krzystko

Spedycja - kogo polecacie??

57 postów w tym temacie

Ja od dawna współpracuję z firmą spedycyjną http://vomax.eu/, która zajmuje się transportem krajowym I międzynarodowym. Firma ta zatrudnia doświadczonych kierowców i ma nowo i w pełni sprawną flotę samochodów. Można na nich polegać.

Nieocenionym specjalistą w temacie szeroko pojętej spedycji jest firma  www.net-cargo.pl.  To poważny i szanowany przedsiębiorca dbający o każdy detal. Współpracuję z nimi od 2 lat i zawsze mam pewność bezpieczeństwa swoich towarów. Świetnie radzą sobie z trudnymi i nieprzewidywalnymi sytuacjami.  

My jakiś czas już korzystamy z usług firmy Ol-car i naprawdę mogę polecić. Są bardzo rzetelni, profesjonalne podejście na każdym kroku. Wywiązują się ze wszystkiego terminowo 

Tylko MPSlogistic mpslogistic.com.pl. Duże doświadczenie i profesjonalna współpraca. Dobry zespół, dotrzymane terminy, dobre samochody i przede wszystkim stały kontakt z Klientem, to jest bardzo ważne w logistyce. Są z okolic Rzeszowa, ale działają na terenie całej Europy.

HiT transport i spedycja. Mają oddziały m.in. w Szczecinie, Poznaniu, Wolsztynie, Zielonej Górze, Wrocławiu, Nowej Soli.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się