Ranking kont firmowych Ranking kont osobistych

Najciekawsze polskie start-upy zaprezentują się na Polish Tech Day w londyńskim Google

Już jutro w siedzibie Google w Londynie odbędzie się największa zagraniczna konferencja promująca polskie innowacje i technologie – Polish Tech Day. Jej nieodłączną częścią jest konkurs Pitch to London, w którym wezmą udział najbardziej obiecujące polskie start-upy.

Pitch To London to coroczny konkurs prezentujący zwycięzców najbardziej prestiżowych konkursów dla start-upów w Polsce, takich jak infoShare Startup Contest, Aulery, The Chivas Venture, czy ABSL i European Startup Days Startup Challenges. Start-upy zaprezentują się przed Jury złożonym z topowych brytyjskich i międzynarodowych inwestorów. Wśród jurorów pojawią się m.in. eksperci z TechStars, Forward Partners i SyndicateRoom.

Finałowa trzynastka – uczestnicy Pitch to London 2018

W tegorocznej edycji do rywalizacji przystąpi 13 start-upów z Polski: Smart Technology Group, Handerek Technologies z pomysłem na przetwarzanie odpadów plastikowych, twórcy interaktywnych luster Abyss Glass, TIMATE z systemem do rejestracji czasu pracy i Waywer, pomysłodawcy platformy multimedialnej komunikacji z klientami dla korporacji. ShelfWise przedstawią swój pomysł na automatyzację retailu, a CodersLab na platformę dla przyszłych programistów. Nie zabraknie innowacji w medycynie i nanotechnologii, reprezentowanych przez Biolumo, Genomtec, Nanopure i NeuroDevice oraz fintechów; platformy z kredytami gotówkowymi FinAI oraz Beesfund, platformy finansowania udziałowego.

Nagroda – pakiet rozwojowy o wartości 15 tys. funtów

Uczestnicy w trakcie krótkich 5-minutowych wystąpień przedstawią swój pomysł na biznes i będą musieli przekonać Jury, że to właśnie oni zasługują na główną nagrodę. A jest nią nagroda pieniężna w wysokości 2,500 funtów ufundowana przez partnera strategicznego konkursu – mBank, oraz pakiet narzędzi i usług od m.in. Brand24, SoTrender, Netguru i Wills Integrated, wspierających rozwój spółki, o łącznej wartości 15 000 funtów.

Więcej informacji o konkursie: http://polishtechday.com/#ptl

Materiały prasowe

Administratorem Twoich danych jest Bonnier Business (Polska) sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane będą przetwarzane w celu zamieszczenia komentarza oraz wymiany zdań, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na umożliwieniu użytkownikom wymiany opinii naszym użytkownikom (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zamieszczenia komentarza. Dalsze informacje nt. przetwarzania danych oraz przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.