Zaloguj się, aby obserwować  
Kamila

1% podatku dla fundacji Pociecha

Recommended Posts

Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA zajmuje się pomocą dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Główne cele fundacji to: 

- wspieranie świetlic środowiskowych, które zapewniają opiekę i pomoc w nauce dzieciom z trudnych środowisk

– finansowanie kolonii celem rozwoju osobistego, w tym społecznego dzieci

– informowanie i przeciwdziałanie patologiom społecznym, które istotnie zmniejszają poczucie bezpieczeństwa i szanse rozwoju dzieci.

Obecnie podopiecznymi fundacji są dzieci w wieku 6-18 lat.

Zachęcam do przekazania 1% podatku na Fundacje Pomocy Dzieciom POCIECHA nr KRS: 0000 426 589 więcej informacji na temat dzialalnosci fundacji można znalezc na stronie [link usunięty]  można także skorzystać z programu PIT do rozliczenia swojego PITu ze strony  [link usunięty]

Na fanpejdżu fundacji [link usunięty] prowadzona jest akcja „bajka za lajka” – każda osoba, która polubi FP fundacji Pociecha otrzyma bezpłatnie ebooka z bajkami dla dzieci, więcej szczegółów pod linkiem: [link usunięty]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dzieci, to ja chętnie oddam, niech chociaż trochę się przyłożę do wyrównywania ich życiowych szans. Podoba mi się też, że Fundacja Pociecha tak bardzo angażuje się, żeby zachęcić ludzi do przekazywania im 1%. Taka Bajka za lajka to bardzo ładny gest. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Skoro mam taką możliwość gwarantowaną to dlaczego z niej nie skorzystać i nie zrobić czegoś dla innych, którym mniej sprzyja los.

Sam fakt, że można skorzystać z tego pitu na stronie: http://www.pit.FundacjaPociecha.pl i bardzo wygodnie to zrobić jest już wystarczającą zachętą.

Myślę, że jeśli każdy z nas oddałby tylko ten 1% na cele fundacji to te dzieci miałyby naprawdę godne wsparcie. A fakt, że za to jeszcze chcą podziękować w formie ebooka jest naprawdę mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiam się, kogo wspomóc swoim 1% podatku i już wiem. Jednak takie fundacje jak Pociecha są bardzo potrzebne. Przecież jeśli one nie pomogą maluchom z trudnych rodzin, to nikt tego nie zrobi. Ja na pewno ich wspomogę. Myślę, że każdy powinien tak zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, tyle jest potrzebujących. Jak zdecydować, komu przekazać? Muszę się zastanowić, a czasu coraz mniej. W jaki sposób się rozliczacie? Ja w tym roku chcę spróbować online  [link usunięty]  . To chyba nic trudnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to sens. Warto wykorzystać każdą możliwą okazję do oszczędności, ale też do pomocy. Nie wiem, czy już o tym myśleliście, ale aktualnie można pomóc poprzez przekazanie 1% podatku na jakąś fundację. Ja pomagam Fundacji Pomocy Dzieciom „Pociecha”, bo wiem, jak dużo dobrego robią dla dzieci ze skrzywionych wychowawczo rodzin. Na  możecie poczytać o ich misji, która moim zdaniem jest bardzo szczytna. Dzięki nam te dzieciaki mogą normalnie dorastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Wczytywanie...
Zaloguj się, aby obserwować