Thierry

Meble biurowe na wymiar

Recommended Posts

Tak się zastanawiamy w firmie, czy nie zlecić wykonania nowych mebli do biura jakiejś konkretnej firmie, która wykonuje takie zestawy na wymiar?

Jak myślicie - lepiej w ten sposób podejść do tematu, czy zamawiać wprost z hurtowni? Jak będzie taniej i praktyczniej?

Według mnie, powinniście skontaktować się z konkretną firmą, jak ta:

http://krajowy.biz/firma,meble-na-wymiar-lodz-wm-meble

i zaproponować jej wykonanie kosztorysu oraz wstępnego projektu.

Moim zdaniem meble na wymiar to korzystniejsza oferta,

szczególnie, jeśli zamawiasz je w firmie z doświadczeniem w ich produkcji.

Przede wszystkim materiały są tańsze, a wybór większy, a poza tym,

wszystkie elementy takiego zestawu idealnie będą siebie pasowały.

Meble na wymiar są spoko bo zawsze można doskonale zagospodarowac przestrzeń. Ale meble to nie wszystko, jeszcze potrzebne sa krzesła/fotele do biura. Jesli szukacie czegoś wyjątkowego to zajrzyjcie na stronę sklepu https://stylowo-mieszkam.pl/ . Sklep ma w ofercie między innymi krzesła i fotele biurowe o nowoczesnym wyglądzie.

Fotele biurowe powinny nie tylko ładnie wyglądać, ale też być ergonomiczne i dobre dla zdrowia. Zobaczcie np. fotele  [link usunięty]  dzięki którym wzrasta prawdopodobieństwo, że uchronimy się przed chorobami i wadami kręgosłupa.

Dobre meble biurowe na wymiar robi firma http://www.meb-lan.pl z Białej Podlaskiej. Zamawiałem meble od nich do swojego biura i mogę polecić ich również wam. Robią solidne i dobrze wyglądające meble. Warto przyjrzeć się ich ofercie.

Za meble na wymiar zapłacisz znacznie więcej niż za gotowe. I do tego musisz czekać na wykonanie. Zobacz takie [link usunięty] .  Są odpowiednie do pracy w biurze. Zmieści się na nich komputer i jest miejsce do pracy. Są nowoczesne i funkcjonalne. A do tego znajdziesz tam pasujące do nich zestawy mebli. Ładne i tanie.  Biuro będzie wyglądać elegancko. 

Ukraina. Wierzba 4 zl/m3, wiklina do produkcji celulozy, plyt pilsniowych. Gospodarstwo rolne wikliniarsko-trzciniarskie 3000ha na sprzedaz, wynajem. Wiklina nieokorowana, prety wierzb do produkcji celulozy, plyt pilsniowych. Wikliniarskie gospodarstwo rolne, grunty zalesione, torfowiska w uprawie na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Wiklina nieokorowana z jednorocznego przyrostu w wiazkach zielona, purpurowa, migdalowa. Mlode prety wierzb, kije wiklinowe do produkcji plecionkarskiej. Cena 4 zl/m3. Garbniki leczniczy z kory, zbior i uszlachetnianie surowca. Wysokosc plonow pretow wierzb do 5m, grubosc max 0,15m uzywane do produkcji celulozy plyt pilsniowych itp. Trwale plantacje wikliny, grunty III~IV klasy bonitacji rolniczej. Do zalozenia gospodarstwo wikliniarsko-trzciniarskie z zakladem produkcji mebli. Nieograniczone ilosci darmowego surowca przez 20km w dolinie rzeki Desna. Sprzyjajace warunki klimatyczno-glebowe. Tradycyjne wyroby z wikliny, brzozy, slomy. Meble, kosze, szuflady, fotele ekologiczne, wytrzymaly gotowy produkty oferuje miejscowa fabryka wikliny. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Ja znalazłem lepsze rozwiązanie, które jest jednocześnie tanie i praktyczne. Firma Miladesign proponuje ruchome stelaże do biurek. Każdy pracownik może dostosować biurko do swoich wymagań i wzrostu co jest praktyczniejsze od mebli robionych na wymiar czy kupowanych w sieciówkach. Dodatkowo firma ta oferuje rozwiązanie, dzięki którym meble są łatwe w montażu. Można je w każdej chwili dostosować pod biuro do aktualnych wymagań.

Lepszą opcją jest moim zdaniem kupienie mebli gotowych. Meble takie po pierwsze  będą o wiele tańsze niż meble na wymiar. Po drugie jeśli przeniesiesz miejsce swojej firmy, albo po prostu będziesz wolał przenieść się do innego pomieszczenia to będziesz mógł zabrać te meble ze soba. Mebli, które są już w zabudowie raczej nie przeniesiesz. 

Proponowałbym rozejrzeć się za ofertą nie tylko tych większych studiów mebli ale również i mniejszych sklepów z meblami, które mogą mieć o wiele korzystniejsze opcje :) http://meblearkadius.pl/tagi/mebloscianki-wenge/

Pozdrawiam. 

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą zajmującą się wykonywaniem mebli biurowych na wymiar.  Jeżeli mieszkacie w okolicach Białegostoku to zajrzyjcie na stronę http://www.siemieniako.pl Wykonali solidne i eleganckie meble do mojego biura.

U mnie w biurze świetnie sprawdzają się systemowe meble modułowe . Ich ogromną zaletą jest fakt, że można je w dowolny sposób dostosowywać do konkretnych wymiarów pomieszczenia. Zamawiałem je bezpośrednio od https://www.euro-stal.com.pl/ . Mają już parę ładnych lat i póki co nadal sprawują się bez zastrzeżeń.

Dnia 23.01.2017 o 20:36, Thierry napisał:

Tak się zastanawiamy w firmie, czy nie zlecić wykonania nowych mebli do biura jakiejś konkretnej firmie, która wykonuje takie zestawy na wymiar?

Jak myślicie - lepiej w ten sposób podejść do tematu, czy zamawiać wprost z hurtowni? Jak będzie taniej i praktyczniej?

Meble na wymiar opłacają się jeśli masz konkretne spojrzenie na biuro. Jesli masz konkretne oczekiwania oraz wiesz jak powinno wygladać. W innej sytuacji nie wiem czy jest sens zamawiania mebli na wymiar. Meble na wymiar będą na pewno o wiele droższe niż meble biurowe gotowe. Poza tym trudno przykładowo znaleźć firmę, która wykona meble biurowe z metalu . A takie meble własnie charakteryzuja się największa wytrzymałością. 

Jeśli ktos na forum bedzie szukał szaf aktowych, ewentualnie mebli socjalnych dla pracowników, polecam zajrzeć sobie na stronę:

[link usunięty]

W sklepie meblowym maja porządne szafki bhp. 

Moim zdaniem im bardziej designerskie biurko tym lepiej, szczególnie, gdy w tym biurze organizujemy spotkania z klientami. Ja zamawiałam ostatnio kilka sztuk do firmy w sklepie George Azzar. To polski producent, który wykonuje indywidualne zamówienia, robi meble pod wymiar. Nowoczesny wygląd, dobra jakość i niewygórowana cena. Czego chcieć więcej 🙂