Zaloguj się, aby obserwować  
adik356

Jaka antykoncepcja

Recommended Posts

Moja żona ma zamiar stosować antykoncepcje hormonalną? Interesują mnie plastry czy ktoś z was taką stosuje? Jestem ciekawa jak ona się sprawdza w praktyce. Dużo czytałem o niej na: http://nielykam.pl/antykoncepcja-dla-aktywnych-seksualnie/ i chyba najlepsza metoda ze wszystkich metod hormonalnych. Nie trzeba o niej pamiętać codziennie i nie niszczy wątroby. Chciałby dla żony jak najlepiej i coś też umieć jej doradzić w tym temacie.

Co do plastrów też nie mam jakiegoś przekonania - trzeba pamiętać aby je zmieniać co tydzień i mogą sie odkleić. Może dla żony będzie wygodniejsza wkładka hormonalna? Ja ma taką - levosert na 3 lata i powiem Ci, ze jest idealna.

A ja jakoś przywykłam do tabletek, ostatnio mi ginekolog zmieniła je na Belarę bo przy poprzednich zmniejszyła się ochota na sex

Faktycznie, antykoncepcja to bardzo dobra sprawa, ale nie zapewnia 100% zabezpieczenia przed chorobami. Jeśli mieliście seksulaną przygodę z osobą, której nie jesteście pewni, to powinniście się przebadać. Najlepiej zróbcie test pcr. Wygląda to w taki sposób, że wysyłacie próbkę DNA do laboratorium w Gdańsku, a potem dyskretnie dostajecie wyniki. W https://drwenerolog.pl/produkt/test-drozdzyca-kandydoza/ poczytacie na ten temat wiecej.  Uwierzcie, że nie ma sensu ryzykować zdrowiem i życiem.

Nie mam potrzeby zabezpieczania się przed chorobami przy stałym partnerze, wystarczą mi tabletki vines, doskonale je toleruję i są dla mnie najwygodniejszą formą antykoncepcji

Najlepsze dla żony ( i ogólnie dla każdej kobiety) byłby brak jakiejkolwiek antykoncepcji. Dlatego może warto przemyśleć wazektomię? To jednorazowy prosty zabieg, a kobieta  w koncu nie musi np. łykać tabletek ( moja żona miała po nich duże problemy ze zdrowiem...).

Prezerwatywy są bardzo dobrą opcją. Wybór jest ogromny sami zobaczcie https://refform.pl/pl/76-prezerwatywy . Za każdym razem może być inna, co też urozmaica pożycie. Warto wypróbować i troszkę poeksperymentować.

Czasami tabletki nie są skuteczne. Wiem to z przypadków moich koleżanek, które stosując antykoncepcję zaszły w nieplanowaną ciążę. Wiem, że jedna zdecydowała się urodzić, a druga zdecydowała się na aborcję farmakologiczną kupujące tabletki poronne bez recepty o tu Girlinneed.com. I skutecznie rozwiązała problem.

Plastry to naprawdę świetne rozwiązanie dla zapominalskich i tak jak mówisz nie obciążają wątroby. Osobiście jestem zadowolona z tej metody. Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych jak po tabletkach

Wiem że jeśli stosujesz według zaleceń antykoncepcję hormonalna to w zasadzie nie ma ryzyka wpadki,  my nie byliśmy zmuszeni do awaryjnej antykoncepcji czy do szukania jakiś poronnych tabletek, bo tabletki antykoncepcyjne vines są wyjątkowo skuteczne, nawet badania to potwierdzają