Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Myślisz o dotacji? Bank prześwietli, który program dla Twojej firmy

Banki prześcigają się w ofertach dla przedsiębiorców. Za przejście proponują bonusy, premie oraz preferencyjne warunki przez wskazany okres. Tym razem ING Bank Śląski kusi bezpłatnym audytem unijnym.

Od początku lipca br. w ING Banku Śląskiego pojawiła się oferta skierowana dla przedsiębiorców, która daje możliwość przeprowadzenia bezpłatnego audytu unijnego w ciągu 48 godzin. Jego wyniki mają zweryfikować czy aktualnie są dostępne programy, w ramach których firma ma możliwość pozyskania środków na planowaną inwestycję.  Dofinansowanie z Unii Europejskiej jest szansą dla wielu przedsiębiorstw w rozwoju firmy. Jednak należy liczyć się z koniecznością skompletowania wielu niezbędnych dokumentów. I tu wkracza ING Bank Śląski, który przygotował przy wsparciu firmy EBDF usługę audytu oraz pomocy w przygotowaniu dokumentów, które należy przedłożyć wnioskując o przyznanie dotacji w ramach wybranego programu.

Klienci, którzy skorzystają z oferty firmy EBDF za pośrednictwem ING Banku Śląskiego otrzymają preferencyjne warunki cenowe:

• bezpłatny audyt unijny,
• zniżka na opłatę wstępną za przygotowanie wniosku w wysokości min. 35 proc,
• zniżka na opłatę płatną po otrzymaniu dotacji w wysokości min. 20 proc.

Dodatkowo po podpisaniu umowy na dofinansowanie, właściciel własnego biznesu może również liczyć na pomoc w rozliczeniu otrzymanych środków.

Więcej o aktualnych promocjach przygotowanych przez banki dla właściciel własnego biznesu na Bankier.pl.

Katarzyna Rostkowska

Bankier.pl

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.
W.CIUPKA 28 lip 2017 (12:31)

WITAM.JESTEM PRZECIĘBIORCĄ I JESTEM ZAINTERESOWANA.DOFINANSOWANIEM FIRMY ,DOMU SWOJEGO. MAM GRUPĘ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI. POZDRAWIAM