Zaloguj się, aby obserwować  
anula

Gdzie wyjechac odpocząć?

Recommended Posts

Witam, gdzie ostatnio byłyście, żeby odpocząć?? Niedawno siostra wróciła z okolic Lublina, wynajmowała [link usunięty] bardzo ładna okolica, pokazywała zdjęcia, zalesiona. Jakie ciekawe miejsca jeszcze znacie?

Wiecie co naprawdę można wypocząć w Toruniu, jest tam świetny hotel który nadaje się do wypoczynku dla całych rodzin, tutaj można się więcej informacji dowiedzieć  [link usunięty]  . A ogólnie samo miasto piękne, bardzo dużo miejsc do zwiedzania, Dom samego Mikołaja Kopernika. W każdym razie warto. 

Ja gdy tylko mam wolną chwilę czytam dobre http://www.taniaksiazka.pl/macierewicz-i-jego-tajemnice-tomasz-piatek-p-889543.html. Polecam  Macierewicz i jego tajemnice bardzo wciągająca lektura. 

ja polecam pojeach na Seszele, nawet mozna znaleźc dobra oferte last minute, jak tutaj  [link usunięty]  bylam tam wlasnie w tym roku i bardzo mi sie to miejsce podobało, oprócz samego miejsca podoba mi sie to jak to biuro dziala, wszystko zorganizowane tak jak byc powinno dlatego mysle ze kazdy bylby zadowolony z takiego wyjazdu 

A co myślicie o tanich wakacjach na Cyprze  [link usunięty] .  Z artykułu wynika, że to świetny kierunek dla tych co chcą tam polecieć na pobyt niezorganizowany. Oczywiście można też w hotelu z rezydentem i animacją. Ale my z żoną lepiej odpoczywamy po swojemu. Tak by poczuć zapach i smak miejsca gdzie jesteśmy. Nawet kilka lat temu jak byliśmy w Tunezji wybraliśmy się pociągiem do El JEM  nie myśląc w ogóle że coś nam może grozić. A byliśmy w hotelu gdzie właśnie na plaży zaczął strzelać  ten wariat. Oczywiście było to z 10 lat wcześniej.  Na Cyprze jeszcze nie byliśmy. Słyszeliśmy że jest tam gorąco, ale się tego nie odczuwa bo to wyspa. Za to jest bardzo ciepłe morze i to niemal cały rok. Może ktoś z was spędzał tam wakacje i podzieliłby się wspomnieniami.

Osobiście mogę wam polecić wyjazd do Słubic. Jest to miasto graniczne, które graniczy z Frankfurtem nad Odrą. Znajdziecie tam sporo atrakcji turystycznych. Ja zatrzymałem się w hotelu http://www.hotelhorda.pl, który jest świetnie prowadzony.

jak odpocząć, to najlepiej nie do zakopca, nie do władka, nie do kurortu w egipcie, tylko gdzieś, gdzie faktycznie nie ma ludzi. 

Fajnym ośrodkiem wypoczynkowym, w którym rzeczywiście można wypocząć jest ośrodek Zalesie Mazury na mazurach. Ośrodek ten ma specjalną ofertę dla rodzin z dziećmi. Dzieci mają zapewnioną masę atrakcji a rodzice mogą wypocząć w SPA, które się tam znajduje. Polecam wam zapoznać się z ofertą tego ośrodka.

Jeżeli chcecie gdzieś wyjechać z całą rodziną to wybierzcie się do ośrodka Zalesie Mazury. Dzieciaki mają tam zapewnioną masę atrakcji, więc nie przeszkadzają dorosłym w odpoczynku. Sam właśnie stamtąd wróciłem i jestem wreszcie wypoczęty.

Góry są zawsze dobrym miejscem do wypoczynku. Osobiście polecam wam wybrać się do Stroni Śląskich i zatrzymać się w hotelu http://www.hotelikoranski.pl Hotel zapewnia gościom spokój i wygodę. Sama miejscowość jest położona w bardzo malowniczej okolicy.