Aniaq2

Zakup samochodu

Recommended Posts

hej! szukam osób, które planują zakup auta na leasing bądź całkiem niedawno to zrobiły. Chodzi o wypowiedź do prasy :)

Proszę o kontakt: brunetta@interia.pl

Różne sposoby finansowania i ogólnie bardzo dobrą ofertę aut na firmę (i nie tylko) mają w Carolina Toyota Wola w Warszawie. Jeżeli ktoś z tej okolicy jest warto umówić się na jazdę próbną.

Dnia 27.12.2018 o 12:18, figlezes99 napisał:

Różne sposoby finansowania i ogólnie bardzo dobrą ofertę aut na firmę (i nie tylko) mają w Carolina Toyota Wola w Warszawie. Jeżeli ktoś z tej okolicy jest warto umówić się na jazdę próbną.

Dokładnie. Teraz od 1 go stycznia jest sporo zmian w leasingu o ile czytałem, więc warto się pytać doradcy w salonie, jak to jest. Niemniej jednak ten salon polecam właśnie za fachową obsługę

Dnia 27.12.2018 o 12:18, figlezes99 napisał:

Co nie zmienia faktu, że to po prostu dobry salon sprzedaży jest. 0 problemów. Przy czym też jest właśnie doradztwo na poziomie, więc można się poradzić, aby kupić takie auto, jakie w danej chwili potrzebujemy

Ja się mogę wypowiedzieć jako osoba właśnie która ma Toyoty "na firmę", że się opłaci, bo auta może droższe trochę w zakupie, ale bezawaryjne w moim przypadku, więc ponoszę tylko typowe koszty eksploatacyjne. Co do zakupu, warto właśnie odwiedzić dobry salon żeby pogadać i omówić potrzeby

No Toyota ma to do siebie, że jest prawie całkowicie bezawaryjna. Osobiście mogę polecić Toyota Bank, mają teraz wyprzedaż rocznika 2018, więc ceny są jeszcze korzystniejsze niż zwykle.

A co jak wezmę samochód na firmę i firma mi po roku splajtuje. Czy wtedy muszę zwrócić nadebrany podatek?

Zakup samochodu to nie taka prosta sprawa, trzeba wiele rzeczy sprawdzić i mieć na uwadze. Na pewno dobrze przeanalizujmy stan samochodu, zeby nie kupić takiego, ktory co chwilę będzie musiał być w warsztacie. Możecie też sobie dokupić od razu ten środek na rdzę - https://www.rustcheckcorolon.pl/ - jest bardzo efektywny!

Według mnie wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od zakupionego auta. Jeżeli nie musi być ono w wyższej klasie, ale jednocześnie posiadać wszelkie udogodnienia, to myślę, że warto byłoby zainwestować w nowe auto. W przypadku kiedy jednak liczy się klasa auta, to z pewnością, nie dostaniesz w salonie za tę samą kwotę odpowiedniego modelu. Musisz pamiętać także o tym, że cena auta, to jedynie początek wydatków. Oczywiście nowe auto będzie w pełni sprawne i na gwarancji, w przypadku używanego, mogą dojść jeszcze koszty wymiany części eksploatacyjnych. Jeżeli masz możliwość, to przemyśl także sprawę leasingu. Według mnie jest ona najbardziej opłacalna i to w przypadku auta używanego czy nowego. Co więcej, w niektórych ofertach masz możliwość wymiany auta na nowe po kilku latach użytkowania. Od siebie polecam ci ofertę - https://www.scmultirent.pl/ Jeżeli nie chcesz przepałacać, a w zamian otrzymać wysokiej jakości usługę, to myślę, że powinieneś sprawdzić ich ofertę.

Jeżeli mieszkacie w Lublinie to skontaktujcie się z firmą www.autotrans.com.pl Oni zajmują się leasingiem samochodów używanych oraz pomocą w uzyskaniu kredytu lub leasingu samochodowego. Od nich możecie też zakupić auta poleasingowe, jeżeli jesteście nimi zainteresowani.

wszystko zależy od tego kto jaki ma budżet. Niemniej jednak ja tutaj bym szukał tylko i wyłącznie oferty salonowej. Zazwyczaj salon Carolina Toyota Wola ma fajne oferty, promocje i wyprzedaże, więc chyba pierwsze kroki to bym do nich skierował.

Dnia 5.05.2019 o 18:25, polowy1 napisał:

wszystko zależy od tego kto jaki ma budżet. Niemniej jednak ja tutaj bym szukał tylko i wyłącznie oferty salonowej. Zazwyczaj salon Carolina Toyota Wola ma fajne oferty, promocje i wyprzedaże, więc chyba pierwsze kroki to bym do nich skierował.

Również polecam ten salon pisałem o tym w innych wątkach. Po prostu dobra współpraca i dobra oferta

Osobiście kupiłem samochód poleasingowy i Tobie też proponowałbym rozważyć taką opcje. Można wyrwać w dobrej cenie auto z bogatym wyposażeniem i udokumentowanym przebiegiem. Realnym przebiegiem - co jest bardzo istotne. Sam kupiłem takie auto od firmy https://hajmig.pl/  i jestem mega zadowolony. Póki co - 0 wkładu własnego z mojej strony.

Obsługa na Woli jest spoko na pewno Ci coś doradzą biorąc pod uwagę kasę i wymagania

Dnia 22.07.2019 o 11:28, tomekmarzec napisał:

Ja teraz poszukuję SUV nowego własnie tez chyba na Wolę do Toyoty się wybiorę

Co raz większą popularność wśród firm zdobywa wynajem długoterminowy i wydaje mi się że tą drogę będzie wybierać co raz więcej małych firm.