Genialny pomysł na biznes, który zebrał pół miliona dolarów

Pomysły na biznes, które odpowiadają na ludzkie potrzeby i rozwiązują realne problemy mają największe szanse na rynkowy sukces. Niewątpliwie do takich zaliczyć można start-up UniLid, który podbija obecnie Kickstartera. W ciągu 30 dni zebrał ponad pół miliona dolarów w ramach kampanii crowdfundingowej.

Dziesiątki misek z jedzeniem, które schnie, psuje się i na którym lubią lądować różne niekoniecznie pożądane stworzenia. Ten problem postanowili rozwiązać założyciele firmy Two Pillars. Pomysłodawcy stworzyli elastyczne wieczka o nazwie UniLid, które w prosty sposób pomagają zabezpieczyć pożywienie. Zamiast zużywać metry folii śniadaniowej, szukać odpowiedniej pokrywki na miskę czy garnek lub wieczka , by zakręcić słoik z przetworami wystarczy nakładka firmy Two Pillars. Pokrywka dzięki elastycznemu materiałowi pasuje do różnych ksztatłtów i jak zapewniają pomysłodawcy można jej używać do szkła, puszek, ceramiki, słoików czy pojemników z tworzyw sztucznych.

Obejrzyj jak działa UniLid

Autorzy pomysłu zgłosili swój produkt do opatentowania i podkreślają, że ich pomysł ma jeszcze jedną zaletę. Oprócz funkcjonalności produkt pozwala ograniczyć zużywanie plastikowych oraz aluminiowych folii. Dzięki UniLid kuchenna szuflada będzie także bardziej zadbana – dodają pomysłodawcy. Swoim produktem postanowili zainteresować społeczność Kickstartera. Na najpopularniejszej platformie crowdfundingowej świata 30 dniu temu uruchomili kampanię, dzięki której chcieli zebrać środki na rozwój start-upu.

Szybko okazało się, że pomysł był strzałem w dziesiątkę. Cel zbiórki a więc 5 tys. dolarów osiągnęli w kilka godzin. Kolejne dni były tylko lepsze. Niecały tydzień wystarczył do zebrania 100 tys. dolarów. Kampania kończy się za kilkadziesiąt godzin a na koncie zbiórki widnieje 541 tys. dolarów wpłacone przez blisko 14 tys. internautów. Jeden zestaw składający się z 5 różnych pokrywek UniLid kosztuje 15 dolarów. Przeczytaj także:

Grzegorz Marynowicz
MamBiznes.pl

Komentarze

Avatar

opiekunnestbank

17 stycznia 2018 Odpowiedz

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Avatar

paulazet

15 kwietnia 2018 Odpowiedz

Jakie są podstawowe wymagania wobec lokalu przy franczyzie Nest Banku?

Avatar

opiekunnestbank

27 kwietnia 2018 Odpowiedz

Szanowna Pani, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną oraz z możliwością zawieszenia oznakowania zewnętrznego na elewacji. Więcej informacji https://www.nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

Avatar

rudzik

8 marca 2018 Odpowiedz

Jakie są podstawowe wymagania wobec lokalu przy takiej franczyzie Nest Banku?

Avatar

Mateusz

20 listopada 2018 Odpowiedz

Proszę określic ile trzeba zainwestować pomijając przygotowanie lokalu wedle zasad podanych wyżej a co najwazniejsze jaki jest potencjalny zysk miesięcznie lub rocznie „plus minus” zakładając ze lokal będzie sie znajdował w centrum krakowa ???

Komentarze

Dodaj komentarz

*
*