kawiorek88

Meble do biura

11 postów w tym temacie

Hej, urządzam nowe biuro. szukam firmy, ktora zrobi mi fajne, nieszablonowe meble. Budzet mam spory, ale chce tez cos co zostanie na lata, a nie rozpadnie sie po kilku miesiącach. Polecacie cos?

Jak masz spory budżet to nieźle, choć zamiast nieszablonowych mebli, nie lepiej byłoby postawić na praktyczne i eleganckie?

Ukraina. Stale dostepne surowce drzewne. Tanio Czernihowski obw. Gospodarstwo lesne oferuje drewno okragle w klodach 2m roznej grubosci. Cena od 15 zl/m3. Sosna, jodla, brzoza, olcha, osika, klon, dab itp. Drewno opalowe, zrzyny, zrebki, okorki, trociny, wiory stolarski, wyrzynki-klocki pozostajace po obrobce drewna. Na potrzeby wytwarzania energii odnawialnej, przemyslu zwiazanego z lesnictwem, produktow jego przerobu. Surowiec drzew lisciastych i iglastych do produkcji celulozy, plyt wiorowych, drewnopochodnych. Zaglebie tartaczne Lasow Panstwowych, rejon silnej koncentracji meblarstwa, producentow europalet, podkladow, biomasy, pelletu, brykietu, wegla, roznych galezi przemyslu drzewnego. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych.  Telefon: +380505806241 (polsk.),   E-mail: nieruchomosci@ukr.net   Skype:IgorKijow   
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Nie można tez zapomnieć  o drzwiach. To też ważny element nie mogą być byle jakie.  Polecam zajrzeć do sklepu wentana mają świetny wybór, ja u nich zamówiłem drzwi dre Łódź do wszystkich biur i jestem zachwycony, naprawdę oferują wysoką jakość, a o to mi najbardziej chodziło, no to w sumie tyle z mojej strony, pozdrawiam. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się