Zaloguj się, aby obserwować  
biza

Mieszkania warszawa

Recommended Posts

Witajcie! Gdzie znajdę jakieś godne polecenia nowe mieszkania do kupienia w Warszawie ? Szukam jakiś godnych polecenia , w dobrej lokalizacji oraz w przystepnej cenie mieszkań. Co mi polecacie ? Ponoć http://nexity.pl/  mają bardzo fajne mieszkanka w dobrej cenie i lokalizacji. Co mi radzicie ?

Na Twoim miejscu nie szukałabym na własną rękę tylko skorzystała z pomocy pośrednika. Warszawa to wielkie miasto i można łatwo przepłacić bądź dać się nabrać na "super ofertę". Agent wszystko dobrze sprawdzi, ma doświadczenie i wie które oferty na rynku są godne uwagi. Polecam szczególnie w stolicy Eugeniusza Jaworskiego, współpracowałam z nim szukając własnego mieszkania. Poszukiwania zakończone pełnym sukcesem, mój budżet nienadszarpnięty a mieszkanie lepsze niż oczekiwałam :) 

Mogę polecić mieszkania na osiedlu Nowe Odolany, osiedle będzie nowoczesne, z dużą ilością zieleni i miejscem do rekreacji a w okolicy są też parki, szkoły, przedszkola, sklepy

a jakieś argumenty, coś poza stwierdzeniem suchego faktu? bo ja Ci powiem, że jest sens na podstawie własnych doświadczeń. korzystałam z tego samego pośrednika co @werunia, pana Jaworskiego i wiem jak to wygląda. może dla Warszawiaków to nie jest aż tak istotne, ale dla kogoś przyjezdnego jak ja tak - mianowicie informacje na temat tego co i gdzie. Wilanów to ogromna dzielnica i jakbym miał sam latać i szukać gdzie ja znajdę jakieś mieszkanie blisko szkoły córki, a to jeszcze żeby przystanki były blisko, sklepy, centra handlowe... chyba z mapą tylko... miejsce obce, zerowe pojęcie na temat topografii. praca mnie zmusiła do przeprowadzki do Wilanowa, poza tym w Warszawie może byłem 20 lat temu i mało co pamiętam. To jest jeden z plusów.

Innymi ważnymi sprawami są:  oszczędność czasu i większa szansa na znalezienie lepszej nieruchomości . W ogłoszeniach wszystkiego nie ma, a czasami też ciężko przejrzeć wszystko dokładnie. Ja z mojej strony polecam współpracować z pośrednikiem, jest wygodniej. @werunia nie zostawiła żadnego kontaktu, a jakiś tel by się przydał. Łapcie 603 195 624

Koniecznie sprawdź sobie nowe inwestycje APM Development, wszystko jest opisane na ich stronie  [link usunięty] . My od tego dewelopera kupowaliśmy swoje mieszkanie, a teraz przymierzamy się do zakupu kolejnego - już bardziej pod inwestycję. Byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi całej transakcji, z kontaktu z deweloperem, na bieżąco byliśmy o wszystkim informowani i naprawdę czuliśmy się bezpiecznie. A umówmy się - taki komfort jest bardzo ważny, gdy się przeznacza na zakup wszystkie swoje oszczędności, a nierzadko jeszcze kredyt zaciąga na hipotekę :) Znaczenie miało też doświadczenie dewelopera i pozytywne opinie znajomych, którzy też wybrali ich inwestycje :) 

A ja sobie własnie przeglądam 

http://krymax.com.pl/ od Krymax. Widzę, że mają nowe nieruchomości na ulicy Poprawnej właśnie w dzielnicy Wawer. Własnie czegoś takiego w zabudowie szeregowej z zoną szukamy. Zawsze to większa prywatność niż w bloku czy jakimś wieżowcu. 

Jeśli macie wątpliwości i trudności w znalezieniu mieszkania to na pewno pomocny okaże się dla Was  [link usunięty] . Tam znajdziecie fajną wyszukiwarkę mieszkań, gdzie po wpisaniu precyzyjnych informacji uzyskacie szybką i rzetelną informację. Do tego zawsze można się skontaktować z pośrednikiem nieruchomości, który odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości. W ten sposób szukanie mieszkania może okazać się znacznie łatwiejsze i mniej nerwowe i stresujące :)

Jeżeli szukałabym mieszkania nie mieszkając w danym mieście z pewnością zwróciłabym się do jakiejś agencji. Owszem, jest to dodatkowy koszt, ale ktoś odwala w końcu za mnie robotę, więc nie ma się co dziwić, że chce na tym zarobić.

[link usunięty] [link usunięty]

a ja sama sobie wyszukałam szybko mieszkanie i to dokładnie takie jakie chciałam na osiedlu Oaza Wilanów, wcale mi to nie zajeło dużo czasu , rozejrzałam się tylko po ofertach deweloperów w okolicy i wybrałam najlepszą ofertę