokaże mu, że go znasz. Ja np. po pracy lubię majsterkować, więc kiedy usłyszałem przypadkiem, że żona chce mi kupić pod choinkę zestaw z wkrętarką ryobi, to bardzo się ucieszyłem z dwóch powodów. Będę miał fajny zestaw, ale bardziej z tego, że żona mnie słucha i zależy jej na tym, co do niej mówię. Mam tylko nadzieję, że mój prezent będzie równie udany 😉

Alkomat jest dobrym pomysłem, zwłaszcza teraz kiedy święta i karnawał za pasem, więc i okazji nie brakuje. Porządny, wiarygodny i trwały sprzęt mozna kupić już za 300-500 zł, np z alkohita

Ciekawym rozwiązaniem może być np. paralizator. Warto bowiem posiadać coś, co pozwali nam odeprzeć atak. Sytuacje bowiem zdarzają się bardzo różnie. Taki paralizator przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa. Tutaj https://www.paralizator.com/ jest wiele różnych modeli dopasowanych do wielu potrzeb oraz konkretnego budżetu. Warto sobie tam zerknąć. 

Najlepiej jest nie odkładać tego na ostatnią chwilę a po prostu zwracać uwagę na to co spodobało sie chłopakowi w trakcie roku. Dzięki temu nie będziecie się potem zastanawiali co sprezentować. Z natury faceci to dosyć praktyczne bestie tak wiec najlepiej jest podarować coś co po prostu się przyda.

Faceci są dość praktyczni tak wiec polecam sprezentować mu coś co mu się w przysżłosci przyda. Może byc to

muszka albo krawat

spinki do koszulki

koszulka

ewentualnie buty ( jeśli wiecie jaki ma rozmiar)

https://klasycznebuty.pl/pl/c/Buty-zeglarskie/42 -  w tym sklepie mają dobre ceny na klasyczne buty żeglarskie, które pasują do bardzo wielu ubiorów. Głównie eleganckich.

Sa to moje ulubione buty od wiosny do jesieni. 

Bransoleta ze znakiem zodiaku ze sklepu https://www.edibazzar.pl/ moim zdaniem jest fajnym i nietypowym prezentem. Zajrzyj do sklepu, znajdują się w nim także inne ciekawe rzeczy. 

opcji jak widać jest wiele ale ja obstawiłabym jeszcze tatuaż 🙂 sami przyznacie, ze pomysł jest mega oryginalny 🙂 Mój facet od dawna o takim marzył więc zafundowałam mu wizytę w jednym z najlepszych miejsc w Warszawie - w jah love tattoo 🙂 trafił do Henia 🙂 wszystko udało się super i do dziś jest zachwycony swoim tatuażem 🙂