Koleczka

Salon kosmetyczny- od czego zacząć?

Recommended Posts

Moja żona od 2 lat też takowy prowadzi. Jeżeli chodzi o mnie to prowadzę swój biznes już ładne parę lat, zatem podpowiedziałem jej co i jak na starcie. Najważniejsze było znaleźć dobrą hurtownie kosmetyczną z bogatym asortymentem. Trochę poczytaliśmy i kierując się opiniami padło na https://beautynova.pl/ .  Z tego co wiem, póki co nie narzeka.

Co do właśnie dekoracji ścian to ja bym polecał zastosować coś eleganckiego, ale też podnoszącego prestiż pomieszczenia. Proponuję płytki klinkierowe King Klinker - super rozwiązanie

Fakt klinkier jest super rozwiązaniem z kilku powodów. Po pierwsze bardzo elegancko wygląda, a po drugie taką powierzchnie zwłaszcza przy gładkim klinkierze łatwo utrzymać po prostu w czystości

Otwarcie salonu kosmetyczne nalezy rozpoczac od sprawdzenia czy bedzie w danej lokalizacji zapotrzebowanie na tego typu uslugi. Nie ma nic gorszego niz byc zaslepionym poradami osob z internetu, ktorzy zupelnie nie wiedza skad jestesmy. Jedynie mozna brac na powaznie to co mowia ludzie z naszego srodowiska, znajacy sie na prowadzeniu biznesu. Warto tez aby to czym sie zajmujemy bylo poniekad nasza pasja to wtedy bedziemy miec motywacje do ciaglego ulepszania naszych uslug. Jesli chodzi o nowoczesne efekty zwiazane z makijazem to rzesy objetosciowe moga pochwalic sie rosnacym zainteresowaniem. Zreszta zobaczcie na przykladzie Posh Lashes - https://www.poshlashes.com/pl,posh-lashes-business-line.html jak duzo jest dostepnych efektow.

Polecam poszerzyć zakres uczuć o zabiegi laserowe . Są one bardzo popularne.  Można je wypożyczyć  w  firmie Laseron . Posiadają w swojej ofercie takie sprzęty jak :

• laserów kosmetycznych takich jak:
  • laser diodowy LightSheer Duet (usuwanie owłosienia) -HIT!
  • laser diodowy LightSheer ET (usuwanie owłosienia)
  • laser KTP MedArt 470, 532 nm (zamykanie naczynek),
  • system IPL (fotoodmładzanie,rumień),
  • laser frakcyjny Fraxel Restore (blizny, rozstępy, zmarszczki),
  • laser frakcyjny nieablacyjny Emerge (blizny, rozstępy, zmarszczki)

Na pewno warto pójść na kurs z zakładania sztucznych rzęs. Jeśli już go ukończycie i będziecie oferować taką usługę, to warto tutaj https://amazinglashes.com/sztuczne-rzesy sobie zerknąć. Niewątpliwe można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Są tam nie tylko rzęsy, ale również kleje i akcesoria. Wybór jest naprawdę spory. Trzeba stawiać na jakość, aby klientki były zadowolone.