Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
annameri

Biuro podatkowe

25 postów w tym temacie

Niedługo planuję otworzyć firmę i rozglądam się za sprawdzonym biurem rachunkowym. Prowadzenie księgowości samodzielnie nie wchodzi w grę bo kompletnie nie mam o tym pojęcia a to jednak podatki więc wolę wszystko rozliczać według obowiązujących teraz przepisów.  Z góry dzięki za pomoc :)

Z całego serca mogę Ci polecić usługi http://kancelariapodatkowa.bielsko.pl/ z którymi współpracuje moja firma. Warto zaznaczyć, iż do każdego klienta podchodzą indywidualnie, starając się dopasować odpowiedni zakres usług i obsługi księgowej.   Pamiętaj, że prawidłowo prowadzona księgowość jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o rozwoju firmy.

skoro szukasz jakiegoś biura rachunkowego stacjonarnego to może powiedz skąd jesteś to będzie łatwiej doradzić coś z Twojej okolicy :)

no tak faktycznie nie podałam miejsca gdzie szukam :) Pochodzę ze Śląska - obecnie mieszkam w okolicach Sosnowca i tu szukam kogoś kompetentnego :)

jak Śląsk i to jeszcze Sosnowiec to zerknij sobie na biuro podatkowe Kasprzyk i Niziołek. To godna polecenia firma rodzinna z 20 letnim stażem w branży. Mają doświadczenie w kwestii podatków, księgowości a nawet kadr. To doświadczeni specjaliści, którym można spokojnie powierzyć prowadzenie pełnej księgowości. 

Dzięki za polecenia :) skontaktowałam się z tym biurem Kasprzyk i Niziołek i od nowego roku rozpoczynamy współpracę :) Zrobili na mnie bardzo pozytywne wrażenie :)

Jeśli chodzi o doradztwo podatkowe Wrocław - to chyba tylko  http://www.doradztwopodatkowe.wroclaw.pl/   

Znajomy ma firmę we Wrocławiu i bardzo sobie ich chwalił - głównie z uwagi na konkretną informację przed okresem rozliczeniowym, jak masz informację z biura to wiesz czy robić zakupy jeszcze 30 danego miesiąca czy poczekać na następny miesiąc.Najważniejsza to wymiana informacji, pzdr

Co tu dużo radzić. Znajdź jakieś dobre biuro rachunkowe lub dobrą opcją jest też jak się trochę znasz księgowość internetowa ;) Wybór należy do Ciebie ;) Ale dobrze że szukasz czegoś takiego. Samemu można dużo błędów popełnić ;) 

Tez wydaje mi się, że tego typu http://wfirma.pl/ księgowość online może być najlepszym wyborem. Wszystko łatwo można tam zrobić samemu, a do tego koszta są o wiele mniejsze biż kiedy zatrudniać będziemy stacjonarne biuro rachunkowe lub księgowość. Takie jest moje zdanie, i sądzę, że sporo osób mysli podobnie!

A może zostaniesz swoim własnym biurem rachunkowym? Dzięki Taxomatic (http://www.taxomatic.pl) masz wgląd w całą działalność firmy - dane księgowe czy faktury, to wszystko w jednym miejscu. Zawsze jakaś oszczędność dla firmy!

Podatki to dość skomplikowana sprawa i zajmowanie się nimi samemu to trochę nieodpowiedzialna sprawa. Dlatego najlepiej powierzyć rozwiązanie tego problemu do sprawdzonego, solidnego, profesjonalnego biura rachunkowego jak np. https://kancelariarachunkowa.com.pl/ .

Bardzo solidnie układa mi się współpraca z warszawską kancelarią prawno – podatkową http://www.ozogtomczykowski.pl . Z ich strony mogę liczyć m.in. na audyty i przeglądy, planowanie i postępowanie  podatkowe oraz wiele innych usług związanych z doradztwem podatkowym. Ich rzetelność i profesjonalizm niezwykle służą mojej firmie, dzięki czemu coraz prężniej rozwijamy skrzydła.

Ja mam konkretną księgową, która pomaga mi to wszystko ogarnąć. Moim zdaniem ten biznes jest chory, ale co zrobisz? 

