Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Longisia

Rozliczenie PIT-a na ostatnią chwilę....

8 postów w tym temacie

Prowadzenie firmy nie jest proste szczególnie w momencie, gdy dochodzi do konieczności rozliczenia z urzędek skarbowym... niestety w tym roku odrzucili moje rozliczenie pit i muszę dokonać szybkich poprawek. Niestety problem polega na tym, że nie wiem, gdzie popełniłam błąd. Aaa, pomocy. Zniszczy mnie ta biurokracja. Chciałam zapytać w US, jednak oni tam nie są zbyt chętni do udzielania pomocy. Dlatego szukam innych sposobów. Znacie biuro rachunkowe https://taxcare.pl lub może ktoś nawet korzystał z ich usług?

Warto skorzystać z programów, które zmniejszają ryzyko błędu. Sam miałem wątpliwą przyjemność poprawiania rozliczenia PIT, i to z powodu głupiego błędu jaki popełniłem w obliczeniach. Teraz korzystam z programu https://www.podatnik.info/program_do_pit , gdzie wszystko właściwie liczy się samo, każde wpisane pole jest sprawdzane, a kwoty obliczają się automatycznie. Szanse na błąd są więc zerowe. Polecam, jak komuś się spieszy to nie musi go nawet ściągać, dostępny jest online,  na stronie podatnika. 

Jakbyście nie mieli pomysłu na jaki cel przeznaczyć swój 1% podatku to zachęcam do zapoznania się z działalnością Fundacji Pociecha - http://www.pit.fundacjapociecha.pl oni wspierają świetlice, dzieci z rodzin ubogich oraz niewydolnych wychowawczo mogą przyjść do takiego miejsca po szkole, odrobić lekcje, zjeść ciepły posiłek. Dzięki temu nie wychowują się na ulicy,  moga też rozwijać swoje zainteresowania.

Nie jestem przekonana do tych Waszych stronek. Jak kiedyś robiłem porównani to pitax.pl jest zdecydowanie najprostszy i najczytelnelniejszy. A 1% tez mozna wybrac gdzie sie przekaże, stronka nie narzuca tego, tak, jak inne. 

Dnia 31.01.2018 o 15:24, KrzysztofLLL napisał:

Nie jestem przekonana do tych Waszych stronek. Jak kiedyś robiłem porównani to pitax.pl jest zdecydowanie najprostszy i najczytelnelniejszy. A 1% tez mozna wybrac gdzie sie przekaże, stronka nie narzuca tego, tak, jak inne. 

"Nie jestem przekonana" ? 

A login: Krzysztof ?? Hmmm... Coś tutaj nie gra :)
Rozumiem, że każdy z Was linkuje i zachwala jakieś swoje rzeczy, a w tym przypadku jest to jakiś pitax, ale bez przesady... Zadbajcie chociaż o formę osobową! Nie wiem kto da się nabrać na taką szeptankę... 

Ja nie mam problemów z urzędem skarbowym. Od dawna czytam publikacje podatkowe, które znajdują się na stronie www.unimex.pl Dzięki nim zdobyłem odpowiednią wiedzę, związaną z prawem podatkowym.

Co roku ten sam problem. Zawsze schodziło mi na to bardzo dużo czasu, a od zeszłego roku korzystam z programów, które pomagają w rozliczeniach. Podpowiem Wam, że świetnie sprawdza się program www.pit.fundacjapociecha.pl. Na pewno pomoże Wam to szybko się rozliczyć. Jeśli jeszcze nie testowaliście takich produktów, to warto zacząć.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0