ernest

Ubrania marek premium - gdzie kupujecie?

Recommended Posts

Gdzie zwykle kupujecie buty i pozostałą odzież marek premium? Czyli tej najwyższej jakości, ale w rozsądnych cenach. Jak przeglądam sklepy stacjonarne, to zastanawiam się - kogo stać na kupowanie w nich :) ?

Gdzie zwykle kupujecie buty i pozostałą odzież marek premium? Czyli tej najwyższej jakości, ale w rozsądnych cenach. Jak przeglądam sklepy stacjonarne, to zastanawiam się - kogo stać na kupowanie w nich :) ?

Ja najczęściej zamawiam właśnie w internecie. Z dwóch powodów. Pierwszy to to ,ze jest taniej. A drugi to to,że w swoim mieście nie mam wielu sklepów z firmowymi ubraniami. W Warszawie jest ich sporo ale we Włodawie gdzie obecnie mieszkam jest raptem kilka mniejszych sklepików....

Wybieram jednak te większe autoryzowane sklepy, w których mam pewność,że to co kupuję jest oryginalne. Fajny jest sklep Gomez:

https://gomez.pl/pl

Można tam natrafić na duze promocje. Udalo mi sie w tym miesiącu ustrzelić torebkę Michaela Korsa 50% taniej.

Ja ubrania różnych marek wyszukuję najcześciej na Allani, ponieważ tak jest najłatwiej. Teraz sprawdzam [link usunięty] - dzięki temu, że wszystko jest w jednym miejscu, łatwiej jest mi te ciuszki porównać i wybrać najlepsze.

Mi odpowiada sklep,  w którym kupię wszystko do garnituru, od butów po   [link usunięty] .   Nie lubię zakupów, więc ważne jest, by w jednym miejscu znaleźć kompletny ubiór dobrej jakości, o modnym wzornictwie i modnych fasonach.  Nie kieruję się marką, lecz jakością materiałów i wykonaniem. 

Ja stacjonarnie, ale zazwyczaj czekam na wyprzedaże. Staram się nie przepłacać, a podczas takich akcji wyprzedażowych można naprawdę fajne ubrania kupić w dużo niższych cenach.

Dla mnie nie ma to jak szperanie w necie w poszukiwaniu modnych ciuszków. I tak ostatnio kupiłem fajne bluzki w sklepie  [link usunięty]  Po kilku praniach nadal mam bluzkę prawie jak nowa, a nie jak ta chińszczyzna z sieciówek… :-)

Także preferuję sklepy internetowe bo ceny są przystępne a jakość całkiem niezła. Dzięki niskim cenom mogę często wymieniać garderobę i co sezon mieć nowe ubrania. A te, które są niezniszczone ale już nie mam zamiaru ich nosić, oddaję potrzebującym i w ten sposób ja zyskuję miejsce w szafie i mam świadomość, że moje ubrania komuś na coś się przydały. Jakby ktoś chciał skorzystać z takiej opcji to polecam [link usunięty] , bardzo wygodny sposób na przekazywanie ubrań na cele charytatywne.

Dla mnie metka to mało istotna rzecz jeśli chodzi o ubrania. Liczy się wygoda oraz to, ze ubranie jest modne. Za każdym razem moje oczekiwania co do ciuchów spełnia https://sosimply.pl/odziez-damska w, której zakupy to czyta przyjemność.  Modnie, wygodnie i niedrogo -czyli tak jak lubię :)

A tutaj http://www.jeansdom.pl/pl_pl/levis-c.html  już zaglądaliście? Jeśli nie, to koniecznie odwiedźcie ten sklep. Mają tam markowe i dobre jakościowo ubrania męskie oraz damskie. Ten Levis sklep internetowy to miejsce, gdzie można zrobić kompleksowe zakupy. Lubię mieć ciuchy z najwyższej półki, bo wiem wtedy za co płacę.

Moim zdaniem jak chce się wyglądać elegancko, to warto zainwestować w odzież markową z górnej półki. To nie musi być kosztowne. Nie musi być to garsonka. Często wystarczy po prostu elegancka koszula i spodnie w kant. Na lato świetnie sprawdzają się bluzki wizytowe. Duży ich wybór macie tutaj: http://domodi.pl/odziez/odziez-damska/bluzki-damskie/bluzki-wizytowe-damskie . Warto zerknąć, bo w jednym miejscu macie asortyment wielu marek.

Ja lubię bardzo sklep Via della spiga z ubraniami od wielu świetnych projektantów. Na przykład tu https://viadellaspiga.pl/projektanci/pierre-balmain Moim zdaniem warto czasami coś lepszej jakości kupić nawet jeśli jest droższe. Będzie nam dłużej służyło

Zależy, co masz na myśli mówiąc o sklepach sprzedających ubrania marki premium - ja za marki premium uważam takie, które posiadają w swojej ofercie ubrania wysokiej jakości. Sama, zaopatruję się w nie na quiosque.pl - w ich ofercie znajdują się ubrania niedrogie, ale bardzo dobre...

Fajne zestawy wyłapuje [link usunięty] Nie wiem jak wy ale ja jestem w miarę zadowolona z materiałów. Nie musi być znaczek ważna jest jakość. Na którą nie mogę narzekać. Dodatkowo nie musi być tragicznie drogo.

Dla mnie podczas chłodnej jesieni/zimy  znaczenie ma okrycie wierzchnie, to jednak pierwsze spotkanie z klientem decyduje, jak zostaniesz oceniony. Dlatego na jesień zawsze szukam jakiegoś super płaszczyka albo kurteczki która przyciąga uwagę. W tej wyszukiwarce znajdziemy zestawienie wielu firm [link usunięty]

Jakie to te premium jeśli można wiedzieć? 

Ja raczej nie zwracam uwagi na marki, staram się być na czasie z modą, czytam różne gazety i blogi modowe np tutaj  [link usunięty]  fajny artykuł o butach.

No fakt, mnie na kupowanie stacjonarnie też nie stać, szczególnie gdybym kupowała tyle co przez internet ;) Ja poluję na wyprzedaże odzieży online, często odwiedzam np. [link usunięty] . Nie lubię kupować byle czego, tylko porządne ubrania i faktycznie - jak już coś kupię, to chodzę w tym kilka lat, nie to co w tych rzeczach z sieciówek.

Sklepy internetowe :p Zazwyczaj udaje mi się wyhaczyć jakiegoś Calvina Kleina czy innego Hilfigera po korzystnych cenach :) Zresztą sam sprawdź, chociażby w tym sklepie:  [link usunięty]