Innowacje w firmie sa bardzo ważne, pomagają się rozwijać. Tak samo jak reklama - bez tego firma praktycznie nie istnieje. O firmie musi być nieustannie głosno. Tak samo jak pomoc prawna ,prawo pracy http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php dla niejednych jest zagadką. Dlatego warna zdać się w tej dziedzinie na profesjonalistów. Adwokat Migas w tej kwesti pomoże i doradzi.

Thank you for posting such a great article! I found your website perfect for my needs. It contains wonderful and helpful posts. Keep up the good work!. Thank you for this wonderful Article!
five nights at freddy's

Jeżeli mieszkacie w Gliwicach lub okolicy to polecam wam zgłosić się do firmy www.doradca.gliwice.pl Jest to profesjonalna firma, która zajmuje się doradztwem podatkowym i księgową obsługą firm.

W Katowicach jest dobre biuro księgowe  na  Sokolskiej  78.  Biura Prawniczo-Księgowego s.c. Krystyna i Katarzyna Wawrzynek w Katowicach. Świadczymy usługi rachunkowe, w skład których wchodzi prowadzenie ksiąg handlowych, płac oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Bardzo dobra obsługa i poradnictwo jeżeli jest taka potrzeba. 

Dnia 20.10.2017 o 17:23, annameri napisał:

Niedługo planuję otworzyć firmę i rozglądam się za sprawdzonym biurem rachunkowym. Prowadzenie księgowości samodzielnie nie wchodzi w grę bo kompletnie nie mam o tym pojęcia a to jednak podatki więc wolę wszystko rozliczać według obowiązujących teraz przepisów.  Z góry dzięki za pomoc :)

Z doświadczenia polecam stacjonarne biuro rachunkowe. Poza samymi rozliczeniami, osoby tam są także doradcami. W bardzo wielu kwestiach stacjonarne biuro rachunkowe jest w stanie Ci pomóc, bo często takie firmy są także doradcami finansowymi i mogą zaoferować pomoc finansową z rabatami. Jeśli jeszcze nie wybrałeś żadnej opcji to przemyśl to dobrze :)

Biuro rachunkowe Officium Rzeszów http://officium.rzeszow.pl/

Nie mam kompletnie pojęcia na ten temat. Nie jestem w stanie doradzić nic konkretnego.

Jeżeli chcecie zrozumieć prawo podatkowe i samemu zajmować się tym to polecam wam zajrzeć na stronę www.unimex.pl Znajdziecie tam szeroki wybór leksykonów, które pomagają w rozliczaniu się z podatków i w zrozumieniu prawa podatkowego.

Tax care mają fajną ofertę, można wykupić abonament i tu ceny zaczynają się od niecałej stówki za mc, jest kilka rodzajów abonamentów i pakietów, każdy coś dla siebie znajdzie. Dużo rzeczy można załatwic z nimi online ale też oczywiście tradycyjnie spotkać się w biurze.

Platformy internetowe są może wygodne ale to zawsze ryzyko. Biuro rachunkowe jest bardziej pod ręką i łatwiej z nimi załatwić trudniejszą sprawę. Jakoś wątpliwe jest to, że w razie kontroli US w firmie ktokolwiek z takiej platformy przyjedzie i będzie pomagał w wyjaśnieniach, a biura rachunkowe pod tym względem są lepsze. Oczywiście można powiedzieć, że jednak platformy sa bardziej nowoczesne itd. ale przecież biura czy też sami księgowi potrafią już obsługiwać zaawansowane narzędzia i kontakt z nimi jest równie dobry jak z takimi platformami. U nas jest Skype, CallPage jest nowoczesny obieg dokumentów, jest ich digitalizacja przez InvoiceDigitizer, jest chmura danych S3 do bezpiecznego przechowywania dokumentów itd. Księgowośc to już nie jest tylko Excel ;)

Również w samodzielną księgowość bym nie szła. Biuro rachunkowe to wygodniejsza i bezpieczniejsza opcja. Osobiście korzystam z tax care, od początku mam kontakt z księgową, online, telefoniczny i osobiście w oddziale również. Więc to nie tak jak z wieloma "księgowymi online", których świat na oczy nie widział ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0