Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Magda Gessler ma nowy pomysł na biznes

Magda Gessler rozkręca nowy biznes. Właścicielka restauracji i prowadząca znane show w telewizji tym razem chcę zarobić na sprzedaży lodów.

Foto: Pawel Mazurek / Studio69 / FORUM

Znana autorka „Kuchennych rewolucji” na początku czerwca uruchamia własną markę lodów. Jak twierdzi odtworzyła recepturę, według której lody wytwarzała jej babcia. Wyroby babci Haliny miłośnicy zmrożonych przysmaków mogli kosztować w kawiarni „Pionierka”, która rozpoczęła działalność w 1947 roku. Teraz do tych przepisów wraca gwiazda TVN z marką o nazwie „Ice Queen”.

Lody sprzedawane będą przez cały rok z kilkunastu miejscach w Polsce. Będą to głównie kawiarnie oraz restauracje. Pomysłodawczyni zapowiada, że Smaki lodów będą zmienne, a smakosze trafią na takie rarytasy jak biała czekolada z maliną, campari z pomarańczą, czekolada z czarną porzeczką, sernikowe, malina z winem czy prosecco.

Swój debiut w branży lodziarskiej Magda Gessler zapowiedziała na 2 czerwca. Wtedy klienci, którzy chcą spróbować babcinych receptur będą mogli spróbować nowych lodów na rynku.

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
xxx 28 maj 2019 (15:35)

dobrze że ostrzegacie będę wiedział czego nie kupować