Zaloguj się, aby obserwować  
optimusnaczelny

Czy to kolka nerkowa

Recommended Posts

Bardzo boli mnie brzuch. Odczuwam również bole w okolicach nerek.

Jeśli chorujesz na kamice nerkową to duża szansa na to, że jest to jednak kolka nerkowa. Na tej stronie jest opis choroby:

http://kolka-nerkowa.pl/choroba/objawy-kolki-nerkowej/

Objawy są bardzo charakterystyczne. Sama miałam i tak mnie bolało,że momentami nie mogłam chodzić. Myślę,ze najlepiej i najsensowniej będzie po prostu wybrać się do lekarza. A nie pytać się tutaj na forach.

Miałam silne bóle brzucha przy zaparciach, może lepiej idź do lekarza po diagnozę, może się okazać że wystarczy dicopeg 10g i po sprawie

Przyczyn bólu brzucha może być co najmniej kilka. Nawet nie chce wymieniać poszczególnych chorób żeby nie doszukiwać się ich na wyrost u siebie, ale uważam, że w takiej sytuacji wizyta u lekarza jest konieczna. Co prawda mi się sprawdziła dolegliwość, która u siebie dostrzegłam, ale bezzwłocznie udałam się w tej sprawie do lekarza specjalisty. Nie wyobrażam sobie inaczej postąpić. Zwłaszcza, że u mnie objawy - właśnie silny ból brzucha, ale i inne były na dłuższa metę zbyt uciążliwe by je bagatelizować. Jeśli chcesz poczytać na to ja sporo informacji znalazłam na [link usunięty] Są tez fora tematyczne, które znajdziesz bez większego trudu. Na niektórych z nich można nawet zadać pytanie specjaliście, co zresztą polecam.